Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

ghasem_mardani

کاربر سایت
Apr 29, 2010
23
به به چه خلوت راستی میدونستید برای آنلاین بازی کردن این بازی نیاز به اینترنت 1 مگ داریم؟ تازه باید حتما اوریجینال بخریم و شارژ ماهیانه هم بدیم.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
به به چه خلوت راستی میدونستید برای آنلاین بازی کردن این بازی نیاز به اینترنت 1 مگ داریم؟ تازه باید حتما اوریجینال بخریم و شارژ ماهیانه هم بدیم.
به سرعت 1 مگابیت احتیاج نیست. هیچ گیم استراتژی‌ای همچین پهنای باندی احتیاج نداره.
همین الان هم کی از بچه‌ها نسخه بتای بازی رو داره با همین ADSL ِ معمولی خودمون (فکر کنم 128 یا 256) بازی می‌کنه و مشکلی هم نیست. (دوستم Beta Key داره).

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

استار کرافت کم مطاعی نیست که انطوری حرف میزنی:evil:

من برا بازی کردنش هر کاری میکنم حتی شده برم زیر قرض:biggrin1:

ghasem_mardani

کاربر سایت
Apr 29, 2010
23
استار کرافت کم مطاعی نیست که انطوری حرف میزنی:evil:

من برا بازی کردنش هر کاری میکنم حتی شده برم زیر قرض:biggrin1:
منم همینو میگم من خودم هر وقت بیاد حتما نسخه اوریجینال میخرم این بازی واقعا شاهکار همینجوری نمیشه از کنارش گذشت!

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام
StarCraft II Beta: Game Performance Analyzed
از سایت tomshardware
SC2%20old%20vs%20new%20comp2.gif

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
سلام
من بالاخره بعد از مدتها انتظار بتای starcraft ۲ رو گرفتم و بازی از سطح انتظارم واقعاً بالاتر بود. شدیدا معتاد شدم. بازی کاملا بین هر سه گروه Protoss, Terrans و Zerg بالانس هست. تا الان هم ۱۲ تا patch دادن بیرون. در مورد matchmaking هم اشاره کنم که در کمتر از ۱ دقیقه شما تو یه بازی هستید.
یکی‌ از ویژگی‌های بازی اینکه سرعت خیلی‌ بالاس یعنی‌ هر دستی‌ که بازی می‌کنید به طور تقریبی ۱۵-۲۰ دقیقه طول میکش که واقعاً باعث شده هیجان بازی بیشتر شه. در یک کلام بگم gameplay فوقالعادست، گرافیک خیلی‌ خوب و دستان بازی که جای خود دارد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
ببخشید دوستان میشه یه کم در مورد این Battle.net توضیح بدین. برای بازی کردن اونجا باید بازی اورجینال رو خرید؟ در ضمن اگه من مثلا بازی اورجینال رو بخرم چه مزیت های اضافه ای داره نسبت به اینکه کپی رو بگیرم . اگه با بازی کپی هم میشه Online درست حسابی بازی کرد دیگه نیازی به خرید اورج هست یا نه؟ در ضمن Adsl 256 دارم و 2gig/Vga 8600 Gt/ cpu 6000 Amd با این سیستم میشه بازی رو خوب انجام داد یا برم تو کار تغییر؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ببخشید دوستان میشه یه کم در مورد این Battle.net توضیح بدین. برای بازی کردن اونجا باید بازی اورجینال رو خرید؟ در ضمن اگه من مثلا بازی اورجینال رو بخرم چه مزیت های اضافه ای داره نسبت به اینکه کپی رو بگیرم . اگه با بازی کپی هم میشه Online درست حسابی بازی کرد دیگه نیازی به خرید اورج هست یا نه؟ در ضمن Adsl 256 دارم و 2gig/Vga 8600 Gt/ cpu 6000 Amd با این سیستم میشه بازی رو خوب انجام داد یا برم تو کار تغییر؟
تا اونجایی که میدونم توی Battle.net شما باید ثبت نام کنید تا بتونید بازیرو اونجا به صورت Online انجام بدین.
فقط هم بوسیله نسخه های اصلی بازی می تونید از طریق شبکه Battle.net بازی کنید. فکر کنم مزیت خرید نسخه اصلی به جز حمایت از کپی رایت :biggrin1: می تونید توی Battle.net راحت Online بازی کنید.
در رابطه با سیستم هم پارسال خوندم بازی با استفاده از Pixel\Vertex Shader 2.0 ساخته میشه و کارتهای 7800 جی فورس حداقل برای اجرای بازی مورد نیاز هستن، که احتمالا تا الان Pixel\Vetrtex Shader 2.0 رو کنار گذاشتن و از نسخه 3.0 استفاده می کنن.
به هر حال من تا اینقدر اطلاعات دارم. دیگران اگر بیشتر میدونن مصرح کنن تا هم شما یه چیزی دستگیرت بشه هم من!!!:-"

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
تا اونجایی که میدونم توی Battle.net شما باید ثبت نام کنید تا بتونید بازیرو اونجا به صورت Online انجام بدین.
فقط هم بوسیله نسخه های اصلی بازی می تونید از طریق شبکه Battle.net بازی کنید. فکر کنم مزیت خرید نسخه اصلی به جز حمایت از کپی رایت :biggrin1: می تونید توی Battle.net راحت Online بازی کنید.
در رابطه با سیستم هم پارسال خوندم بازی با استفاده از Pixel\Vertex Shader 2.0 ساخته میشه و کارتهای 7800 جی فورس حداقل برای اجرای بازی مورد نیاز هستن، که احتمالا تا الان Pixel\Vetrtex Shader 2.0 رو کنار گذاشتن و از نسخه 3.0 استفاده می کنن.
به هر حال من تا اینقدر اطلاعات دارم. دیگران اگر بیشتر میدونن مصرح کنن تا هم شما یه چیزی دستگیرت بشه هم من!!!:-"
مرسی رفیق . راستی میدونی واسه بازی کردن تو Battle.net هم باید ماهیانه پول بدیم مثل Wow یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر