System Firmware Update | PS4 >> آموزش نصب ، سوالات و مشکلات

• Thread starter Thread starter ashk@n
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه سوال خیلی مهم
من کنسولم ریجن2 ژاپن هست و باید کدومشون رو دان کنم؟
چون من با پشتیبانی چت کردم گفت که همه سیستم های اپدیت یکسان هستند
واینکه من الان اپدیت 1.5 رو دارم و با دانلود اپدیت 2.4 مشکلی ایجاد نمی کنه؟(منظورم همون 207 مگیه هست)
ممنون میشم کمک کنید

یه سوال خیلی مهم
من کنسولم ریجن2 ژاپن هست و باید کدومشون رو دان کنم؟
چون من با پشتیبانی چت کردم گفت که همه سیستم های اپدیت یکسان هستند
واینکه من الان اپدیت 1.5 رو دارم و با دانلود اپدیت 2.4 مشکلی ایجاد نمی کنه؟(منظورم همون 207 مگیه هست)
ممنون میشم کمک کنید

خیر متفاوته و شما حتما باید اپدیت مربوط به ریجن دستگات رو بگیری شما از لینک زیر آپدیت رو بگیر و نصب کن این لینک آپدیت ریجن 2 ژاپن هس

http://djp01.ps4.update.playstation...50ad2fe0438e4fabd7ada2cbbc97e56/PS4UPDATE.PUP

خیر مشکلی ایجاد نمیکنه

یعنی الان 207 مگیه رو دانلود کنم یا این 790 مگیه؟
مشکلی برای کنسول اگه ایجاد کرد میتونم به قبل بازگردونمش؟

دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد برای چی باید مشکلی پیش بیاد اون 790 مگ برای ریکاوری هست اون برای تعویض هارد استفاده میشه اگر میخوای کمتر دردسر داشته باشه از خود ps4 اپدیت رو دان کن کافیه به نت وصل شی خودش دانلود میکنه

دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد برای چی باید مشکلی پیش بیاد اون 790 مگ برای ریکاوری هست اون برای تعویض هارد استفاده میشه اگر میخوای کمتر دردسر داشته باشه از خود ps4 اپدیت رو دان کن کافیه به نت وصل شی خودش دانلود میکنه
چون من شنیدم از حود ps4 دان کنم ممکنه مشکل ساز شه
و هم اینکه من اون 207 مگی رو دان کردم
راستی اپدیت 2.4 مشکل قطعی صدا داره؟

چون من شنیدم از حود ps4 دان کنم ممکنه مشکل ساز شه
و هم اینکه من اون 207 مگی رو دان کردم
راستی اپدیت 2.4 مشکل قطعی صدا داره؟

والا من همیشه خودم آنلاین آپدیت میکنم مشکلی هم نداشتم تا حالا....

خیر من دارم و بقیه دوستان همچین مشکلی وجود نداره

من الان از کجا بفهمم که ورژن اپدیتم چنده؟
من چک کردم زده بود کنسولت اخرین اپدیت رو داره
راستی نوروزتون مبارک:d
من هم با هر بازی جدیدی که میاد و اخرین اپدیت روش هست کنسولو خودجوش اپدیت میکنم و نیازی به این کارها نیست !! :d

آپدیت جدید فردا میاد !
Suspend & Resume
Accessibility Options : remap keys to suit your preferences, colour blind support
Remote Play & Share Play at 60 fps
Facebook Friend Search
Sub-account to Master account Upgrade
Trophy Improvements : Automatic screenshot upon trophy completion, delete 0% games
Share Video Clips to Dailymotion
Application Backup to external HDD

خیر چیزی در این مورد نگفتن فقط میشه سیو اسکرین شات و .. رو بک اپ گرفت اینطور که من خوندم
اتفاقا بله، چون این مواردی که شما گفتی رو همین الان هم میشه انجام داد و در واقع از اول هم وجود داشت و راحت میشه سیوها، اسکرین شاتها و... رو روی فلش بک آپ گرفت. الان موضوع بک آپ دیتای بازی و موارد مرتبط با اونه:
Suspend/Resume Coming to PS4 Tomorrow

چرا دارید اشتباه اطلاعات میدید بابا. قراره با این آپدیت بازی هایی که روی هارد دارید رو ازشون Back Up یا پشتیبان بگیرید روی یه هارد اکسترنال. قرار نیست اجازه نصب بازی و اجرا از روی هارد اکسترنال داده بشه. در ضمن اونطور که از متن پیداست ظاهرا بک آپ هایی که گرفته میشه مخصوص اون پروفایل خواهد بود. یعنی نمیشه من بک آپم رو بدم به نفر دیگه. حالا باز آپدیت بیاد ببینیم روش کاریش به چه صورت هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or