Streets of Rage 4

انتظارات شما از عنوان streets of rage 4

• Total voters
    74

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,676
3,904
نام
ژوبین

توسعه دهنده: Lizardcube
ناشر:DotEmu
تاریخ انتشار:
2019
پلتفرم: نامشخص(اگه این سگا واسه موبایلم میده :D)

بعد از گذشت 24 سال و چهار بار کنسل شدن قسمت چهارم سری توسط sega در سال 2000 هم اکنون ما شاهد بازگشت ip محبوب sega یعنی streets of rage خواهیم بود این عنوان توسط Lizardcube (شرکتی که وظیفه ساخت ریمیک ip قدیمی سگا wonder boy را بر عهده داشت)و Guard Crush Games(سازنده streets of fury عنوانی مشابه به street of rage) ساخته خواهد شد
و شرکتDotEmu این عنوان را در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد کرد البته ip همچنان متعلق به sega خواهد بود...

بازی ادامه مستقیم شماره سوم همراه با داستان جدید خواهد بود گیم پلی مانند سه گانه اصلی همراه با گرافیک بهبود یافته و دشمنان کلاسیک سری خواهد بود
همچنین شایعه شده است که Yuzo Koshiro اهنگ ساز سه گانه وظیفه ساخت موسیقی این قسمت را نیز خواهد داشت اما هنوز جیزی تایید نشده است
بر اساس تیزر منتشر شده در این قسمت شاهد بازگشت Axel stone و blaze fielding خواهیم بود اما حظور شخصیت هایی نظیر
adam hunter
Max thunder
Eddie
skate hunter
وZan

هنوز تایید نشده است...

AXEL STONE

BLAZE

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,676
3,904
نام
ژوبین
عاشق استایل شیوا و ابهتشم حتما باید باشه حالا اگه مثل نسخه سه بشه به یارای خودمون اضافش کنیم که عالی میشه اما من فکر میکنم که تو این نسخه دیگه خبری از mx نباشه و سر دستشون یه زن باشه چون اعلام کرده بودن که با داستانی جدید میان با حفظ ساختار اصلی نمیدونم این تصور منه شایدم اینجوری نشه.
تا جایی که تریلر نشون میده دشمن اصلی همون زنی بود که یه مار رو دستشه
باید صبر کنیم تریلر گیم پلی بیاد و ببینیم که بازی چه تغییراتی کرده تو این تیزر که شکل دشمنا و کامبت بازی همون بود فقط گرافیک و ارت استایل خوب و نویی داشت

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
401
385
نام
رضا چشمی
شما هم منظور منم متوجه نشدی اینکه استریت ریج محبوبه ! فن هاش عاشقشن ! همینیه که هست ! دلیلی نداره برن یه چیز دیگه بسازن اسم استریت ریج بندازن روش
من کاملا متوجه منظور شما هستم
شما موضوع رو از زاویه دیگه ای نگاه می کنی که برای من کاملا قابل درک هست
اما صحبتهای من هم کاملا واضح هست گفتم سگا می تونه با الگو برداری از مکانیزم مبارزات بتمن یا بازی های مشابه ، بازی رو به سمت دنیای سه بعدی ببره کاری که نتونسته تا حالا انجام بده . در کل از نظر من این چیزی که الان به ما نشون دادن با اینکه قابل احترام هست ولی چیزی جز یه ارتقاء معمولی بیشتر نیست و این نقطه ضعف دمو نمایش داده شده هست چون اسم شورش خیلی بزرگتر از این حرفهاست و لازمه با احترام بیشتری باهاش برخورد بشه.تجربه نشون داده معمولا این جور بازی هایی که بعد از گذشت سالیان سال انتظار ساخته می شن در نهایت فیل می شن چون انتظارات بالاتر رفته هر چند امیدوارم سگا نشون بده اشتباه می کنم
به هر حال من به نظر شما احترام می گذارم و اتفاقا جز فن های شورش در شهر هستم اما حداقل انتظارم این بود که سگا بعد از 24 سال چیز جدید و بهتری نمایش بده (گرچه همین هم برای ما فن های بازی غنیمته)

• Like
Reactions: Sera.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,676
3,904
نام
ژوبین
الان که این خبرو ازت شنیدم دارم بال در میارم اخه من رفتم تو توییتر استاد گفته بود قرار نیست من کار کنم ولی از اونجاییکه میدونم خبر الکی نمیدی و کارت درسته دیگه یقین دارم خب پس مونده فقط ادام و مکس رو بذارن ببین من میگم اگه قراره شخصیت جدیدیم به داستان اضاف کنن این دوتا در کنار اکسل وبلیز باشن حالا اون سامی و زن نباشن مهم نیس اقا همه با هم یه تلاشی کنیم یه فشار بیاریم راضیشون کنیم فدای همه داداشام.
تشکر میکنم از شما و بقیه دوستان که کار ما رو قبول دارید و تو این تاپیک فعالیت میکنید ببخشید که دیر جوابت دادم حظور کوشیرو تایید نشده من اشتباه گزاشتم خبر همین الان یکی از دوستان بهم گفت:D
Streets of Rage 4 - Wikipedia
---------------------
اعلام شد بازی 2019 میاد
---------------------
دوستان اگه رنگ متن پست اول اذیتتون میکنه بگید درستش کنم برای زیبایی این کار کردم

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,457
9,616
نام
نریمان
تشکر میکنم از شما و بقیه دوستان که کار ما رو قبول دارید و تو این تاپیک فعالیت میکنید ببخشید که دیر جوابت دادم حظور کوشیرو تو ویکی پدیا هم نوشته تو یه تاپیک دیگه هم ازم پرسیدی نه؟ :D
Streets of Rage 4 - Wikipedia
نوشته yet to be confirmed، یعنی هنوز تایید نشده.

• Like
Reactions: arash1996

ashkan.as

کاربر سایت
Sep 4, 2018
30
43
سلام ژوبین جان دلم برای تو و بقیه دوستان تنگ شده من حدود یه هفته پیش یه پست گذاشتم مخاطبم خودت بودی که دیدم پاسخ ندادی پاکش کردم من روزانه سایت sor4 و سوشیال مدیاشونو چک میکنم با کوشیرو یه مصاحبه کردن تو یوتیوب سرچ کنی هست تو اون مصاحبه گفت هیچ تصمیمی گرفته نشده که بخوان کار موزیکو به من بدن مشخص بود دلش میخواست کارو بهش بدن ولی باید مدیران ساخت بازی بهش پیشنهاد بدن که متاسفانه تا این لحظه ندادن تو یه جا از مصاحبش گفت که الان دستگاهای ساخت موزیک خیلی نسبت به دهه نود پیشرفت کردن و میشه با ترکیب سازهای مختلف کارهای خیلی خوبی تولید کرد من خیلی حالم گرفت که کارو دستش ندادن اون تجربه سه نسخه قبلو داره با پیشرفت علم الان دسش خیلی بازتره برا خلق یه اثر خارق العاده ولی حیف...بازیم به احتمال زیاد 2019 منشر میشه یه عده ای فکر میکردن تا اخر 2018 بیاد به احتمال زیاد مولتی بیاد فقط من یکم نگران شدم بابت اینکه با دوتا کاراکتر قراره بیاد بیرون که به نظرم دیونگیه یکی از جذابیتای بازی وجود کاراکترای مختلف بود امیدوارم که حداقل همچین دیونگی نکنن.

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
612
232
با درود
من اینو تازه دیدم
یکی از اون بازی هایی هست که خیلی حال میده یاد اون شبهایی میوفتم که تا صبح میشتیم پای سگا تا صبح بازی میکردیم یا میرفتیم کلوپ 10 تومن میدادیم برای 5 دقیقه یا یه مرحله

اگه میشد زمان هم برگرد به عقب خیلی خوب بود
یاد باد یاد گذشته شاد باد

:((:((:((:((:((:((:((:((:((

ashkan.as

کاربر سایت
Sep 4, 2018
30
43
با درود
من اینو تازه دیدم
یکی از اون بازی هایی هست که خیلی حال میده یاد اون شبهایی میوفتم که تا صبح میشتیم پای سگا تا صبح بازی میکردیم یا میرفتیم کلوپ 10 تومن میدادیم برای 5 دقیقه یا یه مرحله

اگه میشد زمان هم برگرد به عقب خیلی خوب بود
یاد باد یاد گذشته شاد باد

:((:((:((:((:((:((:((:((:((
داداشم من همین الانم شبایی که خوابم نمیبره تا دم صبح بازی میکنم همون حسو حالیرو برام داره که تو سن ده دوازده سالگی برام داشت گیم پلی بازی جوریه که هر چقدر بازی کنی زده نمیشی چه برسه به اینکه باهاش کلی خاطره هم داریم.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,676
3,904
نام
ژوبین
Capture.PNG
نظرسنجیش همچین جالب نبود ولی فکر نمی کردم نتایج انقدر به هم نزدیک باشه:D

• Like
Reactions: arash1996

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,483
1,856
نام
علی
نظر سنجی بعدی این باشه لطفا: آیا این بازی جر واجر خواهد نمود؟ گزینه های انتخابی هم اینا باشه: 100% - حتما - قطعا - حتما و قطعا. تشکر!:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
6,189
12,776
نام
مازیار
بازی عالیه ، بشر قشنگ اولد استایل هم هست و هویت خودشو صد درصد حفظ کرده ! ادم لذت میبره !! فقط امیدوارم قیمت تخیلی نداشته باشه

• Like
Reactions: ashkan.as
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