System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم با خود دستگاه آپدیت کردم و مثل همیشه بدون مشکل آپدیت شد.
این تم سالگرد 20 سالگی رو هم گرفتم، موقع بالا اومدن صدای بوت PS1 رو پخش میکنه :x
البته فقط تو استور اروپا بود.

سلام بچه هاميگم در حال حاظر اپديت چنده (شرمنده من يوخده اماتورم)

2.03 امروز اومده.

این تم PS1 رو میشه رو ریجن های دیگه هم ریخت ؟ :biggrin1: 1 یا 3 ؟:biggrin1:

بله، ولی چون فعلاً فقط تو استور UK هست، باید یه اکانت UK بسازی و با اون دانلودش کنی. بعد روی باقی یوزرها هم میتونی استفاده کنی. من همین کارو کردم.

IGN یه عکس گذاشته از آپدیت..
همه زیرش کامنت گذاشتن و گفتن نوستالژی :d
البته زیاد معلوم نیس منوی اصلی چه شکلی شده..
ولی همینشم خوشگله...
این تم به مناسبت بیستمین سالگرد پلی استیشن اضافه شده...
d23d2cb55ceaddc21.jpg

چه تم هايي برا فور هست مثلا تم God Of War هست براش بخوايم دان كنيم يني قسمتي هست بخوايم اين تريپ تما بگيريم . ميشه از جاي ديگه گرفت و با فلش نصب كرد

2.0.3

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگر کسی میدونه تو ورژن 2.03 چه تغیراتی اعمال شده لطفا" بگه ، من بخاطر اون روزی که هکش بیاد علاقه ای به آپدیت ندارم !!

- - -ویرایش - - -

همون headset companian app اگر میگی که اپدیتش هم کردم هیچ فرق نکرد و فقط با هدست های خودش کار میکنه نه هدستهای دیگه و مخصوصا کراکن 7.1
اگر منظورت وصل کردن هدفون به دسته هاست که من انواع هدفون هارو وصل کردم از هدفون گوشی موبایلم سامسونگ بگیر تا هدفون نوکیا و ..... و جواب داد !!

البته من تو منو ها دنبال گزینه هدست میگشتم که اشتباه کردم و با گرفتن دکمه ps تو گزینه adjust device گزینه هدفون رو پیدا کردم .

2.03 امروز اومده.

بله، ولی چون فعلاً فقط تو استور UK هست، باید یه اکانت UK بسازی و با اون دانلودش کنی. بعد روی باقی یوزرها هم میتونی استفاده کنی. من همین کارو کردم.

آقا یه سوال :

من اکانت پلاس ژاپن دارم ، بازی کیلزون رو دانلود کردم ، حالا اکانت پلاس ژاپن تمام بشه و برم اکانت پلاس اروپا رو بگیرم و Primery کنم میتونم دوباره کیلزون رو بازی کنم ؟؟

آقا یه سوال :

من اکانت پلاس ژاپن دارم ، بازی کیلزون رو دانلود کردم ، حالا اکانت پلاس ژاپن تمام بشه و برم اکانت پلاس اروپا رو بگیرم و Primery کنم میتونم دوباره کیلزون رو بازی کنم ؟؟

نه. باید همون اکانتی که با پلاسش بازی رو دانلود کردی، پلاسش فعال باشه تا بتونی بازی کنی.
برای این که نظم تاپیک ها هم به هم نخوره بهتره توی تاپیک خودش سوال بپرسید تا همه راهنمایی کنند.

درود فراوان

خوب آپدیت جدید مشکلی چیزی نداشته ...... ؟؟
چه میدونم پرید دسته و خود بخود وصل نشدن یا بازی هنگ گردن و مشکلات قبل کلا ....!!!
اگر مشکلی نداشته آپدیت کنیم بره ....؟

آپدیت ها رو نمیشه دان کرد من برای ژاپن میخوام؟

آخرین ویرایش:
من دیشب رسیدم خونه و طبق معمول کنسول رو که روشن کردم خودش رفت واسه آپدیت و بدون مشکل آپدیت و نصب کرد.فکر نکنم تغییر خاصی کرده باشه هنوز همون 2.00 هست که داره بهینه میشه هر وقت ورژن 2.1.0 اومد تغییرات اساسی هستند.

این اپدیتها بیشتریاشون برای جلوگیری از هک یا بستن حفره هاست توی ps3 هم از این اپدیتها زیاد میومد
میگم تم لیتل بیگ و اردر رو کسی خریده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or