PlayStation Street Fighter V Arcade Edition

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
February 2016
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
68nc_sf_topic.png

rc7t_logo.png

vvqj_fsur_2.png

• در بازی مکانیک جدیدی به نام V-Trigger قرار داده شده که اجازه ی استفاده از Stance های مختلف برای هر کرکتر را فراهم می آورد​
  • نت کد های بازی نسبت به SF IV پیشرفت قابل توجهی داشته اند​
  • بازی در سیزن اول دارای 22 کرکتر است که درسیزن دوم 6 کرکتر دیگر به این تعداد اضافه می شود​
  • مکانیزم V-Trigger که پیشتر با پر شدن خط EX meter قابل فعال سازی بود هم اکنون دارای Gauge جدیدی به نام V-Gauge است​
  • با پر شدن V-Gauge پلیر می تواند از مکانیک V-Trigger استفاده کرده که ظاهراً بر روی Ultra Move های کرکتر نیز تاثیر گذار است. به عنوان مثال کرکتر ریو در حالت عادی از Shinku Hadouken به عنوان Ultra Move استفاده می کند که این Ultra Move در حالت V-Trigger به Denjin Hadouken تبدیل می شود​
  • مکانیزم جدیدی تحت عنوان V-Skill نیز برای بازی معرفی شده که به کرکتر هایی مانند ریو اجازه ی Parry کردن و M.Bison اجازه منعکس کردن Projectile های حریف را می دهد​
  • نام Ultra Move ها به Critical Arts تغییر کرده و اینبار همانند Super Move ها با پر شدن EX Meter قابل استفاده هستند​
  • کرکتر ها و کانتنت هایی که بعد از عرضه برای بازی منتشر می شوند را می توان به صورت رایگان و با جمع آوری امتیاز در داخل بازی بدست آورد. همچنین می توان مثل سابق با پرداخت پول واقعی نیز آنها را خریداری کرد​
  • Capcom Fighters Network​
6yuv_logo_cfn.png
این سیستم قابلیت های زیر را در اختیار پلیر ها قرار می دهد :
با توجه به "Heat Map" می توانید مشاهده کنید که هر مبارزه در کدام نقطه از جهان در جریان است
می توانید از پروفایل هر کاربر دیدن کرده و از جزییات هر مبارزه آگاه شوید
می توانید با مشخص کردن رقبای خود در سراسر دنیا ، عملکرد آنها را زیر نظر داشته باشید
می توانید دوستان خود را رجیستر کرده و پلیر های مورد علاقه ی خود را Follow کنید
می توانید در میان فایل های Replay جستجو کرده و Replay مورد نظر خود را مشاهده کنید
فرستادن دعوتنامه ی آنلاین
مشاهده ی آخرین پچ ها و اخبار تورنومنت ها
و بسیاری موارد کاربردی دیگر ...
ro5l_8.png

• فردین (FaRd!N) عزیز بابت انجام هماهنگی های لازم
  • دوست خوبم علی (Safety & Peace) عزیز به خاطر تمام زحماتی که برای تاپیک کشیده
  • حامد (Hamed 3594) عزیز بابت تریلر و ویدیوها

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
March Patch Note :
[h=1]Alex Details[/h]
V-Skill: Overhaul
Alex stretches and gets ready to hit extra hard. After doing this, Alex's next move will damage the opponent as if it were a counter hit. If the attack misses or gets blocked, the effect vanishes.

V-Trigger: Rage Shift
Alex lets loose with a clothesline attack. The attack can be charged, and allows parrying of one attack during its charge time. If fully charged, Alex will break the guard of a blocking opponent, allowing for a followup attack.

Critical Art: Heavy Hammer
Alex hits the opponent with a very powerful chop that knocks them around. He then grabs them and holds them up high in a crucifix hold, and then drops them down to the ground with intense speed.

[h=1]Other Patch Additions[/h]
Challenge Mode

Demonstrations: Learn the ins and outs of Street Fighter V through helpful demonstration and tutorial content. Contains content for each of the 16 characters, as well as advice geared towards players of all skill levels:

Beginner Tutorials: 12 lessons covering, movement, normal attacks, special attacks, V-System, throws, counter hits, chip/recoverable damage, etc.

