Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
یسری ویدیو داشتم میدیدم راجب محدودیت مرزبندی تو گشت و گذار بعضی از سیارات . البته چیز جدیدی نیست و قبلا هم راجبش بحث شده بود و اینکه همه سیاره ها قابلیت اکتشاف و گشت و گذار نداشته باشن و به نوعی تهی از آیتم باشن تا حدود زیادی منطقی بنظر میرسه . اما بنظرتون یکم تو ذوق نمیزنه ؟! لینک خبرشو میذارم دوس داشتید ببینید :D

Starfield planet boundaries showcased in new leaked video

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
560
یسری ویدیو داشتم میدیدم راجب محدودیت مرزبندی تو گشت و گذار بعضی از سیارات . البته چیز جدیدی نیست و قبلا هم راجبش بحث شده بود و اینکه همه سیاره ها قابلیت اکتشاف و گشت و گذار نداشته باشن و به نوعی تهی از آیتم باشن تا حدود زیادی منطقی بنظر میرسه . اما بنظرتون یکم تو ذوق نمیزنه ؟! لینک خبرشو میذارم دوس داشتید ببینید :D

نه. شبیه ساز نیستش که

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
نه. شبیه ساز نیستش که
وجود سیاره ی خالی با هر منطقی قابل توجیه هست
اگر شبیه ساز باشه که چندتا در سیاه در همین سیستم خودمان قابل گشت و گذار هستند ؟ تیر ناهید بهرام و....؟ چندتاشون
اگر هم ارکید تر باشه باز هم طرف برای خوشگلی طرف دو تا سیاره گذاشته

بحث فنی هم بماند
اما چیزی که نمیشه توجیه کرد گستاخی برخی از منتقدان هست

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,677

یعنی میخواید اندازه یه سیاره کامل قابل اکتشاف باشه؟
اصلا همچین چیزی امکا پذیر نیست فقط امیدوارم زیاد مرز بندی کوچیک نباشه ، یعنی اندازه لوکشین فرود و محیط دورش که همچین چیزی با همچین وسعتی نیاز به سخت افزار خیلی قوی و کمک ai در زمینه ساخت گیم هست
شاید 2 نسل بعد
فقط امیدوارم حداقل سایز محیط اکتشاف اندازه 1/4 نقشه شهری(لوس سانتوس) gta v باشه
اگرچه تا حدودی با نظرت موافق ام
اما برای ی بازی سندباکس طور / اُپن ورلد خروجی خوبیه
خودم متا رو 76 پیش بینی میکردم حالا باید منتظر موند تا نقدهاش بیرون بیاد .
نظر نفر قبلی شوخی بود (بیشتر دیدگاه سونی فن ها بود)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
ادامه اطلاعات کاراکترها

Sam Coe, an excellent pilot and even better dad!
Having a strong sense of frontier justice, Sam believes that if helping someone means breaking the rules, so be it.
Voiced by Elias Toufexis

View attachment 306030
View attachment 306031
View attachment 306032
------------------------------------------
Andreja, Constellation’s newest recruit, hailing from the farthest reaches of the Settled Systems.
Andreja is a bit of a mystery to everyone. Nobody knows where she's coming from, and where she's going.
Voiced by Cissy Jones

View attachment 306027
View attachment 306028
View attachment 306029
ادامه اطلاعات کاراکترها، قسمت سوم.

Matteo Khatri, Constellation's resident theologian.
Committed to understanding of humanity’s place in the universe through studying relics of our ancient past.
Voiced by Carlos Valdes

matteo 1.jpg
matteo 2.jpg
matteo 3.jpg
------------------------------------------------------
Noel, the youngest member of the Constellation.
Beyond being Sarah Morgan's protégé, she's a brilliant scientist in her own right and prefers to support Constellation from the comfort of her lab.
Voiced by Dana Gourrier

noel 1.jpg
noel 2.jpg
noel 3.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,039
نام
آریا
خب منم بالاخره اولین پریلود عمرم رو ردیف کردم! :D
حقیقتش تا همین چند وقت پیش تصمیم داشتم با تأخیر سراغ Starfield برم. یعنی می‌خواستم چند هفته صبر کنم و چند میلیون نفر برن توی بازی بچرخن و موش آزمایشگاهیِ باگ‌ها و مشکلات مختلف بشن و یکی دو تا آپدیت بیاد و بعدش بنده تشریف ببرم اونجا. :D ولی این مدت انقدر از تر و تمیز بودن بازی شنیدم که دیگه می‌خوام همون روز اول برم سراغش و کلی صفا کنم!
واقعا میزان هایپ و هیجان بالاست و خدا بهمون رحم کنه! :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,498
نام
مــاکــان
برای این ماه احتمالا فروش ssd جهش میکنه.
هنوز از BG3 با 140 گیگ حجم فارغ نشدیم که starfield /Phantom Liberty با مجموع 240-200 گیگ هم رسیدن.
فورتزا هم که تو راهه و...
هیچکدوم رو هم نمیشه حذف کرد.

وضع شما روی کنسول چطوره؟

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,444
نام
aliakbar
واسه نصب فورزا و استارفیلد رو سری اس پاشنه کش یا وازلین لازمه.
رو سری اکس هم زیاد فرقی نداره و مثل اینکه بلاخره FH5و FIFA رو باید حذف کنیم.

اسپویل خطرناک:

من برم واسه ۹۴۶۷۶۴ بار دایرکت پلی بدم چون میگن اگه ۱۲۶۹۰۷۶۵۴۴ بار دایرکت استارفیلد رو نگاه کنی چنتا مرحله جدید واست باز میشه که میتونی اوناروهم نگاه کنی‌.

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
592
CoD که روی کنسول همیشه هست. :D
فورتزا هورایزن برای رانندگی تو شب تو جاده های خلوت و گوش دادن به موزیک و پادکست خود تراپی بود ولی دیگه قراره جاش رو بده به سفینه بازی و سیاره گردی با موزیک الکترونیک و امبینت و پست راک. اهنگ Says از Nils Frahm اصلا اماده است برای استارفیلد :D
میخوام فقط برم تو سیاره ها پایگاه بسازم و بچرخم و این وسط دیسکوگرافی Hammock رو پلی کنم. بعضی موقع ها برای دیدن فیلم و سریال و انیمه یه سری تنقلات لازمه، برای استارفیلد من فکر میکنم موزیک لازمه با اینکه شک ندارم بتسدا تو موسیقی بازی سنگ تموم میزاره ولی تصور کنید تو فضا سفینه برونید و کاوش کنید اون وقت هر اهنگی از god is astronaut یا Mooncake پلی کنید خود بازی کردنتون میشه بهترین موزیک ویدیو.
خلاصه وقت خداحافظی با فیفا و فورتزا هورایزن رسید و فضای کافی به استارفیلد اختصاص داده شد.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
CoD که روی کنسول همیشه هست. :D
فورتزا هورایزن برای رانندگی تو شب تو جاده های خلوت و گوش دادن به موزیک و پادکست خود تراپی بود ولی دیگه قراره جاش رو بده به سفینه بازی و سیاره گردی با موزیک الکترونیک و امبینت و پست راک. اهنگ Says از Nils Frahm اصلا اماده است برای استارفیلد :D
میخوام فقط برم تو سیاره ها پایگاه بسازم و بچرخم و این وسط دیسکوگرافی Hammock رو پلی کنم. بعضی موقع ها برای دیدن فیلم و سریال و انیمه یه سری تنقلات لازمه، برای استارفیلد من فکر میکنم موزیک لازمه با اینکه شک ندارم بتسدا تو موسیقی بازی سنگ تموم میزاره ولی تصور کنید تو فضا سفینه برونید و کاوش کنید اون وقت هر اهنگی از god is astronaut یا Mooncake پلی کنید خود بازی کردنتون میشه بهترین موزیک ویدیو.
خلاصه وقت خداحافظی با فیفا و فورتزا هورایزن رسید و فضای کافی به استارفیلد اختصاص داده شد.
برای استارفیلد موزیک فقط Uncharted Worlds مس افکت!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر