Multi Platform Star Wars: Outlaws

star_wars_logo-qmf3y7juy16hfz0d9h3tuglmz18xx264hhkegibyj8.png

Developer: Massive Entertainment

Publisher: Ubisoft

Engine: Snowdrop

Genre: Action-adventure

Platforms: PlayStation 5, Xbox Series X|S, Microsoft Windows

Release Date: 30 August, 2024

uP6qvCGPm87Vk8Nw56QEVM-1200-80.jpeg

43 سال از عرضه نخستین فیلم جتگ ستارگان یعنی A New Hope می‌گذرد و در طول این چهار دهه این فرنچایز در سطح مدیاهای مختلفی مثل سریال، انیمه، کتاب، کامیک بوک و صد البته ویدیو گیم به تصویر کشیده شده است. حال نکته قابل توجه این است که تا کنون هیج ویدیو گیم جهان بازی از این نماد سرگرمی قرن بیستم ساخته نشده است، یا شاید بهتر است که بگوییم هیج استدیویی جرئت به قالب در آوردن این دنیای عظیم با سیارات مختلف و جنگ های فضایی آن را به خود نداده است. استدیو مسیو، یکی از شعب یوبیسافت، با معرفی عنوان Outlaws در شوکیس 2023 اکس باکس به این نفرین بلندمدت پایان داد و قرار است ما را به سفری دور و دراز در اعماق کهکشان بسیار بسیار دور ببرد...

JUex4Pgcy6UUJRJJQs5cL7.jpg

داستان بازی بین اپیزودهای دوم و سوم یعنی Empire Strikes Back و Return of the Jedi روایت می‌شود و بازیکن در نقش یاغی به اسم Kay Vess قرار می‌گیرد که قرار است به همراه یار همیشه همراهش Nix، بزرگترین سرقت کهکشان را رقم بزنند.

star-wars-outlaws-story-trailer-interview-article-featu_336a22a4.jpeg

همانطور که پیش از این گفته شد، این عنوان حالتی جهان باز دارد که از مکانیک‌های مختلف مخفیکاری بهره می‌برد. پلیر به مکان‌ها و سیارات آشنایی که بارها در فیلم‌ها به تصویر کشیده شده‌اند، مانند Tatooine قدم خواهد گذاشت و ماجراجویی‌های خود را دنبال خواهد کرد.

مکان‌های آشنا تنها نقطه مشترک این بازی با فیلم‌های قدیمی این سری نیستند، بلکه با افراد نام‌آشنایی مانند جابا د هات نیز قرار است ملاقات داشته باشیم.

سازندگان این عنوان بسیار سعی کرده‌اند به اپیزودهای اولیه این فرنچایز وفادار باشند؛ به همین دلیل است که از سینماتوگرافی مشابه فیلم‌ها استفاده شده است و Transition معروف بین کات‌سین‌ها نیز مشابه اپیزودهای اولیه است.

شما در این بازی قادر به کنترل سفینه‌تان هستید و با آن می‌توانید به سفینه دشمنان خود حمله کنید و جنگ‌های فضایی حماسی را بیافرینید.
بر روی سیارات نیز وسایل نقلیه مختلفی را از جمله موتور سیکلت در اختیار خواهید داشت که به شما اجازه جا‌به‌جایی سریع بین نقاط مختلف نقشه بازی را می‌دهد.

بر طبق گفته سازندگان، تمرکز داستان بازی بر خلاف فیلم‌ها بیشتر بر روی نبرد بین امپراطوری کهکشانی که هر روز قوی‌تر می‌شود و سندیکای خلافکاران است که به دنبال کسب ثروت از هر راهی هستند؛ به همین دلیل، اتحاد شورشیان (Rebel Alliance) که فیلم‌ها بیشتر متمرکز بر آنان است جای زیادی در این عنوان ندارد.

scoundrelduo-final-cinemascope-nologo_e7508227.jpeg dogfight-final-cinemascope-nologo_cf252b82.jpeg sneaking-wide-nologo_e746fb2b.jpeg vista-final-cinemascope-nologo_e451a9a8.jpeg

آخرین ویرایش:
تاپیک آپدیت شد.
بی‌نهایت امیدوارم و دوست دارم که بازی موفق بشه. تا اینجای کار که از نمایشاش راضی بودم و به عنوان یه OG‌ فن استاروارز که یه مدت زیادی از نوجونییشو توی این دنیا سیر کرده هر اون چیزی که می‌خواستم رو داشته. متای بین ۸۳ تا ۸۷ رو هم براش پیشبینی می‌کنم.

خب منم نظرم رو در مورد بازی بگم. بنظرم یوبیسافت اومد Beyond Good and Evil 2 رو بسازه نتونست به جاش گفت با اینهمه asset آماده یه star wars مون نشه؟ این شد که این بازی پیداش شد و به نظر هم فان میاد. همون متا ۸۲-۸۶ استاندارد یوبیسافت تو این چند سال.

چهره شخصیت اول بازی با اینکه داونگرید نسبت به تریلر اول هنوز قابل تحمله. یه ته چهره ی دختر ایرانی هم داره!

نه حاجی بنظرم تریلرا چیز دیگه‌ای میگن:دی ولی در کل Survivor بازی خیلی خوبی بود امیدوارم کیفیت اینم در همون حد باشه.

View attachment 343419
View attachment 343420
خب منم همینو میگم ، من survivor رو تا نزدیک پلات بردم نسخه قبلیش هم همینطور ، با اینکه کلا آشنایی زیادی با یونیورس استار وارز نداشتم ولی واقعا باهاشون حال کردم ، ولی این شتر گاو پلنگ معلوم نیست چیه :دی
بین آنچارتد و ۲ نسخه قبلی استاروارز انگار گیر کرده ، گان پلی ش واقعا خوب نیست.

گیم پلی ده دقیقه ای جدید که ign آپلود کرده رو دیدم. بازی فاجعه‌س.

محیط های خالی و یکنواخت و بی جزئیات و بی روح
ماموریت پیرامون پیدا کردن دندان :|
هوش مصنوعی توی دیوار
انیمیشن های انفجار که فکر میکنم برای زمان ps2 بود
گرافیک در همه ابعاد داونگرید شده

پولی پای این بازی نخواهد رفت.

قشنگ داره داد میزنه بیاید تو محیطای خالی بگردید و چندتا فچ کوئست که شامل ترکوندن کمپ میشه رو واسه 150 ساعت بازی کنید، فقط یه سری المان استاروارز گذاشتیم اون وسط که فنا خر شن بخرن :دی
باز حداقل تو فارکرای این کارارو انجام میدی بیس گیمپلی جذاب و فانی داره این همونم بنظر نمیرسه داشته باشه :دی
حالا اینا به کنار افت فریم هم به وضوح داشت و باگای گرافیکی هم دیده میشد توش (یه تیکه دودا هی غیب میشدن و ظاهر)

خدا پدر Respawn بیامرزه حداقل میدونیم یکی هست استاروارز درست بسازه واسمون :دی

هوش مصنوعی توی دیوار

بعد‌همین بازی اشغالاشون اگه نفروشه میان میگن بازی سینگل پلیر کسی نمیخره. خو یه ذره تلاش نمیکنن برا جذاب کردن بازی
تازه از شدت ووک بودنشون هم بکذریم

واقعیت صنعت گیم همینه دیگه پول تو این بازی های آبکی و طولانیه اتفاقا توی فروش هم میترکونه یه خبری خوندم بعد از gta vi بیشترین wishlist مربوط به این بازیه
این شرکت ها توانایی ساختن بازی درست و حسابی رو دارن نمونش شاهکاری مثل لاست کراون که گیمرا البته تحویلش نگرفتن شرکت هم مشخصه به کدوم سمت میره

• Like
Reactions: Taha75
واقعیت صنعت گیم همینه دیگه پول تو این بازی های آبکی و طولانیه اتفاقا توی فروش هم میترکونه یه خبری خوندم بعد از gta vi بیشترین wishlist مربوط به این بازیه
این شرکت ها توانایی ساختن بازی درست و حسابی رو دارن نمونش شاهکاری مثل لاست کراون که گیمرا البته تحویلش نگرفتن شرکت هم مشخصه به کدوم سمت میره
نمایش های اول یه مقدار جذاب میزد. حداقل خود منو جلب کرد ولی هرچی نمایش جدید میبینم ناامید میشم. محیطای خالی ، بی روح و سرد ، گرافیک نسل هشتمی

IMG_20240717_221621_514.jpg

IMG_20240717_221617_154.jpg

تکسچرها چرا بده انقدر؟

IMG_20240717_221618_475.jpg

در کل یوبی سافت سالهاست همینه متاسفانه و هیچ وقت هم درست نمیشه.
تک و توک مثل اساسین میراژ یا پرنس مثلا یه بازی خوب ازش بیرون بیاد

هوش مصنوعی توی دیوار

خداروشکر میکنم خر نشدم اینو پیش خرید کنم :|
این چی بود!!!
یوبی سافت برگشت به ریشه ها باز هی تریلر خفن نشون داد بازی نهایی از هر جهت گندش در اومد

• Like
Reactions: Taha75
خداروشکر میکنم خر نشدم اینو پیش خرید کنم :|
این چی بود!!!
یوبی سافت برگشت به ریشه ها باز هی تریلر خفن نشون داد بازی نهایی از هر جهت گندش در اومد
یه موردی که چند ساله یاد گرفتم اینه که هیچوقت بازی های یوبیسافت رو پیش خرید نکنم :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or