Intermediate Tutorials: 11 lessons covering projectiles, invincibility frames, armor and armor break, recovery, cross-up attacks, anti-air options, etc.

Advanced Tutorials: 4 lessons covering back dashing, frame advantage/disadvantage, combo potential, button priority, etc.

Character Tutorials: 16 lessons covering each individual character.

Trials: Put your skills to the ultimate test with combo trials for all 16 characters, ranging from basic to pro combos. Completing Trials will also earn you some extra Fight Money.

In-Game Shop

Fight Money Expenditure: Spend your hard earned Fight Money to purchase extra game content, such as DLC characters and the Story Mode Costumes.

Online Rematch Option

Salty from a close loss online? Want revenge? Players can now play a 2/3 set in Ranked Match, provided both players accept the rematch.

Battle Lounge Improvements

Enjoy up to 8 person lobbies, complete with match spectating.

[h=1]Bug Fixes[/h]
Bug: Sometimes you don’t get EXP from casual matches
Bug: On a rare occurrence, if you restart the game after you unlock colors, the colors you unlocked will disappear

Vega:
If you hit V-Trigger Bloody Kiss (anti-air) in certain situations, Vega will no longer continue to rise off the top of the screen.

M. Bison:
If M. Bison is interrupted by an opponent’s V-Trigger or Critical Art during his invisible frames of Double Knee Press in V-Trigger mode, M. Bison will no longer remain invisible until his next move.

Rashid:
Rashid will no longer float in the air for a moment if you perform his V-Trigger after he touches the ground upon a missed Eagle Spike.

Chun-Li:
During V-Trigger activation, the hit stop and block stop has been made the same for multi-hitting moves (medium or heavy attacks for both normal and special moves).
She was previously able to perform option selects involving standing HP into Houyokusen, so this has been removed.

Vertical and Back Jump Frames:
All characters except Birdie and Zangief: Vertical jump and back jump frames have changed from 3f->4f.
Birdie: Vertical jump and back jump frames have changed from 4f->5f.
Zangief: No changes to jump frames.
These changes reduce the effectiveness of throw tech option selects involving jumping (also known as “jump grab”). Changing forward jump frames would affect the game balance too much so those remain unchanged.

Throw Escape Change:
If you push buttons during the normal throw delayed tech window you are unable to escape throws for 2 frames.
Prevents using light attacks to option select with throw escapes.
If you execute specific special moves during the normal throw delayed tech window you are unable to immediately escape throws. Each characters V-skills, V-triggers, V-reversals, critical arts, and moves have been set individually.

Prevents throw escape option selects involving specific moves such as Shoryuken, etc.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Decapre هم به جمع دار دسته ی حاضر در Street Fighter: Resurrection پیوست :D

حضورش توی اینجا و از اونور بخش داستانی ای که قراره بیاد ، احتمال حضورش توی SF V رو بدجوری بالا می بره :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
اون آلکسی که تو بک گراند استیج هست چی میشه؟ :D
یا کلا حذف میشه یا یکی دیگه جاش رو میگیره. عین یوسف که "هوگو" تو بک گراند اون ساختمان در حال ساخت بود:D

