Multi Platform Star Wars: Outlaws

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
تاریخ لانچ بازی مشخص شد.
۹ شهریور امسال.
همچنین بازی دارای سه نسخه استاندارد، گلد و آلتیمت خواهد بود که دارای سیزن پس و سه روز دسترسی زودهنگام به بازی خواهد بود.
تریلر منتشر شد ؟

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
تریلر بازی
شخصیت ها وک، دیالوگا جنریک و وک. گرافیک در حد اواخر نسل PS3 و اوایل PS4
داستان تکرار مکررات فیلما بدون نواوری
جدا خرید این اشغال توهین به خود‌ ادمه

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
169
فکر کردم فقط منم که حالم ازش بهم خورد چون تو سایتها و کانال مختلف ایرانی که نظرات رو میدیم خیلی ها ازش تعریف می کردن(یا گول همیشگی یوبی سافت رو خوردن یا مثل اون چن میلیون تین ایجری هستن که هر سال اساسین و کالاف و فیفا میخرن)
به غیر از مسائل وک که یوبی سافت پرچمدارش شده چقدر انیمیشن های بازی حال به هم زن بود مخصوصا اون صحنه که شخصیت اصلی زن(یا شایدم جنسیت دیگه!)قل خورد تا جاخالی بده شبیه دموهای گرافیکی آنریل انجین شده که یک نفر بازیهای قدیمی رو بازسازی میکنه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
این حجم از تنفر دور این بازی واقعا عجیبه :D
نمایش گیم‌پلی که چند ماه پیش دیدیم اصن چیزی عجیبی نبود که بخواد دانگرید بشه. واقعا فرقی با اون نداشت. در کل این استوری تریلر چیز خاصی نداشت و نمیشه فهمید بازی قراره چطور باشه. کرکتر اصلیشم دوس دارم. قشنگ طراحیش کردن. هم صورتش هم مدل موهاش. باید دید چقدر قراره با باقی بازیاشون متفاوت باشه خصوصا کوئست‌ها و اکتیویتی‌های داخل مپ. مپ بازی رو هم خیلی خوب ساختن. چندتا نمای دور نشون دادن و خوشمان آمد. برا من که خیلی با دنیای جنگ ستارگان علاقه ندارم، چیز جالبیه. امیدوارم از پتانسیلش استفاده کنن.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
174
شک کرده بودم که بالاخره یوبیسافت یه دستی رو فرمول بی نقص بازی هاش کشیده بالاخره بعد سال ها که کلا یه بازی عرضه میکرد، قراره یه بازی دیگه هم عرضه کنه تا اینکه تریلر جدید بازی امروز اومد.
مطمئن شدم که یه زباله غیر قابل تحمل دیگه مثل همه کارهای چند سال اخیر یوبی در راهه، یه اوپن ورلد دیگه پر از کارهای پوچ و حوصله سر بر و تو خالی با ۱۰۰۰۰ ساعت گیم پلی 🤮

• Like
Reactions: Taha75

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
824
نام
سید محمد حسین
این حجم از تنفر دور این بازی واقعا عجیبه :D
نمایش گیم‌پلی که چند ماه پیش دیدیم اصن چیزی عجیبی نبود که بخواد دانگرید بشه. واقعا فرقی با اون نداشت. در کل این استوری تریلر چیز خاصی نداشت و نمیشه فهمید بازی قراره چطور باشه. کرکتر اصلیشم دوس دارم. قشنگ طراحیش کردن. هم صورتش هم مدل موهاش. باید دید چقدر قراره با باقی بازیاشون متفاوت باشه خصوصا کوئست‌ها و اکتیویتی‌های داخل مپ. مپ بازی رو هم خیلی خوب ساختن. چندتا نمای دور نشون دادن و خوشمان آمد. برا من که خیلی با دنیای جنگ ستارگان علاقه ندارم، چیز جالبیه. امیدوارم از پتانسیلش استفاده کنن.
البته نوید من موضعم را نسبت به بازی بگم اصلا هیتر بازی نیستم خیلی هم بازی را دوست داشتم قطعا هم دی وان میخرمش و لذتشو می برم .شخصا این مسائل ووک و انتی ووک هم برام مهم نیست و اصلا تا چند وقت پیش معنیشم نمیدونستم :D حالا میخواد شخصیت اصلی بازی دوجنسه باشه یا مثل استلار بلید باسن محترم شخصیت اصلی کل صفحه تی وی را بگیره برای من گیمر مهم نیست بازی خوب باشه منم حمایتش میکنم.
ولی در مورد این بازی اون تریلر گیم پلی که تو یوبیسافت فوروارد پارسال نشون دادن قشنگ گوتی متریال بود یعنی فک خیلیا را پایین انداخت و تو خیلی از نظرسنجی هایی که بعد از سامرفست بود بهترین نمایش خیلی از گیمرها بود.
اما نمایش داستانی دیشب قشنگ یه دانگرید بود برو یک بار دیگه مدل سازی ها و انیمیشین های صورتو ببین قشنگ نسبت به پارسال دانگرید بود .من بحثم اینه که با نمایش دیشب بازی تو بهترین حالت متای ۸۵ ۸۶ بگیره که بسیار عالیه ولی گوتی کانتندر نیست.
ختم کلام اینکه من بازی را در حد گوتی میدیدم ولی الان اون حسو نسبت بهش ندارم ولی اصلا هم هیترش نیستم :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,566
بازی المان های RPG هم داره، ارتباطی که با سندیکاها ایجاد می‌کنید بر روند بازی تأثیر می ذاره. مثل فروشندگان، ماموریت هایی که به عهده می‌گیرید و ساپورت و رفتن به مناطق خاص. البته روی پایان بازی فکر نمی کنم تاثیر داشته باشه و محدود به همون مرحله ها و ماموریت خلاصه شدست. بازی اکشن ادونچره نباید انتظار زیادی داشت و برای تنوع خوبه

استودیو با LucasFilm همکاری داشته به ماموریت ها می شه امیدوار بود

پ ن: این همه گفتید ubi از AC نمی کشه بیرون، حالا که کشیده بیرون شماها ول کنش نیستید! Prince of Persia: The Lost Crown بازی خوبی شدو به فال نیک بگیرید که مشکلات و ضررهاشون داره سیاست شخمی قبلیشون رو کمی اصلاح میکنه

مکانیزم های یوبی در همه OWـهاش رد پاش پیدا می شه مخصوصا دیزاین های به شدت تکراری، اگر که اینطور نبود که... نه! بنظرم اینطور خواهد بود! و با شناختی که دارید می تونید میشن های اصلی رو برید بی خیال شخم زدن مپ بشید

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,667
نام
طاها
بازی المان های RPG هم داره، ارتباطی که با سندیکاها ایجاد می‌کنید بر روند بازی تأثیر می ذاره. مثل فروشندگان، ماموریت هایی که به عهده می‌گیرید و ساپورت و رفتن به مناطق خاص. البته روی پایان بازی فکر نمی کنم تاثیر داشته باشه و محدود به همون مرحله ها و ماموریت خلاصه شدست. بازی اکشن ادونچره نباید انتظار زیادی داشت و برای تنوع خوبه

استودیو با LucasFilm همکاری داشته به ماموریت ها می شه امیدوار بود

پ ن: این همه گفتید ubi از AC نمی کشه بیرون، حالا که کشیده بیرون شماها ول کنش نیستید! Prince of Persia: The Lost Crown بازی خوبی شدو به فال نیک بگیرید که مشکلات و ضررهاشون داره سیاست شخمی قبلیشون رو کمی اصلاح میکنه

مکانیزم های یوبی در همه OWـهاش رد پاش پیدا می شه مخصوصا دیزاین های به شدت تکراری، اگر که اینطور نبود که... نه! بنظرم اینطور خواهد بود! و با شناختی که دارید می تونید میشن های اصلی رو برید بی خیال شخم زدن مپ بشید
یوبی کشیده بیرون از اساسین و فارکرای! و آواتار و این بازی رو داده بیرون . بعله درسته اما در کل یوبی پوسته رو عوض کرده ولی در باطن همون فرمول نخ نما بازی های چند سال اخیرش در ساخت این دو بازی رعایت کرده . خلاصه خر همون خر هست فقط پالونش عوض شده

فقط اساسین میراژ انصافا عالی بود اونم شاید یوبی از دستش در رفته که بهش گند بزنه و تایم ۱۰۰۰ ساعتی گیم پلی کسالت بار در آن بگنجانه

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر