Stronghold 3

• Thread starter Thread starter Horror
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt
من یکم دیشب بازی کردم.
اگه بخوایم از نظر قطحی بازی های این سبک در نظر بگیریم قابل تحمله ولی اصلا و ابدا یه بازی استاندارد و خوب محسوب نمیشه. گیم پلی بازی خیلی داغون و افتضاحه موتور گرافیکیش هم که با نسخه های قبلی تغییر نکرده و پیشرفتش اصلا محسوس نیست. CG هم که خداروشکر اصلا نداره و داستان بازی با کمیک های سیاه و سفید روایت میشه و میشه گفت داستانش هم خیلی داغونه. فقط موزیک و صداش خوبه و تداعی گر نسخه اول هست.

یعنـــی از لحاظ گرافیکی پیشرفت نداشتــه؟ گیــم پلی شبیه به شماره اول هست یا دوم؟ آیــتم یا مود خاصی به بازی اضافــه نشــده؟!

مهمترین ملاک واسه من گیم پلیش هست . گرافیکش مضخرف هم باشه بازم ارزش بازی کردن داره .:d

من هیچ وقت به Stronghold به عنوان شاهکار نگاه نکردم . حتی شماره 2 یی که خیلیا خوششون نیومد من خیلی بازی کرم . مهم لذت فوق العاده ای هست که از بازی میبرم . حتی اگه گیم پلیش در حد شماره 1 هم باشه بازم عالیه . خاطراتی که با شماره 1 دارمو هیچ وقت فراموش نمیکنم .

مهمترین ملاک واسه من گیم پلیش هست . گرافیکش مضخرف هم باشه بازم ارزش بازی کردن داره .:d

من هیچ وقت به Stronghold به عنوان شاهکار نگاه نکردم . حتی شماره 2 یی که خیلیا خوششون نیومد من خیلی بازی کرم . مهم لذت فوق العاده ای هست که از بازی میبرم . حتی اگه گیم پلیش در حد شماره 1 هم باشه بازم عالیه . خاطراتی که با شماره 1 دارمو هیچ وقت فراموش نمیکنم .
پیش رفت که نکرده هیچ، یه چیزایی هم ازش حذف کردن !
منم 1 و 2 و حتی Legends حال کردم ، اما این یکی زیاد چیز جالبی نیست ! فقط گرافیکش خوب شده ولی گیم پلی کند تر و محدود تر شده ! AI هم که افتضاح ! تو صورت سربازا دارن میجنگن ، بعد همینجوری وایسادن نگاه میکنن

منم 1 و 2 و حتی Legends حال کردم ،
حالا من هنوز بازی رو نگرفتم ولی دیگه بی انصافی نکنید هر چی باشه از اون Legends بهتره . :دی توی تریلرها که مشخص بود سعی شده این شماره بیشتر به عنوان اول شباهت پیدا کنه ولی خب هنوزم فضای Stronghold 2 یه جورایی توش موج میزنه !

مثل این که باید بازم برم سراغ 1 بعد از سال ها می خواستیم استراتژیک بازی کنیم نشد
راستی بعد از جنرال دیگه بازی تو سبکش نیومد؟؟؟(به غیر company of hero va comand and conquer از همش حالم به هم می خوره)

حالا من هنوز بازی رو نگرفتم ولی دیگه بی انصافی نکنید هر چی باشه از اون Legends بهتره . :دی توی تریلرها که مشخص بود سعی شده این شماره بیشتر به عنوان اول شباهت پیدا کنه ولی خب هنوزم فضای Stronghold 2 یه جورایی توش موج میزنه !
حداقل Legends اگه همه رقمه کوچیک شده بود، سرعتش رو بیشتر کرده بودن :d
اینو امتحان کن بعد بیا اینجا بگو چجوری بود :d کلا یه جوریه ! جذب نمیکنه آدم رو !

من فقط 2 دقیقه بازی کردم. :دی
اما چون نسخه های اول و دوم رو دیدم (بازی نکردم) فکر کنم تا حدودی تداعی گر نسخه های قدیمی باشه. بته این رو بگم گرافیک خیلی حرفی واسه گفتن نداره.

تو صورت سربازا دارن میجنگن ، بعد همینجوری وایسادن نگاه میکنن
دقیقا این یکی دیگه خیلی منو عذاب میداد، جزئیاتش هم خیلی داغونه. نسخه اول با اینکه خیلی قدیمی بود اما مثلا تمام افراد شهر وقتی روشون کلیک میکردی یه چیزی میگفتن اما اینا دیگه دیالوگ هم ندارن بعد مثلا من یادمه حتی توی نسخه اول میتونستی روی مرغ و خروس ها هم کلیک کنی و نشونشون میداد که توی این نسخه دیگه نیست، کلا انقدر باگ داره که اعصاب برای آدم نمیزاره اما خب وقتی بازی درست و حسابی توی این سبک نیست تنها انتخاب ممکنه.