- - -ویرایش - - -

حضورش توی اینجا و از اونور بخش داستانی ای که قراره بیاد ، احتمال حضورش توی SF V رو بدجوری بالا می بره :D
پسر تو خواب نداری؟:D
عجب! من و علی چقدر دکتر بودیم.:D این تو تریلر اول بود ولی ما فکر میکردیم Cammyـه:)) اون زنه لحجه روسیه ای داشت هم تو بخش داستانی "چارلی" بود. اسمش Hellenـه. نمیدونم قوی هست در حدی که بشه شخصیت جدید یا نه!
البته احتمال حضور ED (همون پسره که بالروگ تو Ending نسخه IV پیداش میکنه و نجاتش میده) و همچنین ORO (اینو دیگه همه میشناسین:D) تو روستر خیلی زیاده. از یکی از کارکنان کپکام هم (اسمش یادم نیست، خیلی عجیب غریب بود اسمش) پرسیده بودن مشکل کپکام با شخصیتی مثل Q چیه؟ درسته تو tier list پایینه ولی شخصیت خاصی ـه. اونم جواب داده اصلا مشکلی باهاش نداریم:D حتی درباره ش بحث هم کردیم:D
کلا این "سفوی" رویای خیلی ها رو به حقیقت تبدیل کرده:D از "کارین" و "میکا" گرفته تا "الکس" و "یورین". "اورو" هم که اینقدر تو Story بهش اشاره کردن که چشم بسته میگم تو روستر هست صد در صد. فقط جای Q و Remy این وسط خالیه که با حضور Guile و Nash خیلی سخته که انتظار Remy رو داشته باشیم مگه اینکه مثل Ken به اینم یه حال اساسی بدن و زیر و روش کنن. (من همینجوریش خیلی دوست دارم بدونم چه بلایی میخوان سر Guile بیارن.:D خیلی باحال میشد اگه گند میزدن تو مدل موهاش:)))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
پسر تو خواب نداری؟:D
عجب! من و علی چقدر دکتر بودیم.:D این تو تریلر اول بود ولی ما فکر میکردیم Cammyـه:)) اون زنه لحجه روسیه ای داشت هم تو بخش داستانی "چارلی" بود. اسمش Hellenـه. نمیدونم قوی هست در حدی که بشه شخصیت جدید یا نه!
البته احتمال حضور ED (همون پسره که بالروگ تو Ending نسخه IV پیداش میکنه و نجاتش میده) و همچنین ORO (اینو دیگه همه میشناسین:D) تو روستر خیلی زیاده. از یکی از کارکنان کپکام هم (اسمش یادم نیست، خیلی عجیب غریب بود اسمش) پرسیده بودن مشکل کپکام با شخصیتی مثل Q چیه؟ درسته تو tier list پایینه ولی شخصیت خاصی ـه. اونم جواب داده اصلا مشکلی باهاش نداریم:D حتی درباره ش بحث هم کردیم:D
کلا این "سفوی" رویای خیلی ها رو به حقیقت تبدیل کرده:D از "کارین" و "میکا" گرفته تا "الکس" و "یورین". "اورو" هم که اینقدر تو Story بهش اشاره کردن که چشم بسته میگم تو روستر هست صد در صد. فقط جای Q و Remy این وسط خالیه که با حضور Guile و Nash خیلی سخته که انتظار Remy رو داشته باشیم مگه اینکه مثل Ken به اینم یه حال اساسی بدن و زیر و روش کنن. (من همینجوریش خیلی دوست دارم بدونم چه بلایی میخوان سر Guile بیارن.:D خیلی باحال میشد اگه گند میزدن تو مدل موهاش:)))

گایل و نش کیلو چندن ، اگه فانگ نبود الان رمی توی روستر 16 تایی جاش نشسته بود :D احتمالاً باید یه برنامه هایی براش داشته باشن ، فقط امیدوارم با جایگزین کردن فانگ به کل بی خیالش نشن :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
گایل و نش کیلو چندن ، اگه فانگ نبود الان رمی توی روستر 16 تایی جاش نشسته بود :D احتمالاً باید یه برنامه هایی براش داشته باشن ، فقط امیدوارم با جایگزین کردن فانگ به کل بی خیالش نشن :D
باو خودت میگفتی رمی اصلا اومده بود تا جای گایل رو تو III پر کنه:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باو خودت میگفتی رمی اصلا اومده بود تا جای گایل رو تو III پر کنه:|

اون مال خلق کرکتر توی III بود :D خبرهای SF V رو دنبال نکردی ؟ اول که بحث سم و پویزن و اینا میاد وسط قرار بوده Remy توی روستر 16 تایی باشه که بعداً نظر جمع میره روی اینکه فانگ رو بذارن جاش :D اگه فانگ نبود الان رمی توی بازی بود :D واسه همین میگم :D با تغییراتی که توی SFV برای خاص کردن هر کرکتر دارن انجام میدن اومدن رمی دور از ذهن نیست ! کی فک میکرد گایل و نش هر دو توی بازی باشن ؟ ولی با یه حرکت مرگ نش رو پیش کشیدن و کاملاً متفاوتش کردن :D رمی هم که خوراک این حرکتاس ! باباش به خاطر رفتن دنبال Path of the Warrior خانواده رو ول میکنه توی این مدت هم که نبوده خواهر رمی می میره . خلاصه این بشر از تمام Street Fighter ها متنفر میشه :D الان هر چیزی بخوان می تونن بزنن تنگش :D یه مدت سر شباهت حرکات رمی به گایل و نش می گفتن ممکنه یکی از اینا یا ریو ، پدر رمی باشه که همه ـش رد شد :D ریو که کلاً زن نداره چه برسه به بچه :D گایل هم که باجناق کِن ـه و دختر داره خودش :D نش هم که وصل کردن به یه سری عملیات ارتش آمریکا و همونجا ترتیبشو دادن و این قضیه رو رد کردن که پدر رمی باشه :D
حالا از یه طرف بحث این رو پیش میکشن که قرار بوده به جای فانگ رمی حضور داشته باشه ، از یه طرف آکوما میره توی T7 و بحث TXSF میاد وسط ، از یه طرف دیگه هم یه کرکتر جدید وارد T7 میشه که دقیقاً Stance رمی رو داره ؟! :D

zt2ildnzc5vlrbpvxcog.jpg
ucjzs60ho13x1nfznfxo.gif

قضیه بو داره :D امیدوارم خیلی زود ببینیمش :D

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
حالا از یه طرف بحث این رو پیش میکشن که قرار بوده به جای فانگ رمی حضور داشته باشه ، از یه طرف آکوما میره توی T7 و بحث TXSF میاد وسط ، از یه طرف دیگه هم یه کرکتر جدید وارد T7 میشه که دقیقاً Stance رمی رو داره ؟! :D

zt2ildnzc5vlrbpvxcog.jpg
ucjzs60ho13x1nfznfxo.gif

قضیه بو داره :D امیدوارم خیلی زود ببینیمش :D
تحلیلات آدمو یاد اینایی میندازه که توهم توطعه دارن و همه چی رو به ف.ر.ا.م.ا.س.و.ن ربط میدن :D
قضیه بوی خاصی نمیده بیشتر اتفاقه تا بو:D هارادا که گفته بود مدت ها بود میخواستن آکوما رو بیارن. کلا معلوم بود خیلی باهاش حال میکنه. لباس هیهاچی هم خیلی شبیه آکوماس. این دختره هم فکر میکنم فرانسوی بود آره؟ خب رمی هم فرانسویه و احتمالا سبکشون یکیه که استنس شون هم شبیه هم شده. شایدم چون ملیتشون یکی بوده، هارادا خواسته رفرنس بده به یه کرکتر فرانسوی دیگه! بحث T X SF هم که دیگه فصیل شده خداییش. دیر یا زود باید یه نشونه ای ازش میدیدیم. البته با این چیزی که من از آکوما دیدم، به نظرم نسازن بهتره چون بدجوری گند میزنن.:D
درباره قضیه فانگ هم من مصاحبه شو خوندم تو Eventhub. اینا تو 3s میخواستن یه کرکتر بیارن که از ذهر استفاده میکنه ولی بیخیالش شدن و رمی رو خلق کردن. انگار یکی از طراحای بازی این قضیه رو میشنوه و تصمیم میگیره ایندفعه اون حرکت رو عملی کنن و کرکتری بیارن که از ذهر استفاده میکنه. درباره علاقه فانگ به عدد 2 هم گفته بود، واسه همین قد فانگ رو میکنن 222متر:D
در کل من بدم نمیاد رمی رو ببینم ولی اینجا یه نفر هست که بد جوری عصبانی میشه:D اگه خبرش اومد و تایید شد، مواظب باش تو اونی نباشی که خبرشو میذاره:D (بهش شماره هیتمن رو دادم، یه دفعه میگه بیاد سراغت ها! از ما گفتن)

