System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
]

والا من يكي كه با اينترنت ايران ميونه خوبي ندارم. هر رو دارم نفرينش ميكنم

- - -ویرایش - - -

بابا يه اينترنت نامحدرد آرت يك شاتل بخريد
خودتونو خلاص كنيد از اينترنت حجمي
منم خودمو از اين داستانا خلاص كردم
ديگه با خيال راحت ps4 وصله به اينترنت و اسه خودش ابديت ميكنه يا دانلود ميكنه
منم بازيكو ميكنم
بي دغدغه
:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

الان دو روزه دان کردم ولی هنوز آپدیت نکردم! منتظر بهونه بودم (مثلا آپدیت جدید!) ولی هنوز نیومده!

چون آنلاین بازی نمیکنم بنظرتون ارزش داره آپدیت کنم یا نه؟
یه عده میگن آپدیت نکنید بهتره چون در آینده که هـ ک بشه راحتتره

الان دو روزه دان کردم ولی هنوز آپدیت نکردم! منتظر بهونه بودم (مثلا آپدیت جدید!) ولی هنوز نیومده!

چون آنلاین بازی نمیکنم بنظرتون ارزش داره آپدیت کنم یا نه؟
یه عده میگن آپدیت نکنید بهتره چون در آینده که هـ ک بشه راحتتره
انلاين بازي نميكني خب update نكن اينابيشتر براي jologiri از هكه

دوستان یه سوال من الان دستگاهم ورژن 1.50 هست مثلا الان بخوام اپدیت کنم فقط ورژن 2.03 رو بردارم مشکلی پیش نمیاد؟
یا باید یک به یک اپدین هارو بزنم مثلا 1.51 -1.70-2.00 اینطوری

دوستان یه سوال من الان دستگاهم ورژن 1.50 هست مثلا الان بخوام اپدیت کنم فقط ورژن 2.03 رو بردارم مشکلی پیش نمیاد؟
یا باید یک به یک اپدین هارو بزنم مثلا 1.51 -1.70-2.00 اینطوری
فقط اپدیت اخری رو ۲.۰۳ رو بزنی حله دادا

سلام بچه ها داشتم پلنت وس زامبی میزدم بالای 10 بار کرش داد . رفتم توضیحات خوندم نوشته بودCE-34878-0 که نوشته دستگاه و بازیو اپدیت کن در صورتی که هر دو اپدیت هستند ؟؟ چکار کنم ؟

به نظرتون ریکاوری نکنم؟؟؟
اصلا چطور ریکاوری کنم؟

سلام بچه ها داشتم پلنت وس زامبی میزدم بالای 10 بار کرش داد . رفتم توضیحات خوندم نوشته بودCE-34878-0 که نوشته دستگاه و بازیو اپدیت کن در صورتی که هر دو اپدیت هستند ؟؟ چکار کنم ؟

اصلا چطور ریکاوری کنم؟
داداش فقط تو همین بازی فریز میکنه فار کرایی هم تست کن ممکنه کنسولت مشگل فریز داشته باشه از منم همین ارور میداد تو بعضی بازی ها و قابل رفع نیست فعلان

اصلا چطور ریکاوری کنم؟
منم در چند بازی این مشکل رو داشتم و هر راه حلی به ذهنت برسه رو رفتم حتی دو تا هارد دیگه انداختم رو دستگاه درست نشد که نشد!
دستگاه من در واچ داگز و اینفیموس و لست این طور میشد فارکرای هم منوی اول بازی این اتفاق میوفتاد!
سونی قول رفع این مشکل رو فریم ور های بعدی داده ولی در حال حاضر درمانی براش وجود نداره به جز تعویض دستگاه!

سلام خسته نباشین من کنسولم رو با موفقیت از اپدیت 1.72 به 2.3 انجام دادم در ضمن از طریق وای فای هم به اینترنت ps4 متصل شدم تست هم گرفتم و رفتم اکانت psn هم ساختم ولی وقتی کنسولم رو روشن میکنم به این ارور اول مواجه میشم nw-31294-9 با اینترنت بروزر خود ps4 هم جالبه سایت باز میکنه اما وقتی گزینه whats new رو میخای یدونه فلش بدی پایین همون جور هی میچرخه چیزی هم نمیاد psvita مم که به کنسول وصل میکنم باز این پیغام رو میده this device is not supported کسی از بچه ها میتونه کمک کنه مشکلم کجاس که اینجوری میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or