نمایشگاه/رویداد State of Play

انتظار شما از State of Play

• مجموع رای دهنده‌ها
    230

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,428
نام
سید محمد حسین
Moss 2 خبر خیلی خوبی بود تا این جا
تاخیر خوردن SIFU ولی نه :|

این بازی کیمتسو نو یایبا هم چیز مشتی ای میزنه. شدید استایل انیمه رو خوب درآوردن. :x

Sepehr_T

کاربر سایت
Jun 29, 2021
61
اگه GTA داخلش بود که نمیگفتن نمایش Deathloop هست فقط
یه شایعه اومده بود که تو یه نمایش اینترنتی سونی نشون داده میشه" فکر کنم همون شوکیس 90 دقیقه ای سونی رونمایی بشه. این SoP هم که وقت هدر دادن بود.

• Like
Reactions: Jack cooper

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,347
نام
امیر حسین

این بازی کیمتسو نو یایبا هم چیز مشتی ای میزنه. شدید استایل انیمه رو خوب درآوردن. :x
تو کل تین بازی سازهای انیمه ای یه CC2ه که شعورش میرسه آرت استایل انیمه ای باید چجوری باشه:D (البته این فایتینگ دراگون بال نیز به همچنین:-" و URWه وان پیس:-" )
اما 99%ه بقیه بازی های انیمه ای، مطلقا شعور ندارن سازنده هاشون:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,600
نام
محمد

کیمیتسو واقعا طوری شده آدم فکر میکنه داره انیمه رو میبینه! دهنشون سرویس.
---
@Akiba این ورژن کارگردان DS چقدر خوب بود.
چیزایی که اضافه کردن قبول کن جالبن.:D

• Like
Reactions: m.a.t and I AM XBOX

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,244
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوووووبه Kimetsu no Yaiba. به شکل عجیبی بازی رَوون و نرم اجرا میشه. اولین بازی این مدلی هستش که شدیدا منو جذب کرده و قطعا میره تو لیست :D مدل کرکترا و میشن‌ها دقیقا همون انیمه هستش که خیلی خووبه. ۱۵ اکتبر کلا روز کیمتسو هستش :D

Sifu هم واقعا گیم‌پلی جذاب و خوبی داره. آدمو یاد جکی جون PS1 میندازه :D فقط حیف که تاخیر خورد. این Tribes of Midgard هم به شدت فان و سرگرم کننده میزنه ولی متاسفانه ازین سبکای سوروایول خوشم نمیاد :D اما گیم‌پلی و محیطش خیلی خوبه، بدم نمیاد قسمت بشه یه تستی بزنیم. امیدوارم موفق بشه بازیشون. بازی Hunter's Arena هم که کلوز کامبت بتل رویال بود به نظر جالب میاد ولی خب مشخصه نهایت سر ۲هفته به تاریخ میپیونده. نسخه PS5 دث استرندینگ چقدر خوب بود. خیلی آت آشغال اضافه کردن بهش و دارم فکر میکنم به این نسخه یه فرصتی بدم :D شایدم قسمت بوده نسخه ۴ رو بازی نکنیم تا بهترشو رو ۵ بزنیم. دث‌لوپ هم میدونستیم چیه و چطوریه و چقدر گیم‌پلیش خوب و جذابه. ظاهرا تعداد و تنوع سلاحاش هم خوبه و امیدوارم اینقدری خرتو پرت داشته باشه که هر ران جذابیت خاصی داشته باشه. جاجمنت هم تریلرش خیلی خوب بود. ازونجایی که حس میکردم تمام مکانیزمای گیم‌پلی و مخصوصا کامبتش شبیه یاکوزا باشه هیچوقت به فکر تجربش نبودم ولی این تریلر باعث شد کنجکاو شم واسه بازی کردن نسخه اولش :D

موفق باشیم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,428
نام
سید محمد حسین
حدس من اینه سونی احتمالا تا آخر سال یه SOP دیگه واسه Heavy Hitter های آخر سال و سال بعدش میذاره...
سر همین کلا حس ام این بود جای Stray تو این یه SOP خیلی خالی بود.
به نظرم احتمال دوباره گم و گور شدنش تو مراسم های دیگه خیلی زیاده. این جا قشنگ میتونست به بخشی از توجه رو به خودش جلب کنه (و امیدوارم اونم نیفتاده باشه 2022)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,244
نام
نـــــــویـــــــــد
حدس من اینه سونی احتمالا تا آخر سال یه SOP دیگه واسه Heavy Hitter های آخر سال و سال بعدش میذاره...
به نظرم احتمال دوباره گم و گور شدنش تو مراسم های دیگه خیلی زیاده. این جا قشنگ میتونست به بخشی از توجه رو به خودش جلب کنه (و امیدوارم اونم نیفتاده باشه 2022)

۱۰۰٪ تو همین تابستون یه مراسم بزرگ داریم حالا با هر اسمی. در ضمن بازی که شخصیت اصلی گربه باشه و فضای بازی هم سایبرپانکی، GOW بعدی هم نمیتونه گم و گورش کنه :D ولی خب احتمالش زیاده اونم رفته باشه ۲۰۲۲ متاسفانه

• Like
Reactions: Z-fan

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آره به احتمال زیاد همینطوریه، یا نمایش بازیای بزرگشون آماده نبوده فعلا یا اینکه اصلا نمیخواستن اینجا نشونشون بدن. در مورد Stray هم ممکنه که چند روز دیگه داخل شوکیس خود Annapurna Interactive ببینیمش (دقیقا 20 روز دیگه، 29 جولای).

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,428
نام
سید محمد حسین
۱۰۰٪ تو همین تابستون یه مراسم بزرگ داریم حالا با هر اسمی. در ضمن بازی که شخصیت اصلی گربه باشه و فضای بازی هم سایبرپانکی، GOW بعدی هم نمیتونه گم و گورش کنه :D ولی خب احتمالش زیاده اونم رفته باشه ۲۰۲۲ متاسفانه

اینا همونایی اند که تونستن یه جوری یه چیز Dope ـی مثل Concrete Genie رو گم و گور کنن قاطی برنامه مارکتینگ شون... ازشون بعید نیست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,118
نام
آریا
یکی از بی‌خاصیت‌ترین SoPهایی بود که دیدم! :D
از Deathloop که از همون روز اول هم خوشم نمی‌اومد و این ویدیوی جدیدش رو هم هنوز حوصله نکردم ببینم!‌‌ با اینکه ممکنه بازی خیلی خفنی هم باشه، ولی انگار سلیقه من رو در نظر گرفتن و گفتن یه چیزی بسازیم که ۱۸۰ درجه خلافش باشه!‌ :D
بازی‌های مستقلی که نشون دادن هم اکثراً تکراری بودن و چیز جدیدی نداشتن، به جز Jett که به نظرم پتانسیلش رو داره که چیز جالبی از آب دربیاد. حیف که نوع رنگ‌آمیزی بازی خیلی برام دافعه ایجاد می‌کنه و کاش یه جور دیگه بود. با پایین بودن گرافیکش مشکلی ندارم، ولی رنگ‌آمیزی بازی...
Death Stranding رو هم که بالای ۱۰۰ ساعت بازی کردم و با اینکه یکی از بهترین تجربه‌های عمرم بوده، ولی دیگه نمی‌کشم از اول برم و شاید بعداً بشینم بخش‌های داستانی جدیدش رو یوتیوب‌خور کنم.

متأسفانه یه حسی در مورد این Stray دارم که اگه دیگه خبری ازش نشه و مفقودالاثر بشه، تعجب نمی‌کنم. :D
ولی امیدوارم همچین اتفاقی نیفته و پروژه با قدرت در دست تولید باشه، چون تریلرش به شدت خفن بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر