System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

سلام دوستان:دی من یکی از رفیق هام دستگاشو 3073 کرده ریجن 2 هم هست بد قابلیت tv-love film...اینا بهش اضافه شده منم ریجن 3 هستم 3.73 کردم اضافه نشد بد تو یه دستگاه ریجن 2 دیگه تست کردیم دیدیم بره اونم نشد:دی*
راستی بره این رفیق اولیه که گفتم از آلمان اومده دستگاش نکنه از اونه:دی

سلام دوستان
من اگه بازیهام رجیون 2 باشه موقع ساخت اکانت psn باید چه کشوری رو انتخاب کنم؟

تفاوتی برای آنلاین و مالتی نداره
تنها زمانی به مشکل بر میخورید که بخواین DLC بخرید و باید از استور هماهنگ با ریجن بازی خریداری بشه
اگر این مورد براتون مهمه میتونین امارات یا UK رو انتخاب کنین که مطمئنا کارت psn امارات قیمتی پایین تر از پوند تو بازار اینجا داره

سلام دوستان:دی من یکی از رفیق هام دستگاشو 3073 کرده ریجن 2 هم هست بد قابلیت tv-love film...اینا بهش اضافه شده منم ریجن 3 هستم 3.73 کردم اضافه نشد بد تو یه دستگاه ریجن 2 دیگه تست کردیم دیدیم بره اونم نشد:دی*
راستی بره این رفیق اولیه که گفتم از آلمان اومده دستگاش نکنه از اونه:دی
خوب اون دوستون ایدیش ماله المان هست اره منظورم همون اکانتی که ساخته ماله چه کشوری

بله همون طوري كه دوستمون اشاره كردن از 3.73 يهو پريديم 4 :d عجب پيشرفتي :d
البته من چيز خاصي به جز 3 تا مورد كه نوشته بود و همه هم مربوط به ويتا بود نديدم ! اميدوارم اين مشكلات فريز هم حل بشه

لينك ريجن ntsc/j - ژاپن يا همون 3
http://djp01.ps3.update.playstation...52419374ba45a3d4a2b2dface2594140/PS3UPDAT.PUP
لينك ريجن NTSC/U - امر يكا يا همون 1
http://dus01.ps3.update.playstation...52419374ba45a3d4a2b2dface2594140/PS3UPDAT.PUP

• Like
Reactions: Amino-Danger
ای بابا !چه پیشرفتی کردن یه دفعه!!!
من دیروز آنلاین بودم خبری نبود!
یعنی الان باید بریم دانلود کنیم دوباره!!

ها! ها!
بچه ها تو ظاهر منو ها تغییری ایجاد شده که یه دفعه رفته 4؟

من كه هنوز نصب نكردم ولي فكر نكنم !
دقيقا" همين امروز صبح اومد داغ داغ بود ا كامنت داديم :d

اميدوارم اين فريز هاي U3 دست كم رفع بشه :-s

من الان آپدیت کردم آپدیت برای سازگاری PS VITA هستش توی تب Game یه فولدر به نام PA VITA Application و توی تب Network مثل Store , Home یه PlayStation Plus اضافه شده و جلوی عکس تروفی که مدال هست دیگه نمیزنه Bronze , Silver , Gold .. تمام :d

من الان آپدیت کردم آپدیت برای سازگاری PS VITA هستش توی تب Game یه فولدر به نام PA VITA Application و توی تب Network مثل Store , Home یه PlayStation Plus اضافه شده .. تمام :d
منم ظهري آپ كردم همين چيزا كه اين دوستمون گفتن اضافه شده
البته وقتي آپ شد يه صفحه اومد يه چيزايي نوشته شد كه من درست نفهميدم چي نوشته شده :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or