حداقل Legends اگه همه رقمه کوچیک شده بود، سرعتش رو بیشتر کرده بودن :d
اینو امتحان کن بعد بیا اینجا بگو چجوری بود :d کلا یه جوریه ! جذب نمیکنه آدم رو !
ماد میشه براش ساخت ؟ انلاک کردن مادسازیش رو ؟ اگه اون بیاد تو عرض 3 سوت ایراداش برطرف میشه :دی

دقیقا این یکی دیگه خیلی منو عذاب میداد، جزئیاتش هم خیلی داغونه. نسخه اول با اینکه خیلی قدیمی بود اما مثلا تمام افراد شهر وقتی روشون کلیک میکردی یه چیزی میگفتن اما اینا دیگه دیالوگ هم ندارن بعد مثلا من یادمه حتی توی نسخه اول میتونستی روی مرغ و خروس ها هم کلیک کنی و نشونشون میداد که توی این نسخه دیگه نیست، کلا انقدر باگ داره که اعصاب برای آدم نمیزاره اما خب وقتی بازی درست و حسابی توی این سبک نیست تنها انتخاب ممکنه.
همون که صفحه قبل گفتم :d یه بازیی هست به اسم Kings and Castles که استودیو Gas Power (سازنده Supreme Commander و ....) داره میسازه ! سبکش و جو و کلا استایلش مثل اون Supreme نیست و شبیه همیناس ! اما خب با گیم پلی بزرگ و توانایی ساخت ارتش های بزرگ و .... ! بازی رو متوقف کرده بودن به خاطر Age of Empires Online که الآن دوباره شروع شده
ماد میشه براش ساخت ؟ انلاک کردن مادسازیش رو ؟ اگه اون بیاد تو عرض 3 سوت ایراداش برطرف میشه :دی
چک نکردم :d

واقعا Stronghold 1 و Crusader تکرار نشدنی اند روی جزء به جزء کارکترها (حتی یه مرغ!) و آبجکتها کار شده بود .
یه بازیی هست به اسم Kings and Castles که استودیو Gas Power (سازنده Supreme Commander و ....) داره میسازه ! سبکش و جو و کلا استایلش مثل اون Supreme نیست و شبیه همیناس ! اما خب با گیم پلی بزرگ و توانایی ساخت ارتش های بزرگ و .... ! بازی رو متوقف کرده بودن به خاطر Age of Empires Online که الآن دوباره شروع شده
من سخت منتظر این یکی هستم ! :دی ای کاش بجای اون پروژه AOE Online اول روی Kings and Castles کار میکردن پتانسیل خلق یه استراتژی کلاسیکِ خوش ساخت رو دارن از نظر من .

ما که تا دارینوسش نیاد بازی نخواهیم کرد :دی
دیگه بازی به اون شکل نسخه اول دوبله نداره که بخواد دارینوس ترجمش کنه، اصلا چی میشد این سازنده های Stronghold: Crusader 2 رو بجای این نسخه سوم میساختن! یکم گرافیک رو بالا میبردند و گیم پلیش رو بهینه میکردند میتونست توی این نسل جزو بهترین ها باشه!

واقعا Stronghold 1 و Crusader تکرار نشدنی اند روی جزء به جزء کارکترها (حتی یه مرغ!) و آبجکتها کار شده بود .

من سخت منتظر این یکی هستم ! :دی ای کاش بجای اون پروژه AOE Online اول روی Kings and Castles کار میکردن پتانسیل خلق یه استراتژی کلاسیکِ خوش ساخت رو دارن از نظر من .
میگفت دلیلش این بوده که Robot وقتی تا یه جایی آماده کرده بود بازی رو، مایکرو ظاهرا به اونا یه پروژه دیگه داده بود و اینو مایکرو پیشنهاد خیلی خوبی از نظر مالی داده بود بهشون :d کلا از نظر مالی خوب ساپورت کرد و حالا هم که تموم شده Chris taylor تو صفحه های سایتشون گفته احتمالش هست که سر اینم با مایکرئسافت به قرارداد برسن و بازی روند ساختش تند تر بشه :d ولی میگفت با گرافیک خوب و واقع گرایانه میشد حجمی تقریبا مثل حدود Supreme نیرو ساخت ولی خب تمام امکانات کلاسیک قلعه سازی رو هم کامل قرار بود داشته باشه :d

============
من همینجوری مراحل رو دارم اصلا به نظرم جالب نمیاد ! واقعا یه جوریه ! این سرعت کار کردن هم که یه چیزه رو اعصابیه ! به زور میشه بعضی مراحل مقابلشون وایساد. مشکل منجنیق هاشم که الحمدالله حل نشده همونجوری بازی رو دادن بیرون !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or