Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
چند سالی میشه کلا چشم بر روی نقطه بازی ببخشید بازیهای استراتژیک بستم ... ولی به نظر میرسه باید یه 2 هزار تومن حروم کنم و این نقطه بازی پیشرفته رو بگیرم . به نظرتون چیز خوبیه؟ ارزش 2 هزار تومن رو داره؟
نه عزیز به درد شما نمیخوره .شما فقط باید غول های 200 - 300 متری رو با بازوکا بزنی!بیخیالش شو و ارزش بازی رو پایین نیار

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
چند سالی میشه کلا چشم بر روی نقطه بازی ببخشید بازیهای استراتژیک بستم ... ولی به نظر میرسه باید یه 2 هزار تومن حروم کنم و این نقطه بازی پیشرفته رو بگیرم . به نظرتون چیز خوبیه؟ ارزش 2 هزار تومن رو داره؟
اگه از سبک rts فقط همین بخش نقطه بازی برات مونده که نه سراغش نرو چون چیزی برات نداره!

Fox Force

کاربر سایت
Sep 8, 2009
23
نام
アミン
ا مثلا چند SCVs رو بفرست سمت پایگاهشون تا برات Thor درست کنن و بعد بیفت بجونشون!
این ویژگی توی فاز آلفای بازی بود و نه تو بتای بازی و نه تو نسخه‌ی نهایی وجود نداره و Thor رو باید از طریق Factory ساخت.
یدونه Radio Tower رو توی یه جای پرت بزار که نیروهاتنیست.
توی فاز آلفای بازی همون موقع که Demoـی Terran رو نشون دادن میشد Sensor Tower که کارش مشخص کردن یونیتهای مخفی بود رو به Radio Tower ارتقاع داد که میتونست توی یه رنج مشخص یونیتهایی که تو Fog of War حرکت میکنن رو نشون بده ولی توی نسخه‌ی نهایی فقط Sensor Tower هست و یونیتهای مخفی رو نشون نمیده و فقط یونیتهایی که تو FOG هستن رو نشون میده.
Predator
این یونیت هم فقط تو بخش Campaign هست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
مثال ها ماله ورژن آلفا بود! :D

من با بمب های تخریبی خیلی حال کردم! الان دیگه HP دارن و میشه زدشون! :D

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خب منم دستم به بازی رسید. متاسفانه گرافیک و به خصوص افکتهاش خیلی سطحی و بد کار شدن و در مقابل بازیهایی مثل world in conflict و به خصوص red alert3 که تقریبا خیلی به هم شباهت دارن، هیچ حرفی برای گفتن نداره. من خیلی تو این سبک به گرافیک اهمیت میدم که خب از این حیث بازی من رو ناامید کرد ولی بخش گیمپلی و داستان تا اینجای کار عالی بودن.

Fox Force

کاربر سایت
Sep 8, 2009
23
نام
アミン
خب منم دستم به بازی رسید. متاسفانه گرافیک و به خصوص افکتهاش خیلی سطحی و بد کار شدن و در مقابل بازیهایی مثل world in conflict و به خصوص red alert3 که تقریبا خیلی به هم شباهت دارن، هیچ حرفی برای گفتن نداره. من خیلی تو این سبک به گرافیک اهمیت میدم که خب از این حیث بازی من رو ناامید کرد ولی بخش گیمپلی و داستان تا اینجای کار عالی بودن.
گرافیکش مسلماً از RA3 بهتره. افکتهاش هم سطحی و بد نیستن ولی بازی‌های بهتری هم هست که مسلماً RA3 جز اون بازی‌ها نیست.
RA3 و StarCraft II هم هیچ شباهتی توی هیچ زمینه‌ای (منهای سبکشون) ندارن.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
گرافیکش مسلماً از RA3 بهتره. افکتهاش هم سطحی و بد نیستن ولی بازی‌های بهتری هم هست که مسلماً RA3 جز اون بازی‌ها نیست.
RA3 و StarCraft II هم هیچ شباهتی توی هیچ زمینه‌ای (منهای سبکشون) ندارن.
دقیقا هردو استایل فانتزی دارن و از لحاظ افکتهای انفجار و اتیش و دود و ................ اصلا sc2 قابل مقیسه با ra3 نیست. تو پست بعدیم برای اثبات حرفم عکس میذارم .

Fox Force

کاربر سایت
Sep 8, 2009
23
نام
アミン
دقیقا هردو استایل فانتزی دارن و از لحاظ افکتهای انفجار و اتیش و دود و ................ اصلا sc2 قابل مقیسه با ra3 نیست. تو پست بعدیم برای اثبات حرفم عکس میذارم .
SC II = SCI-FI
RA3 = Modern Battle
داستانشون کوچکترین ارتباطی نداره، سبک گرافیکیشون و مکانیزم گیم پلیشون کاملاً فرق میکنه و خیلی چیزهای دیگه. تنها شباهتشون اینه که هر دو RTS هستن.
حالا شما برای اثبات حرفت عکس بزار ببینیم چی میشه!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
حالا من نمیدونم چرا انقدر گرافیک توی یه بازی استراتژی برات مهمه:d؟
بگذریم که گرافیک بازی عالی بود ، وقتی روی Ultra بزاری واقعا دلنشین میشه.
در واقع صحنه های سینمایی بازی جای اون یه مقدار گرافیک رو هم پر کرده بودن(انقدر که عالی بودن)

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
میشه این مقایسه ی سطحی و مسخره ی RA 3 با شاهکاری مثل SC II رو کلا کنسلش کنید بره؟!
جالبه کسایی که تو عمرشون دوتا RTS ام بازی نکردن دارن اینجوری فجیع نظر میدن!

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اصلا sc2 قابل مقیسه با ra3 نیست. تو پست بعدیم برای اثبات حرفم عکس میذارم .

یا حضرت عباس:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

از تو دیگه همچین حرفی بعیده>:d<

نگو این حرفا رو
sc2 شاهکاریه اونوقت میگی در حده ra3 نیس؟!!!

میشه این مقایسه ی سطحی و مسخره ی RA 3 با شاهکاری مثل SC II رو کلا کنسلش کنید بره؟!
جالبه کسایی که تو عمرشون دوتا RTS ام بازی نکردن دارن اینجوری فجیع نظر میدن!

خب این یکی رو نمیشد تحمل کنم;;)

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
بچه ها اونایی که تا اخر رفتن میتونن بگن این اپگریدایی که میکنی (هر دو نوعش هم با research هم با امتیازا)
تمومشو میتونی بگیری یا نه مثله این بازی های نقش افرینی تا اخرش میری ولی تازه میبینی نصفه اپگریدارم نگرفتی؟؟اگه اینجوریه بگین بهترین ترکیب واسه اپگریدا چیه؟
قووولبوونه همتون:d

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
دوستان من با Blizzard Downloader برای دانلود SC 2 به شدت مشکل دارم!! :-l سرعت دانلود ام خیلی کمه! 20 تا 40 گاهی هم 50 ! در حالی که سرعت عادی من 120 130 هست! اون تیک Peer 2 Peer ام برداشتم نشد... بعدش تیک Don't throttle ... رو گذاشتم،بازم همونجوریه! توی سایت بلیز کارایی که گفته بود رو کردم (پورت ، ویروس، برنامه های اضافی...) ولی بازم تاثیر نداشت...
کسی این مشکل رو داره؟ میدونه چه جوری باید رفع بشه؟:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر