System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام خدمت دوستان.
چرا بعضی جاها میگن با خود کنسول اپدیت نکنید یعنی امکانش هست مشکلی برای سیستم عامل دستگاه به وجود بیاد ؟ خودتون اپدیت افلاین رو ترجیح میدید؟

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
سلام خدمت دوستان.
چرا بعضی جاها میگن با خود کنسول اپدیت نکنید یعنی امکانش هست مشکلی برای سیستم عامل دستگاه به وجود بیاد ؟ خودتون اپدیت افلاین رو ترجیح میدید؟

من با خود کنسول سری اخری که اپ کردم تا اخر که رفت قطع شد دوباره رفت از اول. برای همین افلاین اپکردم.(بعنوان یکی از مشکلاتی که میتونه پیش بیاد)(200 مگ اینترنت و کلی وقت بخاطر سرعت پایین دانلود تلف شد)

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام خدمت دوستان.
اشکالی که نداره ولی کامپیوتر دانلودش راحت تر و سریع تر صورت میگیره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من الان دارم ورژن 2.03 ریکاوری رو میگیرم
ميخوام بدونم اینو ميشه مثل آپديت معمولی نصب کرد یا نه؟
و اینکه در چه مواقعی بکار میره؟
و آیا فقط رو ورژن 2.03 کار میکنه؟ منظورم اینه اگه بعدا تو ورژن های بالاتر کنسول دچار مشکل بشه، میشه با این ریکاوری درستش کرد یا، باید همون ورژن ریکاوری ای که رو کنسول هست رو باید نصب کنیم؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام.من 2-3 روز دیگه پلی4 میگیرم.چجوری کنسول رو راه بندازم؟داخل بازی های جدید فریمور هست؟

سلام
مبارکت باشه .... اره داخل بازی های جدید فرمور هست اگر میخوای میتونی از اینجا هم آخرین ورژن رو دانلود کنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر