System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
من چند تا انتقاد دارم درباره آپدیت 2
اول از همه باید بگم ک سونی اگه این آپدیت رو نمیداد سنگین تر بود هیچی قابلیتی اضافه نشده والا ب خدا .ما فکر کردیم چیکار میخاد بکنه این آپدیت جدید.فقط یه pause اضافه شده به قسمت دانلود ها و یه قسمت هم ب موزیک اضافه شده ک من فکر کردم میشه فیلم و عکس هم دید ک اشتباه بود. و یه تم اونم فقط میتونی رنگ پشت صفحه رو عوض کنی همین.میخام صد سال سیاه آپدیت جدید بیرون ندی سونی.البته بگم ک من یکی از فن های سونی هستم.اعصابم خورده.ما فکر کردیم اینقدر سونی همه جا تو بوق و کرنا کرده چی میخاد بده بیرون .......

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
سلام
اول از همه باید بگم ک سونی اگه این آپدیت رو نمیداد سنگین تر بود هیچی قابلیتی اضافه نشده والا ب خدا .ما فکر کردیم چیکار میخاد بکنه این آپدیت جدید.فقط یه pause اضافه شده به قسمت دانلود ها و یه قسمت هم ب موزیک اضافه شده ک من فکر کردم میشه فیلم و عکس هم دید ک اشتباه بود. و یه تم اونم فقط میتونی رنگ پشت صفحه رو عوض کنی همین.میخام صد سال سیاه آپدیت جدید بیرون ندی سونی.البته بگم ک من یکی از فن های سونی هستم.اعصابم خورده.ما فکر کردیم اینقدر سونی همه جا تو بوق و کرنا کرده چی میخاد بده بیرون .......

واقعا سونی با این اپدیتاش تر زده معلوم نی چی کار کرده که هدست رو نمیخونه:))

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
304b0c4a0f193983e94342f8542017ec.jpg

برای آندروید هست،ولی فعلاً اجازه نصب نمیده.

SONY XPERIA Z2
کلا اجازه نصب نخواهید گرفت چون این قابلیت فقط برای Xperia Z3 هست.

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
من اپدیت رو ایشالا نصب میکنم از دم میشینیم کنسول رو تا شب زیر و رو میکنم هرچی تغییر کرده بود خبر میدم بعله :D

زحمت میکشی واقعا دستت درد نکنه منتظر میمونیم بیای بهمون خبر بدی چی شد چی نشد:d

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
دوستان هنوز مشکل عدم اتصال به psn برقراره؟

والا نمیدونم چطوریه که دوستان این مشکلات رو دارند من که خودم هیچ کدوم این مشکلات رو نداشتم نه عدم اتصال به psn نه هدست و نه چیزه دیگه...
اگر نگران این مواردی نگرانیت بی مورده آپدیت کن حالشو ببر:d
سرعت سیستم عامل چند برابر شده

- - -ویرایش - - -

سلام

تم های چدید هم قرار گرفته که فقط تغییر رنگ پس زمینه نیست که بعضی هارو باید از استور به صورت رایگان دانلود کرد بعضی ها هم باید پول پرداخت کرد البته فعلا تو استور قرار نگرفته
سرعت سیستم عامل هم خیلی روون و بهتر شده که این خودش مهمترینشه
قابلیت موزیک و puse و شیر پلی هم که هست
دیگه چی میخواستی بشه:d

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان این آپدیت چه مرگشه؟ :((سه بار دانلود کردم هر سه بار دانلود کامل شد با دوباره از اول شروع کرد به دانلود آدپدیت بدون اینکه آپدیتو نصبش کنه

داداش فکر کنم سونی نمیخواد از هد ست استفاده کنیم چون دقیقا ماله منم بعد این اپدیت وصل نمیشه
واسه من مشکلی نداره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
اتفاقا اپدیت خوبی بود میشه تم گذاشت میشه موزیک گذاشت و رفت تو بازی یا پارتی حین چت من 452تا فرند دارم قبلا شبها که خیلی انلاین میشدن دوستام اصلا لودشون نمیکرد ولی الان سرعت لودش خیلی بیشتر شده همچنین سرعت اتصال به psn بهتر شده ایکون پیام متنی مثه دعوت نامه پارتی شده موقعه خاموش کردن هم یه قسمت میاد میگه کابل برق رو جدا نکنید یه سری دوستان هم بهتون پیشنهاد میده خودش

آخرین ویرایش:

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان این آپدیت چه مرگشه؟ :((سه بار دانلود کردم هر سه بار دانلود کامل شد با دوباره از اول شروع کرد به دانلود آدپدیت بدون اینکه آپدیتو نصبش کنه

داداش فکر کنم سونی نمیخواد از هد ست استفاده کنیم چون دقیقا ماله منم بعد این اپدیت وصل نمیشه

واسه من مشکلی نداره

دوستان کسی تونسته از این قابلیت شیر پلی استفاده کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
چطور یکسری دوستان میگن اپدیت هیچی نداشته؟
اضافه شدن چندتا تم که در اینده میشه از تو استور تمای بیشتری گرفت.خوندن موزیک از رو فلش.قابلیت اینکه بقیه دوستاتون چطور شمارو ببین انلاین یا افلاین یا ... .بالا رفتن سرعت لود تو دستگاه.فرمانهای صوتی و کلی بروزرسانی تو بخشهای مختلف دستگاه که اینقدر زیاده اینجا نمیگنجه بعلاوه Share Play که خودش انقلابیه!حالا چون نت ایران نمیکشه اینو دلیل نمیشه کوبونده بشه کل دنیا راضین ازش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر