Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
بچه ها به نظرتون بهترین استراتژی واسه مرحله gates of hell که فکر کنم همون مرحله اخر چیه؟(همون مرحله که kerrigan یا همون queen of blade رو میخوای بگیری)
کامل بگین خواهشا.به قوله بچه ها step by step :d

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
مرحله اخرو پدرم در اومد تموم کردم !!!!!!!!!!!!! یه گردان ساخته بودم !!!فقط واسه ترکونده اون دختره !!!که هر دفعه هم نصفش نابود میشد !!!!
اما الان تو نت یه سرچ زدم دیدم کد تقلبم داره :))
god mode:terribleterribledamage
نمیدونم چیه این:smoldersbolds
fast build:basestarsprimative

استفاده نکنین !!!بدونه این ها تموم کنین که خدا بالا سرتونه:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بچه ها به نظرتون بهترین استراتژی واسه مرحله gates of hell که فکر کنم همون مرحله اخر چیه؟(همون مرحله که kerrigan یا همون queen of blade رو میخوای بگیری)
اول از همه بستگی به این داره که مرحله قبلش کدوم جناح از نیروهای zergها رو نابود کردی؟ هوا یا زمین؟
ولی در مجموع از سیستمهای دفاعیت زیاد استفاده کن. نیروهاتو همینطوری مثل هلو نفرست جلو اونا.

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
مرحله اخرو پدرم در اومد تموم کردم !!!!!!!!!!!!! یه گردان ساخته بودم !!!فقط واسه ترکونده اون دختره !!!که هر دفعه هم نصفش نابود میشد !!!!
اما الان تو نت یه سرچ زدم دیدم کد تقلبم داره :))
god mode:terribleterribledamage
نمیدونم چیه این:smoldersbolds
fast build:basestarsprimative

استفاده نکنین !!!بدونه این ها تموم کنین که خدا بالا سرتونه:d
بابا گفتم یه استراتژی بگین نه اینکه به راه خلاف مارو بکشونید:d
من مشکل کمبود منابع پیدا میکنم.خیلی خیلی هم زیادن همشم حمله میکنن به خاطره همین از یه طرف میخوام برم یه بیسشونو بگیرم تا از منابع اونجا استفاده کنم از یه طرف میترسم بیس خودمو ترک کنم بریزن اونجا(تو بیس خودشونم خیلین به خاطره همین مجبور میشم با تعداد زیادی از سربازام برم)
این کریگانم مثله این ترورستای اغده ای(نمیدونم درست نوشتم یا نه:d) که بعد از مثلا یه خیلی کمک که کرده وقتی میبینه همه تنهاش گذاشتن میره خیانت میکنه میره تو دسته این زرگا.(حالا هم مثلا باید نجاتشم بدیم و نباید بکشیمش چون سرنوشت تمام جهان تو دستاش.ادم اخه نباید عصبانی بشه:d)

آخرین ویرایش:

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
اول از همه بستگی به این داره که مرحله قبلش کدوم جناح از نیروهای zergها رو نابود کردی؟ هوا یا زمین؟
ولی در مجموع از سیستمهای دفاعیت زیاد استفاده کن. نیروهاتو همینطوری مثل هلو نفرست جلو اونا.
قضیه این مرحله قبلی چیه؟Haven's Fallرو میگی؟چون تنها مرحله ای که قبل از این مرحله اخر جنگ واقعی داشتم با زرگ همین بود بعدش دیگه فقط یه مرحله بود که باید قبل از کریگان اون ساختمونای موبیوس هارو داغون میکردی(Data Coreها)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خیلی سادست باید یه چند تا روش رو امتحان کنی ، اونقت میتونی راحت این مرحلرو بری!
اول ا همه بهتره که در مرحله قبلش نیرو های هوایی زرگ رو نابود کنی که کارت تو مرحله بعدی آسون تر بشه.
بعد در آغاز مرحله سریع SCV هات رو مشغول به کار کردن کن(اگه او Research که باش خودبخود گاز تولید میشه رو گرفته باشی که دیگه عالی میشه!) بعد تعدادیشون رو ببر که در سمت راست و چپ Bunker و Tunnet (اگه درست گفته باشم) درست کنند که اواسط بازی که زرگ ها با OverLord هاشون حمله میکنند خیلی موثره(البته کلا کناره های(نزدیک SCV ها هم از اونا بکار)) بعد یه مقدار نیروی زمینی اعم از تانک و Marine و انواع آدم آهنی و ... بساز و در سمت چپ و راست قرار بده ، حالا 5-6 تا دکتر هم برای هر طرف بزار که Health افرادت رو پر کنند بعد از Starport هواپیمای Healer بساز و بالای سر یارات قرار بده علاوه بر اون از اون هواپیما ها که فقط به نیروهای زمینی حمله میکنند هم در تعداد زیاد بساز و در سمت چپ و راست بیست قرار بده. اون یه تا هواپیمای غول پیکر(Battle Cruiser) رو هم بین سمت چپ و راست تقسیم کن و یکیشون رو در مرکز بیست قرار بده ، حالا از همون Starport از اون هواپیما های تعمیرکار هم بساز و در کنار هواپیماهات قرار بده اون ها علاوه بر تعمیر هواپیماهات ، آدم آهنی ها رو هم تعمیر میکنند(خیلی مفیدن) بین کارهایی که بالا انجام میدی Nydus Worm ها مدام از زمین خارج میشن تنها راه جلو گیری از حملات نابود کنندشون اینه که همون لحظه که ظاهر شدند با اون هواپیماهای زمینی زن دسته دسته بشون حمله کنی و نابودشون کنی در غیر اینصورت نابود خواهی شد ، از قدرت Artifact هم تا زمانی که خود Karrigan حمله نکرده استفاده نکن.
امیدوارم بدردت خورده باشه.

