Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Pouryar21

کاربر سایت
Jan 31, 2021
286
تو قسمت جدید Into The Starfield کارگردان صوتی BGS ، Mark Lampert و Inon Zur ، آهنگساز Starfield ، درباره موسیقی و طراحی صدای بازی صحبت می‌کنند.
Concept-Art های جدید (NOICE)
عاشق Concept-Art اولی ، سومی و پنجمی شدم :x
(۲ تای اولی کنسپت ارت Fallout هست)
@m.d.makan تشکر اونجایی که راجب بازی های قبلیشون حرف میزدن اصلا حواسم نبود:-s
Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (1).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (2).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (3).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (4).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (5).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (6).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (7).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (8).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (9).png Concept Art (Into the Starfield - Ep 3 The Sound of Adventure) - (10).png
- بحث میکردن که چگونه موسیقی می‌تونه بر روی تجربه کلی بازیکنان تاثیر بگذاره و جستجو به دنبال جواب ، در قلب موسیقی استارفیلد قرار داره.
- آقای Inon Zur بعدا گفت که به عقیده ایشون Video Game یک تجربه کامله ، و موسیقی قلب این تجربه کامل هست. موسیقی خوب موسیقی نیست که شما می‌شنوید، موسیقی هست که شما احساس میکنید‌ این کار خیلی بزرگتر از ماست ، یعنی افراد بسیاری بر روی این بازی کار کرده اند و Inon Zur دوست داره موسیقی به نحوی در بازی حضور داشته باشه که تجربه کلی رو بزرگتر بکنه.
Mark Lampert این جمله رو میگه که طبق عادت همیشگی شایعه کردن که Flight Manuel رو تایید میکنه:
so our sense of scale had to be totally readjusted, in making a game on a planetary surface as we've always done before and now where you have these very vast distances against this black starry background
یه شایعه دیگه هست که با ویدئوی امروز به نحوی تایید شد:
بتسدا طی ویدئوی Welcome to Constellation چندین عضو ارشد BGS رو که بر روی Starfield کار میکنن رو نشون داد ، طی 2 قسمت قبلی Into The Starfield ، شش نفر از ده نفر اعضای ارشد BGS مصاحبه کردن و درباره جنبه‌های مختلف بازی بحث کردن: Lore ، Factions و Photogrammetry و 2 نفر از اعضای ارشد بخش موسیقی و صدا (که تو این ویدئو این 2 نفر هم مصاحبه کردن) و همچنین 2 نفر از Animator های ارشد Starfield مصاحبشون مونده ، به احتمال بسیار زیاد قبل از Showcase بعدی ، قراره یه قسمت دیگه از Into The Starfield هم نشون بدن

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,480
نام
مــاکــان
عاشق Concept-Art اولی ، سومی و پنجمی شدم :x
2تا کانسپت اولی و دومی برای Fallout 4 هست.
===========
از رو تجربه میگم ، این کانسپت آرت ها واقعا جذابن ولی فقط باید دید و رد شد، نه بیشتر.

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
حدسیات SKULLZI از وجود یه بازی MMORPG تو دنیای Starfield (یه چیزی مثل ESO) که احتمالا بعدا عرضه میشه. دلایلش رو هم تو ویدیو گفته.

Bethesda News - Starfield MMORPG in Development?!​

View attachment 252798
ESO اومد چون the elder scrolls یه سری با موفقیت غیر قابل توصیفه, استارفیلدم یه موفقیت بزرگ باشه چرا که نه فالوت هم یه نسخه انلاین داره اما ای کاش اگه قراره یه بازی انلاین دیگه بسازن دست هر تیم شلخته و از نو رسیده ای ندن, FO76 رو 300 ساعت بازی کردم eso هم 160 ساعت جفتشون کیفیت اولیه بازی تو فاضلابه, main team بتسدا طبیعتا بعد استارفیلد شیفت میکنه رو TES VI دوست داشتم یه بازی انلاین بسازن ببینم این تیم شاهکار ساز چجوری زندگی مارو خراب میکنه

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,282
نام
علیرضا
من نمی‌دونم این رو خوندم خیلی امیدوارانه بود جوری می‌گفت گفتم خوبه اوکی

بعد همین خبر سایت همسایه کار کرده به این نتیجه رسیده وضعیت بازی خوب نیست و می‌تونه تاخیر بخوره آخرش نفهمیدیم امیدوار شیم یا نا

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اصل و نصب انجین Bethesda مال زمان قاجار اه.
هسته Engine اشون هنوزم همون Gamebryo اه. Creation Engine به نظرم تازه جای این که بهتر بشه بدتر شده و افتخار اینو داره که پر باگ ترین بازی های تاریخ, TES V, Fallout 4 و گل سرسبد همه Fallout 76 باهاش ساخته شدن.
همون موقع هم که سر TES VI و Starfield گفتن انجین بازی Creation Engine 2 اه من فاتحه بازی ها رو از لحاظ گرافیکی و باگ خوندم رفت.

کلا این داستان انجین های فسیل سر دراز داره. 343i هم همین مشکل رو داره.
بعد حالا انجین 3rd Party نمی خواید استفاده کنید نکنید حداقل از همین Id Software انجین بگیرید. Id Tech 7 واقعا از بهینه ترین انجین های توی بازار اه. Doom Eternal رسما قدرت این انجین رو به رخ همه کشید.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,709
نام
امیر
مثل اینکه ایشون درست میگه و اقای شرایر تایید کرده ایشونو

View attachment 253252
به نظرم بهتره تا قبل از نوامبر یک دمو یا بتا بدند بیرون بازخورد رو بسنجن. من که مشکلی نمیبینم یک سال دیگه هم رو بازی کار کنند ولی یک چیز سر هم بندی شده تحویل ما ندند. میگه شوتینگ بازی okay این من رو نگران میکنه که یک آرتیست چنین حرفی بزنه نه گیمر مکانیزم پرواز هم که انگار تو‌دیواره با این حساب.

• Like
Reactions: Adam

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
473
به نظرم بهتره تا قبل از نوامبر یک دمو یا بتا بدند بیرون بازخورد رو بسنجن. من که مشکلی نمیبینم یک سال دیگه هم رو بازی کار کنند ولی یک چیز سر هم بندی شده تحویل ما ندند. میگه شوتینگ بازی okay این من رو نگران میکنه که یک آرتیست چنین حرفی بزنه نه گیمر مکانیزم پرواز هم که انگار تو‌دیواره با این حساب.
البته گویا خودش گفته این سبک بازی RPG رو دوس نداره کلا و پرواز رو هم نظر شخصیش بوده و گفته ممکنه بعضیا خیلی حال کنن باهاش.
در مورد انجین هم گفته منظورش usability انجین هست و نه توانایی و قدرتش. مثال هم زده Cryengine رو با اینکه انجین خیلی قدرتمندی هست ولی بشدت usability داغونی داره.
در کل هم ایشون ۶ ماه پیش از Bethesda جدا شده و حداقل بیشتر از ۱ سال تا انتشار بازی مونده بوده build که تست کرده.

TEK ZXEN

کاربر سایت
May 2, 2019
335
همون موقع هم که سر TES VI و Starfield گفتن انجین بازی Creation Engine 2 اه من فاتحه بازی ها رو از لحاظ گرافیکی و باگ خوندم رفت.
هنوز که چیزی از TES VI منتشر نشده جز یدونه تریلر که جز هامرفل چیزی ازش معلوم نبود. عکس های لیک شده استارفیلد هم نشون میده که کیفیت بافت تکسچر ها و نور پردازی و شیدرهایی که داخل بازی هست میتونه با نسل فعلی رقابت بکنه. در مورد باگ موافقم، کلا یکی از ویژگی های برجسته Creation Engine باگ های خیلی زیادشه که تو بازی های قبلی واقعا خودشو نشون داد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,175
نام
∂αнмα
مشکل موتور بازی نیست مشکل اینجاست :

Web capture_29-4-2022_134910_forum.bazicenter.com.jpeg

همچین بازیی با این اسکیل دو سال قبل انتشارش ددلاین تعیین کردن خودکشی ـه اونم واسه تیمی که سابقه خوبی تو پالیش گردن بازیاش نداره . وقتی سماجت تاد هاوارد سر تاریخ انتشار رو هم میبینی متوجه میشی امکان تاخیر خوردنش کم ـه ! خلاصه که لانچ سالم بازیای BGS رو باید به گور برد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر