System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من کنسولو تازه گرفتم برای بار اول باید کدوم آپدیت رو بریزم 300 یا 800 مگ؟
Led نارنجی موقعی هست که دستگاه به حال عادی خاموش میشه؟(هنوز دستگاه رو بازنکردم :D )

وقعی که روی لینک کلیک میکنم همچین صفحه ای میاد و اصلا فایلی دانلود نمیشه تو سایت خود سونی هم رفتم همینطوریه.
bdzpzhlpg3ip0dvb3tsx.png

من کنسولو تازه گرفتم برای بار اول باید کدوم آپدیت رو بریزم 300 یا 800 مگ؟
Led نارنجی موقعی هست که دستگاه به حال عادی خاموش میشه؟(هنوز دستگاه رو بازنکردم :D )
LED نارنجی برای حالت Rest Mode یا همون Standby هست، حالت خاموش شدن عادی هیچ چراغی روشن نمی‌مونه !

سلام دوستان بنده که میخواسم تازه دستگاه خریداری شدم رو اپدیت کنم ... اخرین اپدیت 2.03 هست ؟
در ضمن فایل 300 مگ رو باید دانلود کنم ؟
قبل اینکه دستگاه رو به اینترنت وصل کنم اول اپدیت رو نصب کنم و بعد راه اندازی کنم ؟؟ یا اینکه اول دستگاه رو روشن کنم ببنیم بالا میاد بعد خاموشش کنم واسه اپدیت ؟

سلام دوستان بنده که میخواسم تازه دستگاه خریداری شدم رو اپدیت کنم ... اخرین اپدیت 2.03 هست ؟
در ضمن فایل 300 مگ رو باید دانلود کنم ؟
قبل اینکه دستگاه رو به اینترنت وصل کنم اول اپدیت رو نصب کنم و بعد راه اندازی کنم ؟؟ یا اینکه اول دستگاه رو روشن کنم ببنیم بالا میاد بعد خاموشش کنم واسه اپدیت ؟
بله
بله
فرقی نداره تا بخاد وصل شه خودش پیام اپدیت رو میده.
دستگاه رو شما روشن کن و راش بنداز و بعد اپدیت کن حالا یا با فلش یا اگه نت خوب داری با خوده کنسول بزن.

مشکل از psn واسه من هنوز اپدیت نیومده میتونم انلاین بازی کنم ولی میرم تسن اینترنت میگیرم میگه اینترنت وصل نیست
یه لطفی کنید هرچی زودتر بزارید اپدیتو واسه فلش

من زدم برا اپدیت . فعلا که هیچی بالا نمیاد نه بازی انلاین نه psn و حتی تست اینترنت هم ارور میده. با خوده کنسول دارم اپ میکنم psx رو هم نتونستم راه بندازم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or