PlayStation Stellar Blade

سازنده
Shift UP
تاریخ انتشار
2023
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5

Esm-nadaram

کاربر سایت
Jan 9, 2022
737
نام
Woody
یوکو تارو، کارگردان بازی تحسین‌شده‌ی NieR: Automata دوست دارد که هر چه زودتر بازی Stellar Blade (استلار بلید) را تجربه کند.

«از اینکه استلار بلید چه‌قدر معرکه به نظر می‌رسد، تعجب کردم. یک پروژه‌ی جادویی است که گرافیک بسیار قوی سه‌بعدی دارد و کاراکترهای دختر زیبای طراحی‌شده توسط کیم هیونگ-ته هم در آن هستند. نمی‌توانم برای این بازی، هیجان‌زده نباشم!»

سونی تایید کرد: بازی Stellar Blade هم در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه می‌شود.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
یه جوری گفت گرافیک بسیار قوی سه بعدی دارد انگار تازه داریم از سگا کوچ میکنیم به ps1

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,150
نام
محمد علی
یه جوری گفت گرافیک بسیار قوی سه بعدی دارد انگار تازه داریم از سگا کوچ میکنیم به ps1
منظورش یه سری چیزهای سه بعدی دیگه است.
سه تا بعد یا چهار تا بعد و اینا که توی تریلرهای بازی مشهوده و با توجه به این که خود تارو Man of Culture ـه، مشخصه که سه بعدی بودن بازی‌های دیگه براش مهمه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,392

اینو اینجام بذارم که خدایی نکرده از کفتون نره :D
فکر کنم از الان کمپین‌ علیه بازی شروع بشه :D
درود به شرفشون. بازی خیلی خوبی ساختن.
اون از غرب که سر بانوان کمبات چادر پوشونده و این از شرق
درود به شرفتون:))

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
گیم پلی بازی که حرف نداره. ولی چیزی که منو خیلی سورپرایز کرد دنیای بازی و شخصیت های فرعیه.
وایب خیلی خوبی از فضا سازی بازی گرفتم یه حس سنتی طور ژاپنی داره بازی تو بحث world building ش که حسابی جذبم کرد. نشون داد که حرف واسه گفتن زیاد داره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,127
نام
نـــــــویـــــــــد
گیم پلی بازی که حرف نداره. ولی چیزی که منو خیلی سورپرایز کرد دنیای بازی و شخصیت های فرعیه.
وایب خیلی خوبی از فضا سازی بازی گرفتم یه حس سنتی طور ژاپنی داره بازی تو بحث world building ش که حسابی جذبم کرد. نشون داد که حرف واسه گفتن زیاد داره.

یه جاهای شدیدا حس نیر میداد و من خیلی دوس داشتم. در کل اینطور که مشخصه، یه چیز حرفه‌ای و قوی ساختن. واقعا نیاز به یه HnS سنتی و خوب داشتیم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,328
نام
امیر حسین
اینا تایید شده بازیشون دوبله ژاپنی هم داره یا نه؟
به نظرم اگر دوبله ژاپنی همراه با یک صداپیشه معروف و محبوب برای شخصیت اصلی بزارن
تو بازار ژاپن راحت میتونند مخاطب خودشون رو پیدا کنند

بازی از نظر تکنیکی که خیلی بالاتر از کارهای معمول ژاپن ( نه کپکام و تیم های اصلی اسکوئر) هست
و سبک گیم پلیش هم قشنگ ژاپنی پسنده
و در مجموع خیلی بهتر از خیلی از خرت و پرتایی که ژاپنیا دارن میسازن به نظر میاد:-"
جدا از این، شاید تو غرب یه سری جبهه ها گرفته بسه علیه ش و بخوان تخریبش کنند
ولی ژاپن حتما استقبالم میشه:-"

خلاصه به نظرم این فرصت رو نباید از دست بدن، محبوبیت تو اونجا میتونه در آینده تو مدیاهای دیگه یا کولب های مختلف هم کمکشون کنه:-" و IP بزرگ تر از حد انتظارشون هم بشه:D

---

بین نمایش های دیشبم حقیقتا به نظرم تنها بازی جذاب نمایش داده بود:-"
و واقعا خوب بود، نه اینکه جون بقیه بد بودن، خوب به نظر بیاد:D

البته انتظار متا نهایت در حد همون 80ه و نه بیشتر، یه سری موارد مثل فرعی جات و نحوه ی آپگریدها و کلا چرخه ی بازی، تا وقتی بازی نیاد مشخص نیست، اونم از سازنده های گم نام و تازه کار:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
820
نام
پویا
بازی واسه من خیلی حس و حال نیر رو میده و چندجا رو قشنگ از نیر اتوماتا اسکی رفتن ولی خب اشکالی نداره چون بازی شبیه به اون به ندرت پیدا میشه و اگه این بتونه از نظر کیفی هم در همون حد باشه عالیه:D
فقط امیدوارم موقع لانچ سونی دستور سانسور کردن بازی رو نده :-"

• Like
Reactions: Dante _Sparda

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,720
بازی بیشتر از ۳۰ لباس مختلف خواهد داشت که بعضیاشون فقط داخل نیوگیم پلاس در دسترس خواهند بود پس در نتیجه ن‌گ+ هم تایید شد :D
کاستوم های ایو از همین تریلر اخیر جدا از مسائل نودیتی :D نظر منو بسیار جلب کردو طراحی زیبایی داشتن. شاید برای عناوین دیگه این تعداد لباس برای عموم از اهمیت زیادی برخوردار نباشه ولی توی این بازی از درجه اهمیت بالایی برخورداره و فکر می کنم اکثرا بخاطر این مورد هم که شده پس از اتمام بازی +NG رو می رن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر