Stronghold 3

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt
من اگه دانلودم تموم بشه و بازی رو اجرا کنم نظرامو میگم
ولی یه چیزی هم بگم اونم اینه که
تو این وضعیت بازی های استراتژیکی اونم تو سبک کلاسیک این بازی هرچقدر هم ضعیف باشه باز خوبه که هست وگرنه همه بازی ها یه جورایی ایراداتی دارن و هیچ بازی ای 100% نیست
از من میشنوید زیاد ایرادات بازی رو بزرگ نکنید هم برای خودتو و هم برای بقیه دیگه چه ایراد بگیریم چه نگیریم بازی ساخته شده و نمیشه کاریش کرد پس بیایید بیشتر به نکات قوت این بازی اشاره کنیم تا نکات منفی

اگه شبیه نسخه ی دوم بازی باشه که اصلا به درد نمی خوره ( منظورم stronghold2) به نظر من نسخه ی دوم و نسخه ی لجند ضعیفترین سری از بازی های قعله بود میدوارم این نسخه اینجور نباشه اصلا توی نسخه ی دوم بازی حرکات یهجوری بود و قابل مقایسه با نسخه ی اول و کروسادر نبود
طبق گفته ای دوستانی که بازی کردن و اینجا نوشتن نباید این نسخه هم بتونه موفقیت 2 نسخه ی اول این بازی رو کسب کنه
لطفا کاربران دیگه همه اگه بازی رو تست کردن بیان بگن چطوره؟؟
چند تا اسکرین شات هم لطف کنید بزارید

يك سوال: همه نيرو ها سرعت كمي دارن يا بعضي از اونها ( مثلا شواليه هاي شمشير زن )
تو اون نسخه crusader هم بعضي نيرو ها كند بودن و بعضي سريع مثلا كماندار عرب خيلي سريع بود و يا گرزدار ها هم سريع بودن ولي شمشير زن عرب و شواليه خيلي كند بود.

تقریبا همه مثل هم بودن . چه شوالیه ها چه کارگر چه بقیه . البته یکسری بودن که سرعتشون یکم بیشتر بود

بچه جریان چیه من همین جنگ های صلیبی رو دارم نسخه ی 3 منظورم اینه که 4 ساله دارم بازیش میکنم همونیو میگم که اژدها میشه ساخت لرد هاش تاریکی برفی و.. داشت ماله من کدومه:-s

بچه جریان چیه من همین جنگ های صلیبی رو دارم نسخه ی 3 منظورم اینه که 4 ساله دارم بازیش میکنم همونیو میگم که اژدها میشه ساخت لرد هاش تاریکی برفی و.. داشت ماله من کدومه:-s
واسه شما فكر كنم نسخه legend باشه،
اين بازي تازه ديروز منتشر شده

stronghold هم به سرنوشت gta دچار شد:|به legend میگن 3:((
ین به پای crusader میرسه یا نه ؟؟؟

من که با crusader زندگی کردم . . .
مثل اینکه نه:((

آخرین ویرایش:
به نظرم تو این قحطــیه استراتــژی بازهم میــتونه این عنوان لذت بــخش باشه! خداییش خیلی وقت بـــود تو این سبک بازی استراتژی خـــوب نداشتیــم!

به نظرم تو این قحطــیه استراتــژی بازهم میــتونه این عنوان لذت بــخش باشه! خداییش خیلی وقت بـــود تو این سبک بازی استراتژی خـــوب نداشتیــم!
من یکم دیشب بازی کردم.
اگه بخوایم از نظر قطحی بازی های این سبک در نظر بگیریم قابل تحمله ولی اصلا و ابدا یه بازی استاندارد و خوب محسوب نمیشه. گیم پلی بازی خیلی داغون و افتضاحه موتور گرافیکیش هم که با نسخه های قبلی تغییر نکرده و پیشرفتش اصلا محسوس نیست. CG هم که خداروشکر اصلا نداره و داستان بازی با کمیک های سیاه و سفید روایت میشه و میشه گفت داستانش هم خیلی داغونه. فقط موزیک و صداش خوبه و تداعی گر نسخه اول هست.

همه ی شرکت ها یازی استراتژیک کلاسیک رو فرموش کردن و این بازی می تونه کمی از انتظارات منو تو این زمینه برطرف کنه در ضمن به نظر من شماره ی دو این بازی از همه شماره هاش بهتر بود حتی از یکش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or