System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
بچه ها كمك كنيد تو هيچ پارتي نمي تونم جوين شم همش پيام ميده cant john to party يه روز كامل اينجوريم نتم هم مشكل نداره راه حل چيه يكي كمك كنه

دوستان خواهشا کسی جواب این آقا رو بلده بگه اینقرد معطلش نکنید .....

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستانی که نمیتونند به پارتی جوین بشن مشکل از نت ها هست...چند روزی دندون رو جکر مبارک بذارید درست میشه....
من با دوتا نت تست کردم یکیش راحت وارد پارتی میشه یکیش هم اصلا نمیشه...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چرا این مشکلاتو اینجا میگین؟
این تاپیک برای اپدیته وقتی میاد بالا همه فک میکنن اپدیت جدید اومده و نگران میشن که ترافیکشون باز تموم بشه ترو خدا هر سوالو سر تاپیکش بپرسید
کجان ps3 دارهای قدیمی:((

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستانی که نمیتونند به پارتی جوین بشن مشکل از نت ها هست...چند روزی دندون رو جکر مبارک بذارید درست میشه....
من با دوتا نت تست کردم یکیش راحت وارد پارتی میشه یکیش هم اصلا نمیشه...
دوست عزیز مشکل کامل از نت ها نیست ! سرور های سونی هم مشکل داره ! مثلا تلو رو نمیشه اصلا رفت درست حسابی ! خود خارجی ها هم مشکل دارن ! لگ دارن و اینا

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان tlou که میخواستم نصب کنم خودش آپدیت 1.72 نصب کرد، یادمه قبلا میگفتن این آپدیت خیلی مشکل داره درسته؟
اگه اینطوره الان سریع 1.76 رو نصب کنم؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان tlou که میخواستم نصب کنم خودش آپدیت 1.72 نصب کرد، یادمه قبلا میگفتن این آپدیت خیلی مشکل داره درسته؟
اگه اینطوره الان سریع 1.76 رو نصب کنم؟

هیچ آپدیتی مشکل نداره...ولی همیشه آخرین آپدیت رو نصب کنید بهتره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من هر موقع آپدیت اومد و اومدم تو این تاپیک دیدم چند نفر دارن میگن آپدیت نکنید و مشکل ایجاد میکنه. هر دفعه هم آپدیت کردم و مشکلی هم نداشت :D
تا وقتی که PS4ـَم سالمه همین کارو میکنم :D

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
من تو بازی نید فور هیچ مشکلی نداشتم ولی وقتی 1.76 آپدیت کردم دقیقا از همون موقع وقتی تو نید فور یه دفعه تصادف میکنم اول چیزی نیست بعد یه دفعه یه ماشین ظاهر میشه

تو واچ داگز هم همین مشکل پیش اومده

کلا تو همه آپدیت ها همین یکیک منو اذیت کرده

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
من تو بازی نید فور هیچ مشکلی نداشتم ولی وقتی 1.76 آپدیت کردم دقیقا از همون موقع وقتی تو نید فور یه دفعه تصادف میکنم اول چیزی نیست بعد یه دفعه یه ماشین ظاهر میشه

تو واچ داگز هم همین مشکل پیش اومده

کلا تو همه آپدیت ها همین یکیک منو اذیت کرده
توی آپدیت بعدی بازی رفع می شه. واچ داگز من هم همین طور شده بود با آپدیت هفته پیش درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر