Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
آقا من دارم بازی میکنم الان و رسیدم به کاشیک
بازی شدیدا جذابه و میخوام برای اولین بار تمام اچیومت های یک بازی رو بگیرم و به قول پلی استیشن بازا پلاتش کنم
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه ng+ نداره بازی آیا وقتی داستان تموم شه کلا بازی ریستارت میشه یا میتونم ادامه بدم به اکتشاف سیاره ها و کامل کردن سیکرت ها و ... ؟
آره بعدش آزادی هر کاری میخوای انجام بدی.

• Like
Reactions: Dr. Ariamax

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
آقا من دارم بازی میکنم الان و رسیدم به کاشیک
بازی شدیدا جذابه و میخوام برای اولین بار تمام اچیومت های یک بازی رو بگیرم و به قول پلی استیشن بازا پلاتش کنم
حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه ng+ نداره بازی آیا وقتی داستان تموم شه کلا بازی ریستارت میشه یا میتونم ادامه بدم به اکتشاف سیاره ها و کامل کردن سیکرت ها و ... ؟
اول داستانو تموم کن بعد برو ما بقی اچیومنت یا تروفی ها رو آزادانه بگیر، منم پلاتش کردم،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Dr. Ariamax

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
بازی رو دو روزی هست که تموم کردم و به عنوان یک طرفدار استاروارز میگم از روایت داستان این بازی و تجربه ی فوق العادش از کل سه گانه ی جدید بیشتر راضیم
همه چیزش عالی بود
تمام شخصیتا خوب بودن
سیاره داتومیر یکی از جاهایی بود که واقعا دیدنش منو هیجان زده کرد با اون زابارک ها قدرتمند و خفن :D
تمام طول بازی میخکوب داستان و محیطش بودم
تنها ایرادش افت فریم بود و دیگر هیچ

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
نكات منفي بازي فريم دراپ شديد
دير لود شدن تكسچرها
هماهنگ نبودن شخصيت اصلي با محيط مثل گرفتن لبه ها و طنابها
كلا ريسپاون سوم شخص ساز نيست بر خلاف fps كه توش عاليه
بازي المانهاي اكشن ازونچر رو داره اما خيلي نقص داره هم تو كامبتش و هم تو فيزيك شخصيت اصلي كه خيلي جاها انگار وزن نداره و نسبت به بقيه هم سبكهاش مثله TR و AC و UCH ضعيف تره
شما فيزيك رو توي كارهاي نسل هفت visceral يا بايوور مقايسه كنين با اين سري بازي ...
بهرحال شايد با گذشت زمان respawn بتونه بهتر كنه كارتشو اما اين سري تو بهترين حالت خيلي با عجله داده شده بيرون و خيلي مشكل داره كه نميذاره لذت بازي رو برد.

• Like
Reactions: blak

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
483
نام
Sera
از معدود بازیهایی بود که در عرض یک ماه دوبار تمومش کردم،معمولا مرحله های جانبی نمی رم ولی این ارزش داشت که برم،این بازی به معنای واقعی حس یه بازیو منتقل می کنه،واقعا جنگ ستارگانه،حتی جنگ ستارگان تر از سه گانه جدید فیلم هاشه.

• Like
Reactions: IMANOKA

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من این بازی رو گرفتم تقریبا یکی دوساعتی جلو رفتم و اصلا فکر نمیکردم تا این حد فوق العاده باشه و امیدوارم در ادامه افت نکنه گرافیکش که روی 4k hdr عالی کار شده داستان و مراحل بازی تا اینجای کار هیجان انگیز و باحاله و بازی خیلی خوش فورمیه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بازی علیرغم اینکه به شدت سرگرم کننده هست از لخاظ پرفورمنس کلافه کرده منو.

• دیر لود شدن تکسچرها
  • افت فریم در خیلی از مواقع
  • فریز کردن های چند ثانیه ای
  • قاط زدن بازی وقتی که قراره سیو صورت بگیره
همه اینا باعث شده از بازی نشه به صورت کامل لذت برد. جالبه من بازی رو بعد از چند ماه و با اخرین اپدیت دارم روی ps4 pro بازی میکنم ولی وضع اینه.

• Like

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317

• دیر لود شدن تکسچرها
همه اینا باعث شده از بازی نشه به صورت کامل لذت برد. جالبه من بازی رو بعد از چند ماه و با اخرین اپدیت دارم روی ps4 pro بازی میکنم ولی وضع اینه.
شما رو کدوم حالتش بازی کردی
من نسخه ones پلی کردم فاجعه بود
میخواستم برم روproبزنم که با حرف شما دو به شک شدم

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين

روی حالت دیفالتش بدون لیمیت کردن رزولوشن. نمیدونم روی one s چطور بوده تجربه اش ولی یحتمل بدتر بوده وضع.

از یه طرف میگم بازی باید چند ماه دیرتر ریلیز میشد ولی الان میبینم با اپدیت ها هم وضع بهتر نشده!

درکل بازی خیلی فان و مفرحیه اگه این مشکلات نبود واقعا متاش خیلی بیشتر از این چیزی که هست میشد.

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوست من، من بازی رو تو ps4 pro و تی وی 1080 بازی میکنم و بوست مود هم فعال کردم و افت فریم ندارم، فقط گه گاهی که منطقه بازی عوض میشه یک ثانیه فریز میشه بازی

• Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوست من، من بازی رو تو ps4 pro و تی وی 1080 بازی میکنم و بوست مود هم فعال کردم و افت فریم ندارم، فقط گه گاهی که منطقه بازی عوض میشه یک ثانیه فریز میشه بازی

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
برای من که تا حالا هیچ کدوم از فیلم و سریال و بازی های استار وارز رو ندیدم و تجربه نکردم .پیشنهاد میشه این بازی؟
اره چون بهترین بازی تو این فرانچایز داستان بازی زیاد سخت و مهم نیست که واجب باشه کل فیلم ببینی بهترین چیز بازی گیمپلی روانی که داره

• Like
Reactions: AMIRREZA-GAME

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید

• دیر لود شدن تکسچرها

خوبه که بدونید این بازی در نسخه PC هم بشدت از مشکل stuttering رنج میبره و هر از گاهی فریز چند ثانیه ای میکنه! کلا در همه پلتفرم ها بهینه سازی افتضاحی داشته.

• Like
Reactions: Madridista

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
https___i.redd.it_a1jn1lc5afo41.jpg

این عکس داره بعنوان اسکرین شات Star Wars 1313 خدا بیامرز دست به دست میشه واقعا حیف که این عنوان کنسل شد اون تریلرش قشنگ روانی کننده بود این عکس هم قشنگ نشون میده چه پتانسیل خفنی داشته ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر