System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
الان اگه يه هارد اكسترنال داشته باشم با دو پارتيشن، يكيشو به كنسول اختصاص بدم پارتيشن ديگه همچنان رو پي سي قابل استفاده است؟ يا هارد كلا براي پي سي غير قابل شناسايي ميشه؟
هارد فقط میتونی روی ps استفاده کنی بخوای بزنی به pc باز باید فرمت کنی کلا یه فرمت مخصوص میکنه هارد رو که فقط ps بشناستش کلا باید یه هارد اکسترنال بخریم در این صورت که البته همین که این قابلیت گذاشتن عالیه
من که هکی اینا استفاده نمیکنم اما امیدوارم اکانت های شیرینگ مشکلی واسشون پیش نیاد

• Like
Reactions: Mir7anA

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
هارد فقط میتونی روی ps استفاده کنی بخوای بزنی به pc باز باید فرمت کنی کلا یه فرمت مخصوص میکنه هارد رو که فقط ps بشناستش کلا باید یه هارد اکسترنال بخریم در این صورت که البته همین که این قابلیت گذاشتن عالیه
من که هکی اینا استفاده نمیکنم اما امیدوارم اکانت های شیرینگ مشکلی واسشون پیش نیاد
الان شرینگم داستان دار شد دیگه دادش ظرفیت 3 راحت میتونه 2 رو مال خودش کنه از طریق کنسول حالا بازم باید صبر کرد

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
خوب خدا رو شکر یکی پیدا شد حرف های مارو تایید کرد.=D>
همینطور که دوستمون گفت هیچ مشکلی واسه اکانت های هکی پیش نیومده و مثل سابق راحت میشه اکانت اکتیو کرد به علاوه اینکه زحمت رفتن به سایت رو دیگه ندارید.تا الان خودم بعد آپدیت دو تا اکانت زدم بدون هیچ مشکلی.
این قفل شدن بازی بعد آپدیت هم که دیسک فروش ها کردن توی بوق و شیپور 90 % واسه اکانت هایی است که پسوردشون عوض شده اگر همچین اکانتی دارید و بازیش واستون مهمه فعلا آپدیت نکنید.
بعدش که بازیو تموم کردید آپدیت کنید و مثل سابق حالش رو ببرید
>:D<
داداش یه توضیح میدی دقیق چون من یه اکانت قدیمی روو دستگاهم نصب بود ووریست پسورد نشده بود فقط حالت ظرفیتی داشت یعنی بعد چند روز که به اسم هکی خریدم اینجوری شد راحت رفتم تووش برا بار اول HANG TO THIS PS4 رو زدم اکانت خودش اکتیو شد بعد ساین اوت شد اوومدم بیرون رفتم توو اکانت خودم بازیاش برگشت روواکانت خودم قابل بازی شد(قفلش برداشته شد). فقط الان رفتم تو اکانت تا چندتا عکس بگیرم بزارم اینجا بچه ها ببینن دی اکتیوم داشت یعنی با این اپدیت طرف دیگه راحت میتونه دی اکتیوم کنه اینطوری که من دیدم الان داخل اکانتش برا شمام همین طوری بود با اکانت جدید؟

• Like
Reactions: mamadian

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
داداش یه توضیح میدی دقیق چون من یه اکانت قدیمی روو دستگاهم نصب بود ووریست پسورد نشده بود فقط حالت ظرفیتی داشت یعنی بعد چند روز که به اسم هکی خریدم اینجوری شد راحت رفتم تووش برا بار اول HANG TO THIS PS4 رو زدم اکانت خودش اکتیو شد بعد ساین اوت شد اوومدم بیرون رفتم توو اکانت خودم بازیاش برگشت روواکانت خودم قابل بازی شد(قفلش برداشته شد). فقط الان رفتم تو اکانت تا چندتا عکس بگیرم بزارم اینجا بچه ها ببینن دی اکتیوم داشت یعنی با این اپدیت طرف دیگه راحت میتونه دی اکتیوم کنه اینطوری که من دیدم الان داخل اکانتش برا شمام همین طوری بود با اکانت جدید؟

پس ینی بعد از آپدیت باید یوزر پسورد تمام اکانت های هکی رو داشته باشی بری توش اکتیو کنی درسته ؟ پس من که یوزر پسشون رو ندارم آپدیت نکنم ؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,028
نام
احمد
بههههههه چه تم های قشنگی اضافه شده! نه باریکلا خوشم اومد (((: قابلیت کاستوم هم اضافه شده O__o احساس میکنم سرعت سیستم عامل هم زیاد شده نسبت به قبل! یعنی رفتن به استور و غیره کمی سریع تر شده! بخش notifications هم با اجازه ریده و رفته رو اعصاب و شلوغ تر شده اول بهتر بود |:

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستانی که هنوز براشون اپدیت نیومده اپدیت رو خودشون با pc دانلود کنند بعدش بریزن رو فلشی چیزی انتقال بدن به ps4

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
داداش واسه منم همینطوره یعنی باید باشه از اول پیدایش اکانت هکی وشیرینگ هم بوده:))این deactivate که میگی و عکسش رو گذاشتی, فقط از روی کنسول شما قابل انتخابه روی کنسول طرف یا هر کس دیگه غیرفعاله واگرنه پاشه بیاد خونه شما از روی کنسولت اینکار رو انجام بده .چون اکانت طرف رو اکتیو کردی رو کنسولت ,حالا اختیارش رو هم داری فقط و فقط از طریق همون کنسول که اکانت روش فعاله دوباره deact کنی.نگران نباش.

آخرین ویرایش:

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
هر کی با هر چی بازی میکنه برام مهم نیست مهم اینه که همه بازی کنن اونم که میگیه گیمرم من 16 سال گیمرم و پلاسمم هکی و اونیم که با هکی اومده به خانواده سونی خوش اومده چرا با هم دعوا می کنید ؟ من عشقم بوی دیسک نو حالا اونی که هکی میگیره بگم چرا؟ همتون گیمرید امیدوارم هکی نیفته تا 80 درصد ناراحت نشن 20درصدم میسازیم دیگه امید اینکه هیچکس به خاطر بازی غصه نخوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر