System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
دوستان این Life With PlayStation قبلاً هم بوده یا با این آپدیت جدید اومده؟
از همون اوایل بوده, در صورتی که کسی بخواد به سازمانها و دانشگاها کمک کنه میتونه از طریق اینترنت و PS3 برای پردازش بخشی از داده های پروژه های تحقیقاتی قدرت سخت افزاری PS3 به اشتراک بذاره

والا مال من که اولش Health Warning میاد خبری از لوگوی ps3 نیست شما اگه بلدی چطور لوگوی ps3 میاد به من هم یاد بده دستت درد نکنه...!!
برای منم به همین صورت شده
لوگوی PS3 اولش نمیاد
با دقت نگاه کنید, نماد PS3 اول میاد بعد پیام میاد

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
با دقت نگاه کنید, نماد PS3 اول میاد بعد پیام میاد

نمی خوام قسم بخورم میخوای عکس یا فیلم بگیرم upload کنم باورت بشه که من لگو ندارم..؟بخدا 4 سال هست ps3 دارم اگه کوچکترین تغییری بکنه میفهمم.تا لوگو ps3 رفت 3 ثانیه نشد فهمیدم اولین بار وقت بازی میزاشتی علامت playstation 3 میومد و بعد میرفت تو بازی اول اونو برداشتن حالا لوگوی اول بازی البته اون اوایل سال 2007 اول این نوشته میومد sony computer entertainmet بعد میرفت تو XMB اول اونو روداشتن کردن همین علامت ps3 که دیگه الان نیست.این ها رو نوشتم که متوجه بشوی حواسم هست.

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
نمی خوام قسم بخورم میخوای عکس یا فیلم بگیرم upload کنم باورت بشه که من لگو ندارم..؟بخدا 4 سال هست ps3 دارم اگه کوچکترین تغییری بکنه میفهمم.تا لوگو ps3 رفت 3 ثانیه نشد فهمیدم اولین بار وقت بازی میزاشتی علامت playstation 3 میومد و بعد میرفت تو بازی اول اونو برداشتن حالا لوگوی اول بازی البته اون اوایل سال 2007 اول این نوشته میومد sony computer entertainmet بعد میرفت تو XMB اول اونو روداشتن کردن همین علامت ps3 که دیگه الان نیست.این ها رو نوشتم که متوجه بشوی حواسم هست.
سلام..
شاید مانیتورت چند لحظه دیرتر روشن میشه و نمیرسی که لوگو رو ببینی..
برای من هم بعضی وقت ها مانیتور دیرتر از PS3 میاد بالا و من لوگو اولی رو نمیبینم ولی 100% لوگو هست..

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
سلام..
شاید مانیتورت چند لحظه دیرتر روشن میشه و نمیرسی که لوگو رو ببینی..
برای من هم بعضی وقت ها مانیتور دیرتر از PS3 میاد بالا و من لوگو اولی رو نمیبینم ولی 100% لوگو هست..
شاید اینطوری باشه که شما میگی چون مانیتور من فشار گیر برق داره و 4 ثانیه از خود کنسول دیرتر روشن میشه باید رو TV هم امتحان کنم ببینم اینطوری هست یا نه به هر حال ممنون.

• Like
Reactions: ALit214

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
سلام دوستان بنده به جمع توابین پیوسته و میخوام پلی 3 رو از هک در بیارم از دیشب تا حالا که میخوام با خود پلی اپ کنم ولی همش ارور تایم اوت میده لطف کنید لینک فریمور 4 برا پال (ریجن 5 نوشته رو دستگام) رو بزارین .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان بنده به جمع توابین پیوسته و میخوام پلی 3 رو از هک در بیارم از دیشب تا حالا که میخوام با خود پلی اپ کنم ولی همش ارور تایم اوت میده لطف کنید لینک فریمور 4 برا پال (ریجن 5 نوشته رو دستگام) رو بزارین .
چندبار دیگه امتحان کن میشه
سرعتت چنده
بعد سعی کن با دستگاه ابدیت کنی بهتر

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام دوستان بهترین آپدیتی که بشه بدون مشکل بازی رو آنلاین بازی کرد کدامه ؟لطفا لینکش رو برای دانلود قرار بدین ریجن 3 ممنون

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد

BardiaPS

کاربر سایت
Jul 25, 2008
50
نام
B
سلام
یه پدر آمرزیده ای به من بگه که لینک PAL FW 3.55 آفیشیال رو از کجا گیر بیارم؟ لینکهای خود سونی کار نمی کنن....
در ضمن FW ریجن فری هست یا اگه برای US رو مثلا بریزم ایراد می کنه
پیشاپیش ممنون

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
یه پدر آمرزیده ای به من بگه که لینک PAL FW 3.55 آفیشیال رو از کجا گیر بیارم؟ لینکهای خود سونی کار نمی کنن....
در ضمن FW ریجن فری هست یا اگه برای US رو مثلا بریزم ایراد می کنه
پیشاپیش ممنون
اینو تو قسمت جیلبرلیک میپرسیدی بهتر بود اینجا الان یکاری میکنن میره اپدیت 4:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
یه سوال فنی
روی یه کنسول ریجین 3 یا همون NTSC J آپدیت ورژن 4.00 نسخه دانلود شده پال یا همون 2 رو بزنیم چه مشکلی درست میکنه
من الان زدم رو یکی از کنسولهام
و به PSN اروپا وصل شدم و مشکلی ندارم
ممکنه مشکل ساز بشه ؟
هیچ مشکلی نیست ...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر