System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
عزیزم به نظرت پشتیبانی فوق العاده سونی از ps4 مسخرس؟:|

اینش بده که هر3روز یبار 200 مگ الکی میدن دانلود کنیم فایل های تکراری رو با کمی تغییرات

یهو بیان اشکالاش رو بررسی کنن بعد چند هفته یه اپدیت 200 مگی بدن خلاص! ....فکر ما هم بکنن که نت حجمی داریم:|

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
اینش بده که هر3روز یبار 200 مگ الکی میدن دانلود کنیم فایل های تکراری رو با کمی تغییرات

یهو بیان اشکالاش رو بررسی کنن بعد چند هفته یه اپدیت 200 مگی بدن خلاص! ....فکر ما هم بکنن که نت حجمی داریم:|

اخه داداش من یعنی اپدیت هایی که میده الکیه؟نزن این حرفو:|
بعدش سونی میاد میگه چون دوستان ایرانی ما هر گیگ رو 5 تومن می خرن بیاید سیستم اپدیت دهی رو عوض کنیم و هر ماه بدیم و.....:|
چه حرف هایی می زنین:|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
بعدش سونی میاد میگه چون دوستان ایرانی ما هر گیگ رو 5 تومن می خرن بیاید سیستم اپدیت دهی رو عوض کنیم و هر ماه بدیم و.....:|

شما منظور منو نفهمیدی...ما هر دفعه فایل های سیستم رو که بعضا هم تغییر نکرده هی داریم دانلود میکنیم البته اصولش هم همینه ولی اینا هم باید مراعات کنن هر3 روز یه بار اپدیت ندن بذارن 2 هفته یبار جمع کنن بدن

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245

منم اينترنت حجمي داشتم
ديدم به صرف نيست
رفتم نامحدود گرفتم
آرت يك شاتل خوبه

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
اقا لینک همه ریجن های مختلف 2.02 یکی هستن حجمشونم یکی هست یعنی سونی یک اپدیت ثابت برای همه ریجن ها داده؟ و ایا اگر اپدیت کنم savegame بازیم میپره اگه اره چطوری backup بگیرم ممنون میشم جوابم رو بدید

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خوب هر بار 210 مگ اپدیت که تغیراتشون هم واقعا کمه چه دلیل داره واقعا؟ نمیشه یک ارزیابی درست کنن بعد آپدیت بدن؟ هر هفته آپدیت میده 200 مگ! حد اقل بشه فقط یک فایل 10 مگی آپدیت کرد که خود بخود بتونه تغییراتو انجام بده (کلا این نظر خیلی بنظرم عالیه ولی نمیدونم شدنیه یا نه!) و نیاد هر 200 مگ تکراری ها رو هم بگیره

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
چون مشکل اساسی بوده و ميتونسته آسیب بزنه به کنسولها مجبور شدن زود ایراد را برطرف کنن:>

متل همین در حالت استندبای رفتن که خیلی ها مشکل داشتند

حالا خوبه زود دست به کار شدن و سرعت عمل خوبی نشون دادن یک اپديت نسبتا کم حجم بهتر از درست شدن خرابی براي کنسوله اينجام که گارانتی مارانتی =کشک :d

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
عزیز اصلا من هیچ
شما یه. سر به فروم اونوریا بزن ببین همه شاکی ما ایرانی ها که جای. خود. داریم.
دارم ميگم یه چیز بده درست بده نه اینکه. رو هوا بده تا درست بشه.
میان ابرو درست کنند چشم را کور میکنن

- - -ویرایش - - -

بابا با ماهی 1 آپدیتم میتونه اینکارو بکنه! هفته ای یکی واقعا بده. تازه بدون آپدیت هم نمیشه به psn وصل شد که خیلی وخیمه!

حالا اون به درک بازی آنلاین هم بهش بستگی داره.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حالا اون به درک بازی آنلاین هم بهش بستگی داره.

کلا وقتی که برای اولین بار آنلاین شی این نتیجش میشه که هر کاری که بخوای بکنی باید psn کانکت باشی و لامصب هر آپدیت بیاد دیگه نمیزاره psn کانکت شی! خیلی بده

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
به قرآن خسته شدم از بس آپدیت های پشت یره هم رو دان کردم.
از این به بعد آپدیت هایی که بعد ممیز عدد داره دان نمیکنم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر