Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
چندتا از دوستان لطف کردن گزیده ویدئوی مصاحبه امروز رو گذاشتن , من هم یک خلاصه از چیزی که دیدم و تو رددیت خوندم بنویسم , جالب بود برنامه امروز :

- 10% از سیارات دارای حیات هستند
- برخی از سیارات دارای یک بیوم هستند، برخی دیگر دارای تعداد زیادی بیوم در هر سیاره .
- نیاز به تهیه لباس برای هر آب و هوای خاص در بازی طراحی شده (قطعا نه 1000 یا 100 سیاره) - به نظر میرسه اگر لباس شما با فضای یک بیوم تناسب نداشته باشید , بیمار خواهید شد
- بررسی کامل سیارات (صد درصدی) و منظومه ها پول و امتیاز زیادی می دهد
- موجودات میتوانند با یکدیگر بجنگند - شما این صحنه ها رو در حین بازی خواهید دید (گفته شد یکی از مشکلات در روند توسعه این بوده که برخی از موجودات بسیار تهاجمی تر یا قویتر از باقی موجودات دیگر بودن و کل موجودات سیاره رو از بین میبردن
- وسیله ی نقلیه در بازی وجود نداره و با پای پیاده کاوش خواهید کرد (سوار موجودات هم نمیتوانید شوید) - به نوعی شما در اطراف کشتی خود کاوش می کنید
- ویژگی هایی برای انفرادی بازی کردن در بازی جای گرفته که حتما نیاز به همراه نداشته باشید
- بستگی به انتخابات دیالوگی - همراه شما میتواند از شما عصبانی باشد
- میتوانید همراهانی به صفینه هایی که از اونها استفاده نمیکنید اضافی یا اخراج کنید (نویسنده اشاره میکنه به نظر میشه که ناوگان شما همراهان دیگری داشته باشند و پرواز کنند)
- چندین همراه ربات در بازی وجود دارد - شما از نظر فنی میتوانید به طور کامل کشتی خود را فقط با روبات ها تشکیل دهید -
- رادیوی محلی در بازی وجود دارند
- هر صفینه ی که بدزدید قابل ارتقا خواهد بود (برای استفاده از این امکان باید صفینه رو ثبت کنید)
- تمام صفینه های بازی توسط ویرایشگر صفینه ساخته شده اند - بنابر این هرچیزی که میبینید را میتوانید بسازید
- ویراش صفینه یک امکان با مهارت بالا است و به مهارت و اعتبار زیادی احتیاج است
- تاد اشاره میکنه که از موتور گرافیکی جدید (ارتقا یافته) بسیار راضیست (مثلا صحنه هایی که مه با نور ترکیب با تغییرات فیزیکی گرانشی در بازی اتفاق می افتد)
- تاد از ویدئو دیجیتال فاندری استقبال کرده و بر 30 فریم ثابت گرفتن در کنسول ها تمرکز دارد
- استارفیلد بهشت مد سازهاست و از مدها پشتیبانی میکند - بازی قصد دارد در این انجمن ها فعالیت کند
- OutPost ها (ترجمش نمیدونم چی میشه - پاسگاه ها ؟) دارای یک سیستم عمیق هستند - همچنین مدیریت این مکان ها به منابع و مهارت بالا احتیاج دارد - شما میتوانید پاسگاه ها رو مابین سیارات با صفینه و خدمه خود متصل کنید
- OutPost ها میتوانند مولد اقتصادی نیز باشند
- شما میتوانید با 4 همراه در بازی ارتباط عاشقانه برقرار کنید
- در بازی چوب ماهیگیری ندارید - اما صریحا به برداشتن و کشتن ماهی ها اشاره می شود
- بتسدا عاشق بازیست وهیجان خود را تا زمان عرضه ی بازی حفظ میکند
- تاد سئوال آیا در بازی سیاه چاله وجود دارد یا خیر رو بی پاسخ گذاشت

شاد باشید

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان یه مسئله ای در مورد داستان 1000 سیاره هست،
چون بازی +1000 سیاره داره، به این معنی نیست که بازیکن (مخصوصا توی یک playthrough ) قراره کل این سیاره ها رو پیدا کنه و بهشون سفر کنه :-"
حتی پیدا کردن و سفر به 100 سیاره هم خیلی زیاده...
خلاصه اینکه کاش این عدد مسخره +1000 رو اصلا نمیگفتن و انقدر بزرگ نمیشد که همیشه سرش بحث بشه :-"

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
چندتا از دوستان لطف کردن گزیده ویدئوی مصاحبه امروز رو گذاشتن , من هم یک خلاصه از چیزی که دیدم و تو رددیت خوندم بنویسم , جالب بود برنامه امروز :

- 10% از سیارات دارای حیات هستند
- برخی از سیارات دارای یک بیوم هستند، برخی دیگر دارای تعداد زیادی بیوم در هر سیاره .
- نیاز به تهیه لباس برای هر آب و هوای خاص در بازی طراحی شده (قطعا نه 1000 یا 100 سیاره) - به نظر میرسه اگر لباس شما با فضای یک بیوم تناسب نداشته باشید , بیمار خواهید شد
- بررسی کامل سیارات (صد درصدی) و منظومه ها پول و امتیاز زیادی می دهد
- موجودات میتوانند با یکدیگر بجنگند - شما این صحنه ها رو در حین بازی خواهید دید (گفته شد یکی از مشکلات در روند توسعه این بوده که برخی از موجودات بسیار تهاجمی تر یا قویتر از باقی موجودات دیگر بودن و کل موجودات سیاره رو از بین میبردن
- وسیله ی نقلیه در بازی وجود نداره و با پای پیاده کاوش خواهید کرد (سوار موجودات هم نمیتوانید شوید) - به نوعی شما در اطراف کشتی خود کاوش می کنید
- ویژگی هایی برای انفرادی بازی کردن در بازی جای گرفته که حتما نیاز به همراه نداشته باشید
- بستگی به انتخابات دیالوگی - همراه شما میتواند از شما عصبانی باشد
- میتوانید همراهانی به صفینه هایی که از اونها استفاده نمیکنید اضافی یا اخراج کنید (نویسنده اشاره میکنه به نظر میشه که ناوگان شما همراهان دیگری داشته باشند و پرواز کنند)
- چندین همراه ربات در بازی وجود دارد - شما از نظر فنی میتوانید به طور کامل کشتی خود را فقط با روبات ها تشکیل دهید -
- رادیوی محلی در بازی وجود دارند
- هر صفینه ی که بدزدید قابل ارتقا خواهد بود (برای استفاده از این امکان باید صفینه رو ثبت کنید)
- تمام صفینه های بازی توسط ویرایشگر صفینه ساخته شده اند - بنابر این هرچیزی که میبینید را میتوانید بسازید
- ویراش صفینه یک امکان با مهارت بالا است و به مهارت و اعتبار زیادی احتیاج است
- تاد اشاره میکنه که از موتور گرافیکی جدید (ارتقا یافته) بسیار راضیست (مثلا صحنه هایی که مه با نور ترکیب با تغییرات فیزیکی گرانشی در بازی اتفاق می افتد)
- تاد از ویدئو دیجیتال فاندری استقبال کرده و بر 30 فریم ثابت گرفتن در کنسول ها تمرکز دارد
- استارفیلد بهشت مد سازهاست و از مدها پشتیبانی میکند - بازی قصد دارد در این انجمن ها فعالیت کند
- OutPost ها (ترجمش نمیدونم چی میشه - پاسگاه ها ؟) دارای یک سیستم عمیق هستند - همچنین مدیریت این مکان ها به منابع و مهارت بالا احتیاج دارد - شما میتوانید پاسگاه ها رو مابین سیارات با صفینه و خدمه خود متصل کنید
- OutPost ها میتوانند مولد اقتصادی نیز باشند
- شما میتوانید با 4 همراه در بازی ارتباط عاشقانه برقرار کنید
- در بازی چوب ماهیگیری ندارید - اما صریحا به برداشتن و کشتن ماهی ها اشاره می شود
- بتسدا عاشق بازیست وهیجان خود را تا زمان عرضه ی بازی حفظ میکند
- تاد سئوال آیا در بازی سیاه چاله وجود دارد یا خیر رو بی پاسخ گذاشت

شاد باشید
تمام اینها رو گفتی اما وقتی در غالب ی بازی خطی آفلاین هست اونم بدون کو آپ به هیچ دردی نمیخوره و فقط وقت تلف کردنه :D:lol::lol:
البته شاید بعد به صورت ی مود قابلیت کواپ رو اضافه کردن

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,578
نام
Mehrdad
دوستان یه مسئله ای در مورد داستان 1000 سیاره هست،
چون بازی +1000 سیاره داره، به این معنی نیست که بازیکن (مخصوصا توی یک playthrough ) قراره کل این سیاره ها رو پیدا کنه و بهشون سفر کنه :-"
حتی پیدا کردن و سفر به 100 سیاره هم خیلی زیاده...
خلاصه اینکه کاش این عدد مسخره +1000 رو اصلا نمیگفتن و انقدر بزرگ نمیشد که همیشه سرش بحث بشه :-"
جدای از چند سیاره پیشرفته و دارای جزئیات مربوط به داستان اصلی و فرعی و خرده فرهنگ ها احتمالا،
و چندین سیاره دارای حیات (100 تا)، که خب حد و اندازه شون میشه گفت قابل قبول و خوبه،

به نظرم یکی از دلایل مانور دادنشون رو این عدد 1000 عدد سیاره قابل دسترسی، و پخش بودن اون 100 تا سیاره دارای حیات بین این ها، این هست که القا کنند دنیا به شدت وسیع هست، خب در دنیای تا این حد وسیع، نا خوداگاه تجربه من و شما و دیگری، شبیه هم نخواهد بود، ممکنه سیاراتی که من کشف کردم هیچ وقت سر راه شما قرار نگیره، همینطور برعکس، ممکنه تمدن های ناشناخته و بقایا و لور هایی که من میبینم در مجموع با شما متفاوت باشه، چون بین اون 100 تا به صورت شانسی پخش شده...

این دقیقا مشابه دنیای واقعی هم هست، تو دنیای ما هم، اگر فرض کنیم سیستم های دارای حیات و گونه های هوشمند دارای تمدن، در جای و سمت دیگری از فضا، وجود دارند، با توجه به وسعت بیکران فضا، خب طبیعتا کشف و اکتشافاتشون الزاما مشابه ما زمینی ها نخواهد بود، به طوری که شاید زمینی ها و تمدن x در فولان سیستم، چندین سیستم دارای حیات دیگر هم کشف کنند، اما هیچ وقت به طور مشخص به همدیگه نرسند، یعنی زمینی ها و x هیج وقت هم رو پیدا نکنند،

احتمالا مشابه پیشرفت من و شما و x و y در بازی، و تفاوتی که در سیستم ها، اوت پست ها و پایگاه هایی که در اختیار میگیریم، به وجود میاد، طوری که اگر این 1000 تا مثلا 100 تا بود، قطعا "شانس" تجربه متفاوت و یونیک هم تا حد زیادی کم میشد و فارغ از داستان و لور اصلی، تجربه های فرعی مون هم تا حد زیادی مشابه میشد، در حالی که الان به شکل عجیب و خفنی پتانسیل اینو داره که هر کسی (پلیری)، به معنای واقعی به مانند یک تمدن یونیک در فضا، تجربه یونیک خودش هم داشته باشه،

حتی پلی ترو های گوناگون هم میتونند نسبت به هم یونیک باشند.. خلاصه اینجوری نگاه کنی، واقعااااا خفنه :D

---

من بخش ساخت و ساز f4 رو خیلی دوست داشتم، منفجر کردم اینقدر که ستلمنت هامو تقویت و گسترش دادم، حداقل 150 ساعت فقط برای اینا وقت گذاشتم و لوت و کرفت کردم، با توجه به این، و امکاناتی که استارفیلد در اختیار قرار میده، حقیقتا این بازی برام مثل بهشت میمونه، از اوناست که 5-10-15 سال و بیشتر، تو پلی لیستم بمونه، انصافا عجیب هم نیست، کمااینکه اسکایریم و f3 و TES های قبلی و حتی وگاس، همین الان این رکورد هارو در پلی لیستم دارند...

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
یکی تو توییتر یه چیز باحالی نوشته بود:
فکر کنید تو یه سیاره فرود اومدید که خود بازی بهتون گفته خالی (از انسان/موجود زنده) هست، بعد یهو با این صحنه مواجه بشید. 😅

View attachment 298849
من باشم برمیگردم ازون منظومه خارج میشم x_x البته خیلی میتونه جالب باشه،مثلا تو یه سیاره اوت پست درست کنی بعد یه مدت یه SOS بفرستن بری برسی ببینی همشونو سلاخی کردن.حتی اگه خود بتسدا هم این کارو نکنه Modder ها میتونن سناریو های ترسناک بسیار زیادی تولید کنن.
پنانسیل بازی واقعا بی نهایته.

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
دوستان یک پرسشی دارم
ایا شخصی سازی سفینه ها باید در عملکردشان تاثیر داشته باشد یا نه؟
یعنی اگر من یک سفینه همانند prime ساختتم (همانی که در گیمپلی بازی نشان دادن) باید در جنگ فضایی، مصرف سوخت و... موثر باشد یا نه

من دلم میخواد تا حدودی موثر باشد
اما میخواهم نظر گیمرهای حرفه ای را نیز بدانم
پس پرسش اینه
میزان تاثیر شخصی سازی در گیم پلی چقدر باشه خوبه کم یا زیاد
کم باشه فان بازی زیاد میشه ازادی عمل زیاد میشه و حالت غیرمنطقی طوری همیشه گوشه ی ذهن حضور داره
زیاد باشه بازی جدی میشه ازادی عمل کم میشه و منطقی تر به نظر خواهد امد

• Poker Face
Reactions: GameMasterr

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
رو DLSS برای اجرای بازی روی PC حساب نکنید، چون احتمالا به لطف AMD، بازی DLSS نداشته باشه:D

Todd Howard confirms that Starfield will have FSR 2.0 (Fidelity Super Resolution) on both PC and Xbox consoles
به نفع کنسولیاست، چون fsr میاد رو کنسولشون، fsr درسته کیفیت dlss رو نداره ولی رو همه گرافیکها اجرا میشه
ولی بازیهایی که اسپانسرشون amd هست: 1. نمیزاره dlss و dlaa و بقیه بیاد
2. vram میخورن، این بازیا، اگه دیدی 4k از 16 گیگ رم رد کرده، تعجب نکنید، شاخصه بازیایی هست که amd اسپانسره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر