Stronghold 3

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt
این مشکل منجنیق که میگید چی؟؟؟؟
راستی راحل بازی ش چطوره مثل کروسادر روی نشقه هر مرحله رو میبری یدونه میری جلو یا جور دیگه ای ؟؟؟
کلا چند تا مرحله داره؟؟ معلوم نیست؟؟؟

این مشکل منجنیق که میگید چی؟؟؟؟
راستی راحل بازی ش چطوره مثل کروسادر روی نشقه هر مرحله رو میبری یدونه میری جلو یا جور دیگه ای ؟؟؟
کلا چند تا مرحله داره؟؟ معلوم نیست؟؟؟
منجنیق ها مثل شماره 2 در ثانیه 100 بار میزنن :d دیوار هم مثل پشمک با هر قطری میاد پایین :d
نه مدل جلو رفتنش فرق داره
بازی چند گیگه؟
واسه دانلود
3.7GB

=====================
علاوه بر این چیزا ! متوجه شدم بازی اصلا بالانس نداره :d
گرگ ها شدن شیر از نظر قدرت !!! نیزه میزنی نمیمیرن ! :d
اما مساله سره بالانس نیرو هاس ! 3 تا شوالیه قشنگ یه لشکر رو مثل آب خوردن محو میکنن !
یا مثلا بعضی سربازا وسط جنگ با قدم زدن حرکت میکنن به جای اینکه سریع به دستورات عمل کنن ! که این خودش باعث شده اصلا نشه به موقع تغییر استراتژی داد و جنگید !!

واقعا نمیدونم Firefly چه فکر کرده سر ساخت بازی ! قول میدم با این چیزی که من دیدم این آخرین پروژه استودیو بود و همین روزا تخته میشه

بابا اینقدر بد نگید بنده خدا هایی که بازی نکردن هم دارن زده میشن از بازی
عزیز من بازی کن بازی هرچی باشه یه stronghold هستش و ارزش بازی کردن رو داره این توقعات زیادی که از بازی میره باعث میشه ایرادات ک.چیک بزرگ دیده بشن و بزرگا بزرگ تر

پیش نمایش این بازی رو که دیدم اصلا خوشم نیامد مثل سری های پیشین اون جذابیت رو نداره یه جوریه نمیدونم چرا
شما بنشینید بازی قلعه 1 رو ببینید اصلا جور درمیاد با این نسخه تازه که داره میاد؟

Command & Conquer: Generals
Age of Mythology
Axis & Allies
Rise of Nations
Cossacks II: Napoleonic Wars و همچنین سری دیگر همین بازی جنگ قزاق ها که بسیار عالی بودندخود سری بازی های قلعه هم قشنگ بود مخصوصا نسخه 1
من با همشون خاطره داشتم, یادش به خیر

من تو بازی میرم تو تاتریال ، دیشب 3 4 بار بازی کردم و رفتم توش ولی از امروز صبح که توش وقتی لودینگ تموم میش از بازی میپره مینیویسه Stronghold3.exe dont working now ...
چه کنم ؟!
22.gif

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

کمک
22.gif

سلام
من مواردی که تو چند مرحله رد کردن از بازی دیدم رو در اینجا مطرح میکنم اما تو اسپویلر ( ببخشید یکم طولانیه )
این چی بود به خورد گیمرها دادن ؟! کات اسکینها که همش به صورت کمیک هستن :-& صدا گذاری اصلاً پیشرفتی نداشته.بازی نسبت به نسخه های قبلی خیلی سخت شده . آپشنی برای کم و زیاد کردن سرعت حرکت مردم و نیروها وجود نداره و همه به صورت آروم راه میرن.وقتی هم دستور حمله میدی مثلاً نیزه دارها نزدیک دشمن میشن یه باز نیزه پرت میکنن و بعدش سر جاشون وای میستن !!! تو نسخه های قبلی وقتی نیروها رو تو نقاط دلخواه سازمان دهی میکردیم دشمن نزدیک میشد خودشون به دفاع کردن مشغول میشدن ولی تو این نسخه باید حتما مراقب تمام نیروها بود وگرنه دشمن راحت میاد توی قلعه !! جالب اینجاست که با 10 تا نیزه دار به دو تا نیروی دشمن حمله کنیم در کمال تعجب این 10 تا حریف اونها نمیشن !! نمیدونم تیم سازنده با خودش چی فکر کرده که این تغییرات مسخره رو ایجاد کرده.دوربین بازی خیلی بیخود شده.رنگ بندی محیط متنوع و در عین حال گیج کننده است.به طور مثال نمیشه فرق جایی که میشه ازش سنگ استخراج کرد رو از جاهای دیگه تشخیص داد ( تو نسخه های قبلی به خصوص تو شماره 2 و Legend قشنگ مشخص بود ) موسیقی بازی در بعضی مواقع واقعا رو مخ میره.قسمتی هم که برای تهیه غذا در نظر گرفته شده خیلی محدود و در عین حال بیمصرف شده.من تو یکی از مراحل 5-6 تا سیب سازی ساختم اما در کمال تعجب انبار غذا همیشه خالی بود ( مقدار مصرف غذا رو اصلاً زیاد هم نکرده بودم ) تو مرحله های جلوتر به قولی شکارگاه هم اضافه میشه اما در عمل اصلاً به درد نمیخوره و سرعت عملش خیلی پایینه.تو اینجا فقط چوب سازیه که سرعت عمل خوبی داره و انبار رو زود پر میکنه.یکی دیگه از نکات منفی بازی اینه که نمیشه چند تا انبار ساخت و باید با همون یه دونه سر کرد و به محض اینکه پر هم بشه یاید فروخت و یا خونه و غیره ساخت.طراحی منوی بازی خیلی ساده است .بازی از نظر فنی هم بمب باگ هستش.با توجه به اینکه گرافیک بازی در حد بالایی قرار نداره و در اصل با توجه به سبک بازی از کارت گرافیک خیلی کار میکشه.در بعضی جاها سربازها دارن با سایه دشمنها میجنگن !!! تو یکی از مراحل یهویی دیدم خرس به مردم حمله کرده بدون اینکه بازی پیغامی بده و یا اینکه مشخص بشه خرس از کجا وارد قلعه شده !
البته با توجه به این نکات منفی بازی نکات مثبت و جالبی داره.یکیش که برای من جالب بود این بود که وقتی قصد ساختن خونه رو داشته باشید به نسبت نزدیک مکان بنا کردن خونه فرم ساختنش هم تغییر میکنه و به همون نسبت هم تعداد افراد اون خونه هم تغییر میکنه و همینطور مقدار چوب مورد نظر هم کم و زیاد میشه.
در مورد گرگهایی که تو بازی بود هم یه خوبی که وجود داشت این بود که گرگها لونه داشتن و با از بین بردن لونه دیگه گرگی هم وجود نداشت ( تو نسخه های قبلی گرگها مثل چی از اینو ر و اونور میومدن)
فعلاً همینهارو تا اینجا دیدم و نمیدونم تا آخرین مرحله دیگه چه چیزایی میشه دید.
یکی از دوستان هم در مورد تعداد مراحل بازی سوال کرده بود که باید بگم با توجه به طراحی منوی بازی فکر کنم بازی 21 یا 22 مرحله در بخش اصلی باید باشه

من تو بازی میرم تو تاتریال ، دیشب 3 4 بار بازی کردم و رفتم توش ولی از امروز صبح که توش وقتی لودینگ تموم میش از بازی میپره مینیویسه Stronghold3.exe dont working now ...
چه کنم ؟!
22.gif

---------- نوشته در 11:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

کمک
22.gif

اينجا مطرح كنيد :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=51127

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or