System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

این آپدیت جدید کلا چه امکاناتی رو اضافه میکنه ؟؟؟
اصلا امکاناتی اضافه میکنه یا اینکه ادامه داستان مبازه سونی بر علیه هکرهاست !!!:d

Patch ابدیت دیگه چیه :-/
منم امروز صبح ساعته ده و پنچاه دقیقه که ابدیت امد ابدیت کردم
چیزی من ندیدم تعییر کنه توش

فقط امنیتی هست ... مثل 3.55 ... متاسفانه جلوش رو هم نمیتونن بگیرن هی پدر ما رو در میارن :d

همچی دستگاه OK هست ؟ فریز ؟ چیزی ؟

ای بابا باز یه آپدیت اومد تو لرزت گرفت:d
نه بابا هیچی نداره.انگار نه انگار که آپدیت کردی!

:d اخه دوست ندارم Recovery کنم ... ولی ممنون ...
امشب دانلود میکنم که فردا آپدیت کنم ... مراحل آنلاین LBP2 فوق العاده هست نمیشه بیخیال شد :d

باسلام خدمت تمامیه دوستانم در سایت بازی نما ، امروز دوستانه من اپدیت کردند و دیگه نتونستند به PSN وصل شن ! برای من هنوز اپدیت نیومده ! تو سایتهای زیادی دیدم که این مشکلو داشتند !! میخواستم بدونم کسی چیزی میدونه ! ممنون میشم .

باسلام خدمت تمامیه دوستانم در سایت بازی نما ، امروز دوستانه من اپدیت کردند و دیگه نتونستند به PSN وصل شن ! برای من هنوز اپدیت نیومده ! تو سایتهای زیادی دیدم که این مشکلو داشتند !! میخواستم بدونم کسی چیزی میدونه ! ممنون میشم .

من آپدیت کردم و اصلا همچین مشکلی نداشتم! کلی هم COD BO آنلاین زدم

من ابدیت کردم و نه مشکلی نه فعلا چیزی و خیالم راحته البته من با دستگاه ابدیت کردم رفت>:d<
و دارم همین الانم بازی میکنم باهاش مشکلی نیست

یک آپدیت مزخرف و مسخره 1 یا 2 ساعت online بازی میکردم یهو DC میشدم بعد که میخواستم دوباره connect بشم میگفت باید update کنم بعد میرفتم واسه update میگفت:the last version installed :-/ و نیازی نیست update کنم و وقتی میخواستم دستگاه و خاموش کنم منوی quit کردن میرفت و دستگاه هنگ میکرد خلاصه کل دستگاه رو میریخت بهم من که بیخیال این update مزخرف شدم.

lمن فعلا اپدیت نمیکنم...
به نظرم سونی داره یه کارایی میکنه
یه سوال دوستانی که دیگه نمیتونن کانکت شن ایا تا حالا از هیچکدوم از روش های هک ps3 استفاده کرده بودن؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or