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza

بنظرم بخاطر داستان SFV اومدن این سریال رو Cheesy کردن :d انصافا ادامه داستان Assassin's Fist رو می ساختن هم جذاب تر بود و هم به داستان کلی سری ربط داشت الان یهو اومدن تایم لاین رو کلی بردن جلو مطمئنم چیز جالبی از آب در نمیاد و از تریلرش هم این مساله پیدا بود. واقعا حیف شد، اون نسخه قبلی یه چیز فوق العاده ای بود.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
بنظرم بخاطر داستان SFV اومدن این سریال رو Cheesy کردن :d انصافا ادامه داستان Assassin's Fist رو می ساختن هم جذاب تر بود و هم به داستان کلی سری ربط داشت الان یهو اومدن تایم لاین رو کلی بردن جلو مطمئنم چیز جالبی از آب در نمیاد و از تریلرش هم این مساله پیدا بود. واقعا حیف شد، اون نسخه قبلی یه چیز فوق العاده ای بود.
احتمالا به زور کپکام بوده چون قراره داستانش قبل از SFV باشه و همسو با بازیه و مثل قبلی یه اقتباص نیست. البته خدمتتون عارض بشم که Street Fighter World Warrior که ادامه ای بر Assassin's Fist هست، درحال ساخته و بعد از این ساختش رو ادامه میدن. اصلا قرار بود اوایل 2016 پخش بشه که انگار بخاطر این تاخیر خورد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آموزشات برای سطح مبتدی: ۱۲ درس شامل حرکات، ضربات عادی، ضربات مخصوص، V-System‌ها، پرتاب‌ها، کانتر هیت، ضربات تراشه‌ای و انرژی قابل برگشت و...

آموزشات برای سطح متوسط: ۱۱ درس پیرامون حملات از راه دور، فریم‌های نامیرایی، آرمور و آرمور بریک، ریکاوری، حملات کراس-آپ، حملات ضد هوایی و...

آموزشات برای سطح حرفه‌ای: ۴ درس شامل جاخالی به سمت عقب، مزایا و ضرر‌های فریم‌ها، پتانسیل برای حملات چند ضربه‌ای، اولویت‌بندی دکمه‌ها و...

آموزشات برای هر شخصیت: ۱۶ درس که تک تک شخصیت‌ها را پوشش خواهند داد.

این بخشای آموزشی به نظرم خیلی خوبن و میتونن کمک زیادی به بهتر شدن افرادی مثل من بکنند :D

متاسفانه Extra Battle (یکی از بخشایی که خیلی منتظرش بودم) توی این آپدیت نیست :( امیدوارم زودتر این بخش رو هم به بازی اضافه کنند چون خود من بدجوری منتظرشم. راستی ظاهرا فعلا خبری از Daily Challenge ها هم نیست. فکر کنم ایرادات سرور بدجوری توی برنامه‌های کپکام مشکل ایجاد کرده :(

ولی خب بازم با همین بخشای جدیدی که بازی اضافه می‌کنند فعلا یه مدت سرگرم میشیم :D حداقل خود من الان دیگه راحت‌تر میتونم با شخصیتای دیگه بجز کن بازی کنم و بهتر یادشون بگیرم (میریم برای انتخاب Main دوم :D)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
یا حضرت Grappler :|
الکس تو 3 خوشگل تر بوده ها :| خیلی شبیه جنگلی ها شده :| .. هیکلش هم هم اندازه Zangief فک کنم یه خورده بزرگترم هست !
یه حرکت شارژی هم داره ( Rage Shift ) :|

خب لابی 8 نفره ، خوراکه خودمه میشنیم تو لابی بچه ها بازی ها رو نگا کنم ! :d

Traning Online خبری نشد ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تحلیلات آدمو یاد اینایی میندازه که توهم توطعه دارن و همه چی رو به ف.ر.ا.م.ا.س.و.ن ربط میدن :D
قضیه بوی خاصی نمیده بیشتر اتفاقه تا بو:D هارادا که گفته بود مدت ها بود میخواستن آکوما رو بیارن. کلا معلوم بود خیلی باهاش حال میکنه. لباس هیهاچی هم خیلی شبیه آکوماس. این دختره هم فکر میکنم فرانسوی بود آره؟ خب رمی هم فرانسویه و احتمالا سبکشون یکیه که استنس شون هم شبیه هم شده. شایدم چون ملیتشون یکی بوده، هارادا خواسته رفرنس بده به یه کرکتر فرانسوی دیگه! بحث T X SF هم که دیگه فصیل شده خداییش. دیر یا زود باید یه نشونه ای ازش میدیدیم. البته با این چیزی که من از آکوما دیدم، به نظرم نسازن بهتره چون بدجوری گند میزنن.:D
درباره قضیه فانگ هم من مصاحبه شو خوندم تو Eventhub. اینا تو 3s میخواستن یه کرکتر بیارن که از ذهر استفاده میکنه ولی بیخیالش شدن و رمی رو خلق کردن. انگار یکی از طراحای بازی این قضیه رو میشنوه و تصمیم میگیره ایندفعه اون حرکت رو عملی کنن و کرکتری بیارن که از ذهر استفاده میکنه. درباره علاقه فانگ به عدد 2 هم گفته بود، واسه همین قد فانگ رو میکنن 222متر:D
در کل من بدم نمیاد رمی رو ببینم ولی اینجا یه نفر هست که بد جوری عصبانی میشه:D اگه خبرش اومد و تایید شد، مواظب باش تو اونی نباشی که خبرشو میذاره:D (بهش شماره هیتمن رو دادم، یه دفعه میگه بیاد سراغت ها! از ما گفتن)

خسته نباشی واقعاً :D توهم توطعه ؟! لول واقعاً :D
حرف خودت که خیلی ضایع تره ، چون ملیتشون یکیه استنسشون هم یکیه ؟ لابد اون لگد Hyakuretsukyaku مانندی که توی Rage Art ـش میزنه به خاطر چونلی فن بودن کاتاریناس ؟ :D یعنی یه چیزایی رو بهم وصل میکنی که ... :D کاتارینا هم برزیلیه :D
اون یه نفر با حضور همه اسپرایتها مخالفه :D فقط رمی نیست ، اون Q هم هست :D

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
خسته نباشی واقعاً :D توهم توطعه ؟! لول واقعاً :D
حرف خودت که خیلی ضایع تره ، چون ملیتشون یکیه استنسشون هم یکیه ؟ لابد اون لگد Hyakuretsukyaku مانندی که توی Rage Art ـش میزنه به خاطر چونلی فن بودن کاتاریناس ؟ :D یعنی یه چیزایی رو بهم وصل میکنی که ... :D کاتارینا هم برزیلیه :D
اون یه نفر با حضور همه اسپرایتها مخالفه :D فقط رمی نیست ، اون Q هم هست :D
جفتمون لنگه همیم:D
مرد مومن اولا من نمیدونسم این موجود ملعون فرانسوی نیست، دوما دلیلم این بود که معمولا دو شخصیت از یه ملیت، به سبک و ورزش سنتی و معروف اون کشور بازی میکنن که نشون دهنده ملیتشون باشه. مثل Howarang و Baek و Juri که همه کره ای ان و تکواندو کار یا مثلا همه چینیا کونگ فو کارن یا اکثر ژاپنیا یا کاراته کارن یا سومو کار یا انگلیسیا و آمریکاییا اکثرا بوکسورن و... منم یه جا خونده بودم که سبک کاتارینا بوکس فرانسویه (اگه اشتباه میکنم یکی بهم بگه) واسه همین گفتم شاید سبک رمی هم همین بوده و استنس شون هم سر همین یکیه:D (اشتباه از من بود که قشنگ توضیح ندادم برات) من اصلا ویدیوهای تکن7 رو ندیدم و خیلی هم دنبال نمیکنم اخبارش رو و کلا چیز زیادی نمیدونم و این چیزی که گفتی (این اسم فنه که شبیه چونلی بود) هم اولین باره میشنوم. والا بهت گفتم چرا همچین حرفی زدم پس این دیگه نیاز به توضیح نداره:D
یه نکته: چرا یه برزیلی از سبک مبارزه مخصوص کشور خودش استفاده نمیکنه؟ بهتر نبود مثلا مثل Laura میکردن؟ البته درسته خیلیای دیگه هم اینجوری نیستن مثل Paul ولی خب برزیلی کم داشتیم تو بازی به نظرم یه سبک مناسب کشورش میذاشتن بهتر بود. (بگذریم، آف تاپیک میشه)

اون یه نفر چاییده:D ولش کن. خبرش اومد به خودم بگو، من با هیتمن رفیقم، منو نمیکشه:D خودم خبرشو میذارم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر