System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

ahmadreza12

کاربر سایت
Mar 6, 2010
32
نام
AhmadReza
لینک از کجا میارید ؟ سایت سونی last version زده 2.57 تو کنسول ۳ بالا اورد ولی سایت ندیدم

https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/
خود دستگاه لینک آپدیت رو داد .
تا آپدیت نکنم به PSN وصل نمیشم
موندم آپدیت کنم نکنم ؟
آقا نظر بدید خوبه . مشکلی نداره ؟

-

- - -ویرایش - - -

لینک ریجن 2 ژاپن رو لطف میکنید بزارید؟؟

Sent from my D6502 using Tapatalk
2 ژاپن
http://djp01.ps4.update.playstation...a489ff73736ecc2e803c0d3/PS4UPDATE.PUP?dest=jp

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
سلام
دوستان این eventsدقیق چه قابلیتی هست به چه دردی میخوره؟
سوال بعدی هم در مورد communitiesمن یه گروه تشکیل دادم الان میخوام حذف کنم چطوری باید حذف کنم؟

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
سلام
دوستان من همیشه از طریق usb اپدیت دستگاه رو نصب میکردم.
ولی امروز گفتم اپدیت جدید را با خود دستگاه دانلود کنم.الان 40 دقیقه است که گزینه update رو زدم و همش زده please wait.
هیچ درصدی روی صفحه نیست که ببینم چقدر دانلود شده.
موندم چیکار کنم؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام
دوستان من همیشه از طریق usb اپدیت دستگاه رو نصب میکردم.
ولی امروز گفتم اپدیت جدید را با خود دستگاه دانلود کنم.الان 40 دقیقه است که گزینه update رو زدم و همش زده please wait.
هیچ درصدی روی صفحه نیست که ببینم چقدر دانلود شده.
موندم چیکار کنم؟

داداش شما برو داخل ستينگز ( اگر دانلود ات تموم شده ) بعد اون جا سيستم اپديت رو پيدا كن و از اون جا مراحل اپديت كردن رو ادامه بده
دانلود كردن با اپديت كردن فرق داره ( در صورتي كه روي دستگاه دانلود كنيد )

سلام
دوستان این eventsدقیق چه قابلیتی هست به چه دردی میخوره؟
سوال بعدی هم در مورد communitiesمن یه گروه تشکیل دادم الان میخوام حذف کنم چطوری باید حذف کنم؟

EVENTS خوب به معناي رويداد بايد گرفته بشه
يه مثال برات ميزنم ! الان يه EVENT گذاشتن كه توي درايو كلاب با GOLF GT يه ركوردي بزني يا مثلا" كلي EVENT FIFA 16 هست
شما ميتوني يه چلنج در نظر بگيريش و چيز خاصي نداره

يه كم بگردي پيدا ميشه ! فكر كنم بايد بري داخل COMM ايت بعد اون گزينه سمت راستي رو بزني شايد OPTION خاصي اورد

یه چیز جالبش اینه که بازی های پلاس قبلی که با پلاس ماهه‌ای قبلی خریدی میتونی دان کنی بازی کنی.خیلی بهم حال داد

داداش من همين شكلي بوده ديگه :| :d
وقتي پلاس داري مي توني بازي هاي ماه هاي قبلي كه پلاس داشتي رو هم دانلود كني يا ادامه بدي

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اپدیت برنامه psx را کمی خراب کرده
به این صورت که اگه بخواین ی بازی از استور دانلود کنید حتما باید اولش اپدیت رو دانلود کنید بعدش دیتا
یعنی بدون دانلود کردن اپدیت دیتا دانلود نمیشه
قبلا نصب اپدیت اختیاری بود
کمی در موردش توضیح میدی؟یعنی چی که نمیزاره دانلود کنی؟یا دانلود میشه بازی اجرا نمیشه بدون اپدیت؟اینجوری که خیلی بده بازی درایوکلاب فرض کنید هرسری 10 گیگ اپدیت باید دانلودشه!

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
کمی در موردش توضیح میدی؟یعنی چی که نمیزاره دانلود کنی؟یا دانلود میشه بازی اجرا نمیشه بدون اپدیت؟اینجوری که خیلی بده بازی درایوکلاب فرض کنید هرسری 10 گیگ اپدیت باید دانلودشه!
اگر واسه اولین بار بخوای ی بازی رو دانلود کنی باید حتما اول اپیدتش رو دانلود کنی
یعنی شما مثلا دیتای خالی بازی متال رو داشته باشی نمیتونی بازیش کنی باید حتما اپدیتش هم داشته باشی
این مورد واسه ما ایرانی ها خیلی مسخره شده
اگر هم بازی نصب باشه مثل قبل هست فقط اپدیت رو نیاز داری

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
من اپدیت جدید را دانلود کردم بعد که دستگاه اپديت شد الان فونت theme خیلی بزرگ شده و دیگه نمیتونم به psn وصل بشم ارور temporarily busy میده!!!:-/

کسی به این موارد برخورده?:-/

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اگر واسه اولین بار بخوای ی بازی رو دانلود کنی باید حتما اول اپیدتش رو دانلود کنی
یعنی شما مثلا دیتای خالی بازی متال رو داشته باشی نمیتونی بازیش کنی باید حتما اپدیتش هم داشته باشی
این مورد واسه ما ایرانی ها خیلی مسخره شده
اگر هم بازی نصب باشه مثل قبل هست فقط اپدیت رو نیاز داری

الان درايو كلاب نسخه پلاس سر جمع 27 گيگه و نميتوني بازي جدا اپديت جدا دانلود كني :)):)):))
البته صبح من تست كردم اول از همه لينك بازي رو گرفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر