Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,159
استارفیلد رو نمیدونم (باید ببینیم چطوریه بازی)، ولی برای الدر اسکرولز من نمیتونم صداگذاری شخصیت اصلی رو قبول کنم. اون یه موردو امیدوارم بیخیال بشن :D
الان 99 درصد بازیا صدا گذاری شدن و به غیر یک سری بازی که RPG ـیشون میچربه به اکشنشون و سازنده هاشون یدطولانی تو این زمینه دارن (مثل Obsidian) همه از شخصیت اصلی صداگذاری شده استفاده میکن .
خیلی ربطی به قدرت المان های RPGـشون نداره ها :D مثلا Outer Worlds صداگذاری شخصیت اصلی نداره در حالیکه المان های RPGـش کاملا نسبت به فالوت 4 (که صداگذاری داره) ضعیفتره.

نهایت انتظاری که من دارم اینه که سیستم دیالوگ بازی رو شبیه گذشته کنه و سمت اون آشغالی که تو F4 درست کرده بود نره
آخ گفتی. اینو خیــلی موافقم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and Vesemir

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
I think Starfield will have a voiced protagonist

The results are in! Here's what the reddit had to say in response to being asked if they wanted a voiced protagonist in Starfield.

چیز به اون صورت خاصی نیست ولی به نظرم جالب اومد . ملت تو ساب رددیت بازی امیدوارن سال 2021 تو یـ بازی AAA شخصیت لال داشته باشیم !!! عمرا همچین اتفاقی بیوفته , بتزدا هرچقدر هم که بخواد بازی رو RPG کنه بازم همچین اتفاقی نمیوفته . نه بتزدا CRPG ساز ـه نه کم و کسری تو زمینه بودجه داره . این توقع ملت تو ساب رددیت بازی یکم زیادی عجیبه !!!

تو destiny 2 تا اونجایی که یادم میاد کرکتر ما لال بود یا سر تکون میداد یا فقط نگاه میکرد !
هیچ دیالوگی هم نداشت .

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
562
منم جزو کسایی هستم که داشتن صدا موافقم.. کلا هیچجوره با لال بودن کرکتر نمیتونم ارتباط برقرار کنم و داشتن صدا و حالت های مختلف صورت برام قابل لمستر میشه بازی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
اسکرین شات لیک شده جدید
View attachment 206452
ماشالله این بروزرسانی انجینی که انجام دادن کم کم داره تو عکسها نمایان میشه، محیط خیلی پرجزئیاته.
یک فکری برای DLSS هم بکنن که دیگه عالی میشه، ساپورت RTX برام مهم نیست ، اصلا برای هیچکدوم کارتشو ندارم ولی اگه تعبیه کرده باشن، دوست دارم ببینم با اون چی از آب در میاد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
همین عکس هم بیلد 2018ـه باز.

View attachment 206463
احسنت، اگه جزئیات گرافیکی تو همون زمان متوقف شده باشه که خنده داره ، باز هم واقعا خوبه.
البته یکسری از عکسهای فضای بیرون زیاد جالب نیست که خب طبیعیه ، ولی این داخلی ها خوبه، حتی برای نسخه 2018.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,213
نام
∂αнмα
بعد یک نسل که گذشت BGS تازه داره از تکنیک PBR یا همون Physically based rendering استفاده میکنه این نسل بدجوری بتزدا عقب بود . یک سری قسمت های داخلی F76 رو که میدیدی میخواستی سر به بیابون بزاری !! منتظرم ببینم با این تکنینک photogrammetry مدل کرکتر ها رو چیکار کردن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من نمیدونم چیا از بازی منتشر شده ولی عمیقا امیدوارم هیولا و موجودات فضایی با صورتی که تمامش دهنه و هشتپا های سفینه خوار و اینا نداشته باشه :D
دلم میخواد رئال تر از این حرفا باشه :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من نمیدونم چیا از بازی منتشر شده ولی عمیقا امیدوارم هیولا و موجودات فضایی با صورتی که تمامش دهنه و هشتپا های سفینه خوار و اینا نداشته باشه :D
دلم میخواد رئال تر از این حرفا باشه :D
سابقه BGS خلاف اینو نشون میده. هرچند ممکنه هرچیزی.

• Like
Reactions: Dr. Ariamax

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
بعد یک نسل که گذشت BGS تازه داره از تکنیک PBR یا همون Physically based rendering استفاده میکنه این نسل بدجوری بتزدا عقب بود . یک سری قسمت های داخلی F76 رو که میدیدی میخواستی سر به بیابون بزاری !! منتظرم ببینم با این تکنینک photogrammetry مدل کرکتر ها رو چیکار کردن
با اون بتسزدایی که قبلا می شناختیم واقعا سورپرایز شدم با تصاویر لیک شده ?
تازه این برای 3 سال پیش هست تصور میکنم این گرافیک تو این دوسال (منهای یکسالی که دارن پالیش میکنن بازی رو) حتی بهتر هم شده

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,075
بنظرم اول بازی شبیه فال اوت4 که بمب اتم بود و بعدا تاثیرشو دیدم بریم first contact رو تجربه کنیم.بعد مثلا چندین سال دیگه بپره بازی و دنیا پر از فضاییا باشه.بنظرم رئال نبودن میتونه به تنوع بازی کمک کنه.سابقه بتسدا هم نشون میده تو خط رئال نیستن.تو همین فال اوت هم میوتنت داریم نوع میوتنت زامبی وار داریم انواع چیزهای جهش یافته و موجودات عجیب غریب و در کل فک نکنم این بازی خودشو محدود به مبارزه با ادم ها بکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر