System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

سلام من میخوام دستگاهمو کپی خور کنم ولی اپدیت دستگاهم 3/15 هست اول باید به 3/30 , 3/40 و بعد به 3/41 تبدیل کنم یا نه از همون اول میشه به 3/41 تبدیل کرد در ضمن همه لینکهای اپدیت خرابه ازکجا باید دانلود کنم دستگاه من ریجن3 هست ntscj اسیا

سلام من میخوام دستگاهمو کپی خور کنم ولی اپدیت دستگاهم 3/15 هست اول باید به 3/30 , 3/40 و بعد به 3/41 تبدیل کنم یا نه از همون اول میشه به 3/41 تبدیل کرد در ضمن همه لینکهای اپدیت خرابه ازکجا باید دانلود کنم دستگاه من ریجن3 هست ntscj اسیا

از همون اول میتونی به 3/41 اپدیت کنی

بفرمایید دوستان درخواست لینک ابدیت داده بودند من یک چندتایی میزارم امیدوارم استفاده کنید

v3.41

US برای امریکا

EU برای اروپا

JP برای ژاپن و اسیا

===========================

v3.42

US برای امریکا

EU برای اروپا

JP برای ژاپن و اسیا

====================================

v3.55

US برای امریکا

EU برای اروپا

JP برای ژاپن و اسیا

Salam

سلام و خسته نباشيد،خدمت دوستان،من ورژنم ٣.٤١ هستش از موقع اي كه خريدم،چون تازه گرفتم ps3رو تا حالا با home كار نكردم،ميخواستم ببينم ارزشش رو داره ورژن دستگاهم و به ٣.٥٥ اپديت كنم؟! كه بتونم باهاش اكانتم بسازم...قابليت هاي network چطوريه؟

سلام و خسته نباشيد،خدمت دوستان،من ورژنم ٣.٤١ هستش از موقع اي كه خريدم،چون تازه گرفتم ps3رو تا حالا با home كار نكردم،ميخواستم ببينم ارزشش رو داره ورژن دستگاهم و به ٣.٥٥ اپديت كنم؟! كه بتونم باهاش اكانتم بسازم...قابليت هاي network چطوريه؟
ببین عزیز یکی میگه خوبه یکی میگه خوب نیست خوب
همیشه ادم باید خودش هم یکبار شده ترجبه کنه حالا شما بیا انجام بده اگر خوشت نیامد دیگه ولش کن:|
و حالا نظر خودم خیلی عالیه و امکاناتش هم هم زیاده :d

• Like
Reactions: Fëanor
ببین عزیز یکی میگه خوبه یکی میگه خوب نیست خوب
همیشه ادم باید خودش هم یکبار شده ترجبه کنه حالا شما بیا انجام بده اگر خوشت نیامد دیگه ولش کن:|
و حالا نظر خودم خیلی عالیه و امکاناتش هم هم زیاده :d
خيلي ممنون از راهنماييتون...

بفرمایید دوستان درخواست لینک ابدیت داده بودند من یک چندتایی میزارم امیدوارم استفاده کنید

v3.41

US برای امریکا

EU برای اروپا

JP برای ژاپن و اسیا

===========================

v3.42

US برای امریکا

EU برای اروپا

JP برای ژاپن و اسیا

====================================

v3.55

US برای امریکا

EU برای اروپا

JP برای ژاپن و اسیا
دوست عزیز 3/41 برای اسیا خرابه تورو جون داداش یه لینک سالم بده تا من این ps3 رو کپی خورش کنم در به در دنبال 3/41 هستم همه لینکها خرابه

متاسفانه دوسته عزیز اینکاری تمامی لینکهای قدیم پاک شدند و من تمامی صحفه حات قبلی را نگاه کردم و تمامشون نیست ازش
اینکاری همه شون روی سرور سونی بودند و کسی برای خودش ابلود نکرده
شرمنده باید صبر کنی تا این یکی هک بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or