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
اول ا همه بهتره که در مرحله قبلش نیرو های هوایی زرگ رو نابود کنی که کارت تو مرحله بعدی آسون تر بشه.
بعد در آغاز مرحله سریع SCV هات رو مشغول به کار کردن کن(اگه او Research که باش خودبخود گاز تولید میشه رو گرفته باشی که دیگه عالی میشه!) بعد تعدادیشون رو ببر که در سمت راست و چپ Bunker و Tunnet (اگه درست گفته باشم) درست کنند که اواسط بازی که زرگ ها با OverLord هاشون حمله میکنند خیلی موثره(البته کلا کناره های(نزدیک SCV ها هم از اونا بکار)) بعد یه مقدار نیروی زمینی اعم از تانک و Marine و انواع آدم آهنی و ... بساز و در سمت چپ و راست قرار بده ، حالا 5-6 تا دکتر هم برای هر طرف بزار که Health افرادت رو پر کنند بعد از Starport هواپیمای Healer بساز و بالای سر یارات قرار بده علاوه بر اون از اون هواپیما ها که فقط به نیروهای زمینی حمله میکنند هم در تعداد زیاد بساز و در سمت چپ و راست بیست قرار بده. اون یه تا هواپیمای غول پیکر(Battle Cruiser) رو هم بین سمت چپ و راست تقسیم کن و یکیشون رو در مرکز بیست قرار بده ، حالا از همون Starport از اون هواپیما های تعمیرکار هم بساز و در کنار هواپیماهات قرار بده اون ها علاوه بر تعمیر هواپیماهات ، آدم آهنی ها رو هم تعمیر میکنند(خیلی مفیدن) بین کارهایی که بالا انجام میدی Nydus Worm ها مدام از زمین خارج میشن تنها راه جلو گیری از حملات نابود کنندشون اینه که همون لحظه که ظاهر شدند با اون هواپیماهای زمینی زن دسته دسته بشون حمله کنی و نابودشون کنی در غیر اینصورت نابود خواهی شد ، از قدرت Artifact هم تا زمانی که خود Karrigan حمله نکرده استفاده نکن.
قوربون دستت ولی واسه همه اینا منابع کم نمیارم؟
متاسفانه من اون هواپیمایی که تعمیرکار رو ندارم یعنی تو تحقیقات اونو انتخاب نکردم کناریشو انتخاب کردم که بعدش فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم.

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
قضیه این مرحله قبلی چیه؟Haven's Fallرو میگی؟چون تنها مرحله ای که قبل از این مرحله اخر جنگ واقعی داشتم با زرگ همین بود بعدش دیگه فقط یه مرحله بود که باید قبل از کریگان اون ساختمونای موبیوس هارو داغون میکردی(Data Coreها)
اینم جواب بدین خواهشا؟؟؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
قوربون دستت ولی واسه همه اینا منابع کم نمیارم؟
اگه همه SCV هات رو مشغول جمع آوری Mineral بکنی اصلا کم نمیاری و اون گاز هم خودش تولید میشه دیگه.
یه مرحله قبل از مرحله آخر ازت یه تصمیم گیری میپرسه که میخواید اون کرم های زمینی رو نابود کنی یا نیروهای هوایی زرگ هارو. بستگی داره که کدوم رو انتخاب کنی اگه نیروهای هوایی رو نابود کنی توی مرحله نهایی هیچ نیروی هوایی وجود نداره ، اگه اون کرم ها رو نابود کنی مرحله آخر نیرو های هوایی میان ولی دیگه اون کرم ها نیستن.
یه نکته دیگه هم که هست اگه نیروهای هوایی رو نابود کنی بازی با 25 مرحله تموم میشه ، اما اگه اون کرم ها رو نابود کنی 26 مرحله(من خودم هوایی ها رو نابود کردم چون بازی آسونتر میشد)

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
اگه همه SCV هات رو مشغول جمع آوری Mineral بکنی اصلا کم نمیاری و اون گاز هم خودش تولید میشه دیگه.

یه مرحله قبل از مرحله آخر ازت یه تصمیم گیری میپرسه که میخواید اون کرم های زمینی رو نابود کنی یا نیروهای هوایی زرگ هارو. بستگی داره که کدوم رو انتخاب کنی اگه نیروهای هوایی رو نابود کنی توی مرحله نهایی هیچ نیروی هوایی وجود نداره ، اگه اون کرم ها رو نابود کنی مرحله آخر نیرو های هوایی میان ولی دیگه اون کرم ها نیستن.
یه نکته دیگه هم که هست اگه نیروهای هوایی رو نابود کنی بازی با 25 مرحله تموم میشه ، اما اگه اون کرم ها رو نابود کنی 26 مرحله(من خودم هوایی ها رو نابود کردم چون بازی آسونتر میشد)
مطمئنی چون من همچین چیزی رو نداشتم شاید من اشتباه کردم نتونستم درست منظورمو برسونم.من تو سیاره ی char هستما؟ یه جایی که از همه طرف بهت حمله میکنن(یه جنگ خیلی شدیده-فکر کنم مرحله 23 باشم یا 22 تازه فهمیدم اخه رفتم تو mission replay تعداد مراحلو تازه دیدم که 26تاس)چندتا نیرو کمکی هم(در مجموع 9تا یا 10تا) با یه فاصله زمانی یکی یکی فرود میان باید بری اونارم نجات بدی.بعد یه ماموریتم داره اینه که باید 100تا نیرو بسازی.ببخشید اگه اشتباه انداختمتون:(:">(من چرا همش فکر میکنم به مرحله اخرش رسیدم؟؟!!!!!!!!!!!!!!)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بیخیال:d اگه هر بار بخوای تا اومدن Karrigan اون Artifact رو نگه داری که سر همون waveهای اول دهنت سرویس میشه!:dالبته فکر نکنم اونArtifact رو Karrigan تاثیر داشته باشه! این zerg ها اصولا خوب اتیش میگیرن!یکی از سیستمهای دفاعی بینهایت موثر که اول باید تو بخش lab سفینه سرچش کنی، perdition turret هست که خیلی خوب اتیششون میزنه. اون و در کنار تعداد کافی تانک میتونه خوب موقعیت رو اون جلو حفظ کنه.البته اینا فقط کافی نیستن.البته به این هم بستگی داره که تو نیروهای زمینیت رو قوی کرده باشی یا نیروهای هوایی رو.

saied1762

کاربر سایت
Jul 17, 2007
25
achievment progres

سلام دوستان
من تمام کارهایی که برای achievment progressهر مرحله هستو انجام میدم
اما انگار نه انگار کسی مشکل منو داره یا میدونه مشکل از کجاست
سپاس

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
نقل قول:
نوشته شده توسط Shang Tsung

مطمئنی چون من همچین چیزی رو نداشتم شاید من اشتباه کردم نتونستم درست منظورمو برسونم.من تو سیاره ی char هستما؟ یه جایی که از همه طرف بهت حمله میکنن(یه جنگ خیلی شدیده-فکر کنم مرحله 23 باشم یا 22 تازه فهمیدم اخه رفتم تو mission replay تعداد مراحلو تازه دیدم که 26تاس)چندتا نیرو کمکی هم(در مجموع 9تا یا 10تا) با یه فاصله زمانی یکی یکی فرود میان باید بری اونارم نجات بدی.بعد یه ماموریتم داره اینه که باید 100تا نیرو بسازی.ببخشید اگه اشتباه انداختمتون:(:">(من چرا همش فکر میکنم به مرحله اخرش رسیدم؟؟!!!!!!!!!!!!!!)
اشکال نداره اون راهنمایی که کردم باشه واسه مرحله آخر;)
تو این مرحله باید حداقل 7 یا 8 دسته از اون گروه ها رو نجات بدی تا بتونی خوب دفاع کنی ، یه راه ساده هست اونم اینکه از اون هواپیما ها بسازی که تبدیل به آدم آهنی میشن و زمینی هم میجنگن اونوقت هر وقت گروه جدیدی فرستاد با اون هواپیما ها میری پیششون و تبدیل به آدم آهنی میشی و آزادشون میکنی و میاریشون توی بیس ، تو این وسط باید خوب تصمیم بگیری که کدوم گروه رو انتخاب کنی که قوی تر باشه! یه چیزی هم که به نظرم خیلی تاثیر داره اون Mercenaries هست که از آسمون برات میفرسته(همون ساختمان که وقتی روش کلیک میکنی انواع مختلف یونیت هایی رو که قبلا خریدی میتونی تو همون لحظه از آسمون بفرستی تو بیست(البته Cooldown هم داره)) اونا سریع تعداد ارتشت رو بالا میبرند و میتونی این مرحله رو زود تموم کنی.

• Like
Reactions: enzo ferrari

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر