Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,201
نام
سامان
اگه چرخه 4 ساله رو در نظر بگیریم و کرونا رو هم بخوایم بهش اضافه کنیم احتمال اینکه تا اون موقع بازی تاخیر بخوره هست . پیش بینیا تا قبل این حرف جیسون شرایر اواخر امسال اوایل 2022 بود حالا یک سال عقب تر هم جا داره

اتفاقا منطقیه ، اسکرین شاتا مال یـ مشت Asset خالی از در و دیوار و ایسگاه فضایی بود که نه بکگراند داشت نه چیزی و کاملا پیداست تو یـ محیط تست ـه و خبری از پیکره اصلی بازی نیست
فقط Asset نبودن طرف گفته بود Playable alpha build بازی قابل بازی بوده سال ۲۰۱۸!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,112
اگر تو E3 هست پس تاریخ عرضه اش خیلی دور نیست. تاد هاوارد بارها گفته که ترجیح میده تا جای ممکن نزدیک به عرضه بازی هاشو نمایش بده. من هنوز فکر میکنم نیمه اول 22 عرضه بشه. اگر هم قرار باشه پاییز 22 عرضه بشه، هاوارد هم میگه خب E3 سال بعد نشون میدم...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
اگر تو E3 هست پس تاریخ عرضه اش خیلی دور نیست. تاد هاوارد بارها گفته که ترجیح میده تا جای ممکن نزدیک به عرضه بازی هاشو نمایش بده. من هنوز فکر میکنم نیمه اول 22 عرضه بشه. اگر هم قرار باشه پاییز 22 عرضه بشه، هاوارد هم میگه خب E3 سال بعد نشون میدم...
تاد اینو در مورد گیم پلی گفته . هدفش اینه وقتی میخوان گیم پلی رو نشون بدن از محصول نهایی نشون بدن نه بیلدی که چند سال تا عرضش مونده و ممنکه هزار تا چیزش تا روز عرضه عوض بشه وگرنه اینا E3 2018 دوتا تیزر دادن تا صدای ملت رو بعد معرفی 76 بخوابونن اینجا هم هر چیزی ممکنه
نظر من اینه: چون فن ها کلافه شدن و میخوان بدونن بازی تو چه وادیایی ـه یـ تریلر CGI میدن تا کانسپت کلی بازی بیاد دستشون خود گیم پلی هم میره برا هر موقعی که مطمئن شدن محصول نهایی به تاریخ عرضه نزدیکه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.snake2

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,112
خب این که منافات داره با no more CG که به مایکروسافت نسبت میدن :D من ترجیح میدم اگه CGـه اصلا نشون ندن کلا.

حداقل امیدوارم اینو بگن که کراس جنه یا نکست جن. دیگه پاییز 22 اگر نکست جن نباشه اصلا جالب نیست.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,742
نام
رضا.آ
تاد اینو در مورد گیم پلی گفته .یعنی هدفش اینه وقتی به شما میخواد گیم پلی رو نشون بده از محصول نهایی نشون بده نه بیلدی که چند سال تا عرضش مونده و ممنکه هزار تا چیزش عوض بشه وگرنه اینا E3 2018 دوتا تیزر دادن تا صدای ملت رو بعد معرفی 76 بخوابونن اینجا هم همه چیز ممکنه
نظر من اینه: چون فن ها کلافه شدن و میخوان بدونن بازی تو چه وادیایی ـه یـ تریلر CGI میدن تا کانسپت کلی بازی بیاد دستشون خود گیم پلی هم میره برا هر موقعی که مطمئن شدن محصول نهایی به تاریخ عرضه نزدیکه .

اون کریس رابرتز کلاهبردار هم E3 2016 ی گیم پلی کامل از یکی از مراحل اصلی استارسیتیزن نشون داد . بدون افت فریم بدون باگ با گرافیگ فک برانداز با سخت افزار سال 2016 !
اما هنوز که هنوزه خبری از حتی بیلد بتا نیست !!! هر سال هم تو کشور المان ی ایونت برای خودش درست کرده به اسم citizencon با ی مشت فن بی درپیکر متعصب خودشون خودشونو تشویق میکنن به هم جایزه میدن بابت بازی ای که هنوز ساخته نشده از هم تقدیر و تشکر میکنن :)) =)) . هیچی به هیچی الان 7 سال از شروع پروژه گذشته بازی هنوز بیلد الفای روز اوله فقط اعداد بیلد عوض شده :))

یعنی میخوام بگم به این مقدار دلخوش نباشید
که تاریخ ریلیز را مشخص میکنیم
بازی را به مقام اعلاء میرسانیم
نخیر همش دروغه .

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,180
نام
∂αнмα
خب این که منافات داره با no more CG که به مایکروسافت نسبت میدن :D من ترجیح میدم اگه CGـه اصلا نشون ندن کلا.

حداقل امیدوارم اینو بگن که کراس جنه یا نکست جن. دیگه پاییز 22 اگر نکست جن نباشه اصلا جالب نیست.
خوب میشه اینجوری برداشت کرد که اینا چند تا گیم پلی درست حسابی نشون میدن در کنارش Starfield هم یـ تریلر دو دقیقه ای داره حالا شاید CGI باشه شاید هم In game ولی هر چیزی که هست گیم پلی نیست

@Annunaki ™
شما چرا میخوای هی این دوتا رو با هم مقایسه کنی ؟ چون جفتشون سبکشون فضاست ؟ BGS رو چند تا پروژه کار کرده این چند وقته اصلا با این پروژه Star Citizen که بیشتر میخوره Money launderi باشه تا گیم قابل مقایسه نیست . BGS استدیو زیاد بزرگی نیست و توان کار کردن رو دوتا پروژه AAA به صورت همزمان رو نداره . اگه اون فلان فلان شده ای که ایده ساخت 76 رو داده بود حرفش عملی نمیشد تا الان BGS چند بار ـه Starfield رو منتشر کرده بود . خلاصه هر گردی که گردو نیست

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,981
نام
محمد حسین

حتی اگه طبق شایعات شرایر بازی به اواخر 2022 رفته باشه.
الان گیم پلیش اماده هست. بازم طبق حرفهای شرایر 3 ساله با تیم کامل در ساخته. اکتبر 2018 فال اوت 76 ریلیز شد.
ولی کراس جن بودن تو 2022 اونم با ایکس وان پایه منطقی نیست زیاد.

• Like
Reactions: Dreadlord

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,278
نام
سروش
پس خوشبینانه ترین حالت نیمه دوم 2022 میشه شخصا انتظار نداشتم امسال بیاد ولی خب از نمایشش 100 مطمئن بودم

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
حتی اگه طبق شایعات شرایر بازی به اواخر 2022 رفته باشه.
الان گیم پلیش اماده هست. بازم طبق حرفهای شرایر 3 ساله با تیم کامل در ساخته. اکتبر 2018 فال اوت 76 ریلیز شد.
ولی کراس جن بودن تو 2022 اونم با ایکس وان پایه منطقی نیست زیاد.
من اگه حرف تاد هاوارد وارونه یادم نباشه گفته بود از انتشار تا یکسال بعد 76 روی 76 کار می کردن
پس یکسال دیگه هم میره

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,742
نام
رضا.آ
خوب میشه اینجوری برداشت کرد که اینا چند تا گیم پلی درست حسابی نشون میدن در کنارش Starfield هم یـ تریلر دو دقیقه ای داره حالا شاید CGI باشه شاید هم In game ولی هر چیزی که هست گیم پلی نیست

@Annunaki ™
شما چرا میخوای هی این دوتا رو با هم مقایسه کنی ؟ چون جفتشون سبکشون فضاست ؟ BGS رو چند تا پروژه کار کرده این چند وقته اصلا با این پروژه Star Citizen که بیشتر میخوره Money launderi باشه تا گیم قابل مقایسه نیست . BGS استدیو زیاد بزرگی نیست و توان کار کردن رو دوتا پروژه AAA رو نداره . اگه اون فلان فلان شده ای که ایده ساخت 76 رو داده بود حرفش عملی نمیشد تا الان BGS چند بار ـه Starfield رو منتشر کرده بود . خلاصه هر گردی که گردو نیست
امیدوارم این اتفاق بیفته و ریلیز بشه
با اون قسمتی که های لایت کردم کاملا موافقم .

من از حیث شباهت سبک و دنیای تقریبا مشابه هر دو و نیاز به دیباگ کردن و پولیش و در نهایت تکمیل ساخت و تعیین تاریخ انتشار به موضوع نگاه کردم
با توجه به اینکه کمپانی سازنده استارسیتیزن یعنی Robert space industries تو این چند سال کلی استودیو در حال فعالیت با کلی نیروی انسانی فقط برای ساخت همین یک عدد بازی در اختیار گرفته و هنوز خبری نیست دیگه ی استودیو مثل bgs با اون همه محدودیت ووو... چقدر میخواد طولش بده ! از این نظر هیچ بعید هم نیست زمان انتشار به همون 2023 یا 2024 موکل بشه یعنی دور از ذهن نیست . میخواد بازی تمام افلاین باشه یا مولتی پلیر به هر حال در طول پروسه ساخت فقط نباید به درصد پیشرفت و ساخت توجه کرد ! حداقل استارسیتیزن از روز اول ی دیتابیس داشت که با توجه به پیشرفت و گسترش بازی باگهاش ثبت میشد . شاید براتون عجیب باشه که با پیشرفت 2% ای میزان باگهای جدید 30% بود !

این یعنی ی تیم دیگه باید بشینه باگهای اون بیلد رو تصحیح کنه .
همین به لحاظ زمانی پروژه رو کلی عقب میندازه .
چه میخواد BGS باشه یا RSI .
البته RSI و بازی استارسیتیزن بیشتر ی SCAM عه تا بازی و هدفی جز تاخیر بیشتر به منظور چاپیدن پلیرهای بخت برگشته به امید به انتها رسوندن پروسه ساخت و ریلیز نداره .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,981
نام
محمد حسین
من اگه حرف تاد هاوارد وارونه یادم نباشه گفته بود از انتشار تا یکسال بعد 76 روی 76 کار می کردن
پس یکسال دیگه هم میره
اون بازی پولیش نشده بود.، ولی دیگه تیم اصلیو نمیخواست.
بحث تصاویر بود که 2019 اومده بود،، تو فال اوت 76 کدهای pc کدهای فال اوت 4 بود.
اگه اشتباه نکنم تکسچرها هم دقیقا همونا بودن
_________
همینکه تو 2019 همینا هم آماده شده بود برا استارفیلد، خودش بد نبوده.
و اگه شایعات درست باشه
بازی رو پلتفرمای کمتری در دست ساخته، طبق شایعات. این باعث صرفه جویی زمان میشه
اگه نکست جن باشه، که پورت نسل جدید از pc به ایکس و برعکس ،ساده هست واقعا.

• Like
Reactions: omid0

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Starcitizen که ربطی به Starfield نداره
ولی تنها چیزی که می تونه در این که کدوم زودتر ریلیز می شه باهاش رقابت کنه Half-life 3 اه :D

ولی در کل جدا از شوخی Starcitizen به طور منظم داره پشتیبانی می شه. اتفاقا یک‌ آپدیت بزرگ یک ماه پیش داشت. دلیل این که ریلیز نمی شه اینه که سازنده بازی واقعا به معنای واقعی ساخت یک جهان رو توی ذهنش داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر