Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
به گفته افرادی که در حال تجربه بازی هستن، بازی ظاهرا بسیار پالیش شده و مشکلات فنی و باگی رو مشاهده نکردن فعلا:D

View attachment 304786
استارفیلد: کم‌باگ‌ترین بازی بتزدا!

بعد از صحبت‌های Tyler McVicker در رابطه با رو به رو نشدن با حتی یک باگ بعد از ۱۵ ساعت انجام استارفیلد، تام هندرسون با ۵ نفر دیگه که این بازی رو ده‌ها ساعت تجربه کردن هم صحبت کرد. به دلیل اینکه بازی هنوز تحت امبارگو هست این افراد اسمشون علنی نیست. چیزی که هر پنج نفر روش اتفاق نظر دارن اینه که تعداد باگ‌هایی که باهاش مواجه شدن انگشت‌شماره. بیشتر این افراد گفتن که تعداد باگ‌هایی که دیدن در حد یک یا دو تا هست. همچنین گفته شده که اکثر باگ‌های پیدا شده قراره در Day 1 Patch رفع بشن.

منبع

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
برای کسایی که خیلی پیگیر اخبار بازی نبودن خوندن این مقاله میتونه کمک بزرگی باشه برای آگاهی از هرچه که نیازه از بازی بدونیم.
Starfield: Everything you need to know about Bethesda's space odyssey.
سایت پارسی گیم هم ترجمه کرده گذاشته.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
استارفیلد: کم‌باگ‌ترین بازی بتزدا!

بعد از صحبت‌های Tyler McVicker در رابطه با رو به رو نشدن با حتی یک باگ بعد از ۱۵ ساعت انجام استارفیلد، تام هندرسون با ۵ نفر دیگه که این بازی رو ده‌ها ساعت تجربه کردن هم صحبت کرد. به دلیل اینکه بازی هنوز تحت امبارگو هست این افراد اسمشون علنی نیست. چیزی که هر پنج نفر روش اتفاق نظر دارن اینه که تعداد باگ‌هایی که باهاش مواجه شدن انگشت‌شماره. بیشتر این افراد گفتن که تعداد باگ‌هایی که دیدن در حد یک یا دو تا هست. همچنین گفته شده که اکثر باگ‌های پیدا شده قراره در Day 1 Patch رفع بشن.

منبع
به جز بحث باگ، بازی انگار از نظر پرفورمنس هم بهینه هست و جان و ریچ از DF گفتن که Jitter هایی که تو نمایش بازی وجود داشت و یه حس نا روون بودن میداد در خود بازی وجود نداره و مشکل از یوتیوب بوده بنظر.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
متاع جدید، اطلاعات کاراکترها. :D

Sarah Morgan, the fierce leader of Constellation.
Passionate about Constellation's mission, leading through action, and earning the trust and respect of her peers.
Voiced by Emily O'Brien

View attachment 305913
View attachment 305914
View attachment 305915
------------------------------------------
Barrett, one of the first members of Constellation you'll encounter on your adventures.
His deep fascination with the universe has fueled his travels all over the galaxy and in pursuit of knowledge and new experiences.
Voiced by Barry Wiggins

View attachment 305910
View attachment 305911
View attachment 305912
ادامه اطلاعات کاراکترها

Sam Coe, an excellent pilot and even better dad!
Having a strong sense of frontier justice, Sam believes that if helping someone means breaking the rules, so be it.
Voiced by Elias Toufexis

sam 1.jpg
sam 2.jpg
sam 3.jpg
Andreja, Constellation’s newest recruit, hailing from the farthest reaches of the Settled Systems.
Andreja is a bit of a mystery to everyone. Nobody knows where she's coming from, and where she's going.
Voiced by Cissy Jones

andreja 1.jpg
andreja 2.jpg
andreja 3.jpg

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
نسبت به حجم اطلاعاتی که از این بازی چه به صورت رسمی , چه به صورت غیر رسمی ارائه شده (و داره میشه) , این فروم خیلـــی خلوته!! چطور امکان داره همچین انرژی کمی ؟ :-??

+ تازه اگر قطار هایپ بازی یا واقعیت اینکه یک بازی بسیار بسیار بزرگ از یک کمپانی بزرگ که با انتشار حتی بدترین بازیش هم کلی فن بیس داره (و پشتوانه مایکروسافت ...) رو در نظر نگیریم

تقریبا میشه گفت این یکی دو هفته هر چند ساعت یک خبر و بحث از این بازی منتشر میشه که برای تشنگان این بازی (از جمله خودم) خیلی مطلب جالبی میتونه باشه 8-|

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,409
نام
aliakbar
نسبت به حجم اطلاعاتی که از این بازی چه به صورت رسمی , چه به صورت غیر رسمی ارائه شده (و داره میشه) , این فروم خیلـــی خلوته!! چطور امکان داره همچین انرژی کمی ؟ :-??

+ تازه اگر قطار هایپ بازی یا واقعیت اینکه یک بازی بسیار بسیار بزرگ از یک کمپانی بزرگ که با انتشار حتی بدترین بازیش هم کلی فن بیس داره (و پشتوانه مایکروسافت ...) رو در نظر نگیریم

تقریبا میشه گفت این یکی دو هفته هر چند ساعت یک خبر و بحث از این بازی منتشر میشه که برای تشنگان این بازی (از جمله خودم) خیلی مطلب جالبی میتونه باشه 8-|
یه کپی ناموفق از no man sky که به هایپ احتیاج نداره.
اینجا خلوته چون همه فهمیدن که متای استارفیلد همرنگ کت سازنده بازی خواهد شد.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
یه کپی ناموفق از no man sky که به هایپ احتیاج نداره.
اینجا خلوته چون همه فهمیدن که متای استارفیلد همرنگ کت سازنده بازی خواهد شد.
اگرچه تا حدودی با نظرت موافق ام
اما برای ی بازی سندباکس طور / اُپن ورلد خروجی خوبیه
خودم متا رو 76 پیش بینی میکردم حالا باید منتظر موند تا نقدهاش بیرون بیاد .

• Smile
Reactions: ali-ps

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
همه چی لیک شده و داره میشه دیگه.

حواستون باشه. اگه ارلی اکسس دارید که کلا ۴ روز، اگه هم ندارید چند روز بیشتر، حواستون باشه اطلاعات حساس داستانی لیک نشه اقلا واستون
ادامه اطلاعات کاراکترها

Sam Coe, an excellent pilot and even better dad!
Having a strong sense of frontier justice, Sam believes that if helping someone means breaking the rules, so be it.
Voiced by Elias Toufexis

View attachment 306030
View attachment 306031
View attachment 306032
Andreja, Constellation’s newest recruit, hailing from the farthest reaches of the Settled Systems.
Andreja is a bit of a mystery to everyone. Nobody knows where she's coming from, and where she's going.
Voiced by Cissy Jones

View attachment 306027
View attachment 306028
View attachment 306029
این سم کو توسط الیاس توفکسیس صداگذاری شده.
صداپیشه آدام جنسن تو دئس اکس😍
تا الان این شخصیت و اون برت(سیاه پوست ریشوعه) بابت طراحی بورینگ و جنریک یه مقدار غیرجذاب بودن برام که الان وقتی فهمیدم صداگذارش کیه، قضیه عوض میشه.😁

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
همه چی لیک شده و داره میشه دیگه.

حواستون باشه. اگه ارلی اکسس دارید که کلا ۴ روز، اگه هم ندارید چند روز بیشتر، حواستون باشه اطلاعات حساس داستانی لیک نشه اقلا واستون

این سم کو توسط الیاس توفکسیس صداگذاری شده.
صداپیشه آدام جنسن تو دئس اکس😍
تا الان این شخصیت و اون برت(سیاه پوست ریشوعه) بابت طراحی بورینگ و جنریک یه مقدار غیرجذاب بودن برام که الان وقتی فهمیدم صداگذارش کیه، قضیه عوض میشه.😁
پس گفته بود که داره روی یه بازیAAAکار میکنه اون بازی همینه B-)

• Like
Reactions: RAFA_1992

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

شما خودت دست به قلمت خوبه ، بنویس لذت ببریم :D
من تازه چنل Starfield Singal رو پیدا کردم ، دارم خودمو پاره می کنم با ویدئوهاش ، عالیه !

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
من که دیگه دارم عقلم رو از دست میدم آخرین بار سر GTA V انقدر هایپ بودم که اونم شهریور میومد.:D اصلا دیگه هیچی حال نمیده با خودت میگی میرم یکمی این رو مثلا بازی میکنم زمان بگذره بعد میری توش بعد 20 دقیقه میای بیرون چه اصلا نمیشه تمرکز کنی.:D این 4 روز یکی از سخت ترین 4 روزهایی که میشه سپری کرد.:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر