Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
من که دیگه دارم عقلم رو از دست میدم آخرین بار سر GTA V انقدر هایپ بودم که اونم شهریور میومد.:D اصلا دیگه هیچی حال نمیده با خودت میگی میرم یکمی این رو مثلا بازی میکنم زمان بگذره بعد میری توش بعد 20 دقیقه میای بیرون چه اصلا نمیشه تمرکز کنی.:D این 4 روز یکی از سخت ترین 4 روزهایی که میشه سپری کرد.:))
در نظر بگیرید به من که نسخه استاندارد گرفتم چی میگذره 8->

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
منو در نظر بگیر که ارلی اکسس دارم ولی بازیمم رو استیمه و فقط ۲۴ ساعت قبلش پریلود شروع میشه ۲۴ ساعت فرصت دارم 120/30 گیگ دانلود کنم :D با این وضعیت اینترنتم ۲۴ ساعته هم دانلود کنم به لحظه لانچ نمی رسم

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
این 4 روز یکی از سخت ترین 4 روزهایی که میشه سپری کرد.:))
منو در نظر بگیر که ارلی اکسس دارم ولی بازیمم رو استیمه و فقط ۲۴ ساعت قبلش پریلود شروع میشه
منو در نظر بگیرید که آمدم تو استیم بخرم و کلا ریجنم عوض شد :D

7x6jom_8ta8.jpg

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
منو در نظر بگیر که ارلی اکسس دارم ولی بازیمم رو استیمه و فقط ۲۴ ساعت قبلش پریلود شروع میشه ۲۴ ساعت فرصت دارم 120/30 گیگ دانلود کنم :D با این وضعیت اینترنتم ۲۴ ساعته هم دانلود کنم به لحظه لانچ نمی رسم
البته خودت که بهتر میدانی که ان حجم مورد نیاز برای نصب هست نه حجم مورد نیاز برای دانلود ممکنه استیم یک حرکتی بزنی چند درصدی از این حجم کاهش یابد

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
البته خودت که بهتر میدانی که ان حجم مورد نیاز برای نصب هست نه حجم مورد نیاز برای دانلود ممکنه استیم یک حرکتی بزنی چند درصدی از این حجم کاهش یابد
آب از سر ما گذشته دیگه ۱۰٪ اینور اونورم تغییری در احوال ایجاد نمی کنه :D البته ایده دارم که ۲ تا خط 4g رو ترکیب کنم با adsl ام بلکه فرجی بشه (:D بله دیوانه ام)

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
من که دیگه دارم عقلم رو از دست میدم آخرین بار سر GTA V انقدر هایپ بودم که اونم شهریور میومد.:D اصلا دیگه هیچی حال نمیده با خودت میگی میرم یکمی این رو مثلا بازی میکنم زمان بگذره بعد میری توش بعد 20 دقیقه میای بیرون چه اصلا نمیشه تمرکز کنی.:D این 4 روز یکی از سخت ترین 4 روزهایی که میشه سپری کرد.:))
به من اگر میگفتن 4 روز دیگه پرواز نیویورک داری راحتتر میگذشت تا بگن 4 روز دیگه استارفیلد میاد 😂

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
من که گفتم تا اومدنش برم سراغ مس افکت کلا مسیرم عوض شد. لعنتی انقد خوبه هر سری کلی چیزای جدید توش پیدا میکنم با یه پایان متفاوت :D

نمیدونم چقد بتونه منو بگیره ولی حتی اگه نصف مس افکت هم باشه من راضیم

بریم ببینیم عمو تاد چه گلی میخواد بزنه به سرمون :D
Screenshot (192).png

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
واسه کسایی که خیلی مشتاق هستن ولی گیم رو نخریدن و رو پیسی قصد دارن بازی کنن من پیشنهاد میکنم دیتاش رو از سایت های ایرانی بگیرید،
پری لود استور مایکروسافت رو گذاشتن، ولی واسه استیم نیومده، من دیتارو گرفتم آماده هست، قبل عرضه یه گیم پس هم می‌خرم و تمام، لحظه انتشار میرم فضا.

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
یه کپی ناموفق از no man sky که به هایپ احتیاج نداره.
اینجا خلوته چون همه فهمیدن که متای استارفیلد همرنگ کت سازنده بازی خواهد شد.
کامنتتون برای سرگرمی (خنده) عالی بود :)) ولی واقعا جدی گفتید این مطلب رو ؟
من شاید +300 ساعت no man's sky رو روی پلتفرم های مختلف بازی کردم و همچنان هم میکنم ... ولی فکر نمیکنم کار درستی باشه مقایسه این دوتا بازی با هم , وقتی به هسته ی اصلی دوتا بازی نگاه کنیم کاملا دو خواستگاه متفاوت دارن (البته که در بعضی اِلمان ها مشترک اند)

++ من از اون دسته افرادم که مقایسه تصویری پنچر شدن لاستیک ماشین تو GTAV و Cyberpunk رو برای اینکه اثبات کنم کدوم بازی بهتر یا کاملتره , اصلا درک نمیکنم :D
شما خودت دست به قلمت خوبه ، بنویس لذت ببریم :D
من تازه چنل Starfield Singal رو پیدا کردم ، دارم خودمو پاره می کنم با ویدئوهاش ، عالیه !
:Lovestruck: 🌹فدای شما - چه چنل خوبی - دم شما گرم

اتفاقا چند باری تو بازه های زمانی که موضوعات چالشی دور بازی شکل میگرفت اومدم پست بزارم ... دیدم هم خیلی خیلی وقت گیره! هم فضا فضای نقد یا تعریف نیست :D
از هر سمت هرچی بگی یک سری هستن که یه چی بهت بپرونن! (من هم که فراری از این...) - یکبار اومدم گفتم جناب فیل اسپنسر این چه حرفی بود زدی :
قفل فریم ریت روی کنسول ها 30هستش و دلیل این اتفاق انتخاب خلاقانست ....

یک نفر بهم گفت :

من نمیفهم از کی تا حالا برای کسی که کنسول داره فریم مهم شده،
مرد حسابی ما 99٪ بازیای عمرون 30 فریم بوده این یکیم روش،
شما ps فنا که کمال گرایید چرا یهو جمال گرا شدید

همونجا خداحافظی کردم :))

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا یک یوتیوبر با 750K مشترک،پلی تایم بازی خودش رو گذاشته که طی 7 روز 110 ساعت بازی کرده است!حالا کیفیت بازی به کنار،اینکه اینقدر کشش دارد و یک نفر متوسط روزی 15 ساعت بازی می کند خیلی جالب هست.آخرین توییتش هم این بود که بعد از یک روز کامل بی خوابی،می خواهد چند ساعت استراحت کند!

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
تو غرفه ی بازی تو‌گیمز کام تونستم دموی ۱۵ دقیقه اول بازی رو ببینم. ساخت کاراکتر بازی‌ واقعا جالب دراومده! شخصیت های پیش ساز هم واقعا عالی از آب دراومدن! چیزی‌ که کلا یادم رفته بود واسه ساخت شخصیت انتخاب پیش زمینه هست‌که باید انتخاب بکنیم! گزینه ها زیادن و باید خودم هنوز فکر کنم که کدومو میخوام انتخاب کنم! شروع بازی هم جالبه و مثل بازی های دیگه بتسدا‌ جذاب هستش! انیمیشن صورت ها ازون چیزی که تو یوتیوب دیدم بهتر بود! واقعا معلوم‌ میشد که واسش کلی وقت‌گذاشتن، خودشون‌هم گفته بودن که واسه این بازی دوباره انیمیشن هارو درست کردن. گان پلی و جنگ سفینه ای خیلی حماسه ای بود! صدا‌گذاری و‌ موسیقی بازی که در یه سطح بالاتری از بازی های دیگه هست اصلا! مخصوصا افکت های مبارزه سفینه ها تو فضا!
موقعی ک ه‌واسه اولین بار سوار سفینه میشی اینقدر جزییات داخل زیبا و طبیعی هست که حتی ۲ تا دستگاه شبیه به هم‌ توش پیدا‌ نمیکنی! مثل بازی های دیگه کپی‌ پیست‌ نبود!
تو این ۱۵ دقیقه هیچ باگی ندیدم و همه‌ چی خیلی رون بود.

خودتون واسه به تجربه ی معرکه تو فضا آماده کنین!

PXL_20230827_085604990.jpg

این صندلی هم خیلی باحال بود ولی واسه فروش‌نیست بعد از گیمزکام میبرنش تو موزه! جالبه که قطعاتی که ازش استفاده کردن ناسا واسه ساخت سفینه ازش استفاده میکنه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر