Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من تقریبا اولهای بازی هستم ولی این قورباغه ها منو بیچاره کردن و اصلا بازی جلو نمیره. کار خاصی باید بکنیم برای کشتنشون؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من تقریبا اولهای بازی هستم ولی این قورباغه ها منو بیچاره کردن و اصلا بازی جلو نمیره. کار خاصی باید بکنیم برای کشتنشون؟
اون قورباغه گنده رو میگی پایین تو چاله، اونو الان نمیتونی بزنی، باید قویتر بشی برگردی سراغش

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: hoom

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
من این بازی رو چند روز پیش توی عید تموم کردم و واقع لذت نبردم اصلا کار به جای رسیده بود که تقریبا میخواستم بازی رو رها کنم و بذارم بره فروش به جز ضعفهای گرافیکی و فنی و کند بودن یا گیر کردن گیمپلی ، بعضی مراحل به شدت کسالت آور و خسته کننده بود گیم پلی بنظرم باید خیلی بهتر و روانتر میبود کمبوها خیلی کم و معمولی بود و سختی بازی به شکل غیر منطقی گاهی اوقات زیاد میشد ولی اینطور نبود که کلا چیزه خوبی در بازی نباشه و بعضی مراحل بازی واقعا با اکشن خوبی طراحی شده و بنظرم کله کمبو ها و قدرتهای کاراکتر اصلی باید از اول باز میبود و بعدش چند تا کمبو و قدرتی مثل رونیکه گاد به بازی اضافه میشد ولی در کل شاید یه بازی مثل گاد آف وار توقعات رو بالا برده و باعث شده همچین بازی ای دیگه لذتی نداشته باشه

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من این بازی رو چند روز پیش توی عید تموم کردم و واقع لذت نبردم اصلا کار به جای رسیده بود که تقریبا میخواستم بازی رو رها کنم و بذارم بره فروش به جز ضعفهای گرافیکی و فنی و کند بودن یا گیر کردن گیمپلی ، بعضی مراحل به شدت کسالت آور و خسته کننده بود گیم پلی بنظرم باید خیلی بهتر و روانتر میبود کمبوها خیلی کم و معمولی بود و سختی بازی به شکل غیر منطقی گاهی اوقات زیاد میشد ولی اینطور نبود که کلا چیزه خوبی در بازی نباشه و بعضی مراحل بازی واقعا با اکشن خوبی طراحی شده و بنظرم کله کمبو ها و قدرتهای کاراکتر اصلی باید از اول باز میبود و بعدش چند تا کمبو و قدرتی مثل رونیکه گاد به بازی اضافه میشد ولی در کل شاید یه بازی مثل گاد آف وار توقعات رو بالا برده و باعث شده همچین بازی ای دیگه لذتی نداشته باشه
شما احتمالا بازی رو با هدف اشتباهی بازی کردید توقعی که از گیمپلی بازی داشتید یک چیزی مثل DMC یا Nier هست در حالی که اگر بخوایم این بازی رو از نظر گیمپلی به بازی دیگه ای شباهت بدیم شبیه سکیرو یا تا حدودی سری سولز هست که طبیعتا از نظر گیمپلی کمبو ها و انیمیشن هاش از بازی های HnS کمتره و تمرکزش روی مبارزات چالشی و سخته بیشتر
از بابت باز نبودن قابلیت های فورس هم چه از نظر داستانی چه از نظر حالت مترویدونیا بودن بازی باید اینطور میبود چون بازی رو طوری طراحی کردن که شما دائم به بن بست برسید به منطقه ی دیگه ای برید و مهارتی رو یاد بگیرید تا بتونید به جای قبلیتون برگردید و از مانع پیش روتون عبور کنید. در واقع اگر قرار بود از ابتدای بازی تمام ابیلیتی ها رو داشته باشید دیگه تمام طراحی اون 5 سیاره بی معنی میشد
در کل یا باید از این نوع گیمپلی خوشتون بیاد تا از بازی لذت ببرید یا باید طرفدار داستان سری استار وارز باشید چون داستان این بازی تو دنیای استار وارز بسیار مهم و بسیار جذابه

• Like
Reactions: IMANOKA

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
شما احتمالا بازی رو با هدف اشتباهی بازی کردید توقعی که از گیمپلی بازی داشتید یک چیزی مثل DMC یا Nier هست در حالی که اگر بخوایم این بازی رو از نظر گیمپلی به بازی دیگه ای شباهت بدیم شبیه سکیرو یا تا حدودی سری سولز هست که طبیعتا از نظر گیمپلی کمبو ها و انیمیشن هاش از بازی های HnS کمتره و تمرکزش روی مبارزات چالشی و سخته بیشتر
از بابت باز نبودن قابلیت های فورس هم چه از نظر داستانی چه از نظر حالت مترویدونیا بودن بازی باید اینطور میبود چون بازی رو طوری طراحی کردن که شما دائم به بن بست برسید به منطقه ی دیگه ای برید و مهارتی رو یاد بگیرید تا بتونید به جای قبلیتون برگردید و از مانع پیش روتون عبور کنید. در واقع اگر قرار بود از ابتدای بازی تمام ابیلیتی ها رو داشته باشید دیگه تمام طراحی اون 5 سیاره بی معنی میشد
در کل یا باید از این نوع گیمپلی خوشتون بیاد تا از بازی لذت ببرید یا باید طرفدار داستان سری استار وارز باشید چون داستان این بازی تو دنیای استار وارز بسیار مهم و بسیار جذابه
جذاب بودن داستان بازی کاملا درسته و الان هر بازی میتونه یه نویسنده خوب استخدام کنه تا خیالش از داستان راحت باشه ولی کمبود ابیلیتی توی این بازی اصلا قابل دفاع نیست و بنظرم باید خیلی بیشتر و گسترده تر میبود من خودم دارک سول و بلاد بورن و سکیرو زیاد بازی کردم و توی همین سکیرو با هر لولی که میگرفتم چیزای جالبی ازاد میشد و مشکل دیگه که در مورد کند بودن بازی گفتم منظورم مشکلات فنی بود
در کل بازی خوبی بود ولی چه از نظر طراحی هنریه محیط و چه از نظر طراحی گیمپلی اصلا در حد بلاد و سول و سکیرو نبود
به نظرم این استدیو برای اولین تجربش توی این سبک خوب کار کرده و اگر شماره های بعدی رو بسازه احتمال خیلی مشکلات بازی رفع میشه

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
مشکل تنوع حرکت ها و کمبودها رو بازی داره کاملا ربطی هم به H&S بودن ندارن این دوستمون قبلاً کامل توضیح دادن
@hercule-poirot

• Like
Reactions: ehsan M

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
جذاب بودن داستان بازی کاملا درسته و الان هر بازی میتونه یه نویسنده خوب استخدام کنه تا خیالش از داستان راحت باشه ولی کمبود ابیلیتی توی این بازی اصلا قابل دفاع نیست و بنظرم باید خیلی بیشتر و گسترده تر میبود من خودم دارک سول و بلاد بورن و سکیرو زیاد بازی کردم و توی همین سکیرو با هر لولی که میگرفتم چیزای جالبی ازاد میشد و مشکل دیگه که در مورد کند بودن بازی گفتم منظورم مشکلات فنی بود
در کل بازی خوبی بود ولی چه از نظر طراحی هنریه محیط و چه از نظر طراحی گیمپلی اصلا در حد بلاد و سول و سکیرو نبود
به نظرم این استدیو برای اولین تجربش توی این سبک خوب کار کرده و اگر شماره های بعدی رو بسازه احتمال خیلی مشکلات بازی رفع میشه
مشکلات فنی رو کاملا قبول دارم من افت فریم توی این بازی بیشتر از هر بازی دیگه ای آزارم میداد مخصوصا زمانی که نیاز به زمانبندی مناسب برای مبارزات حساس هست افت فریم میتونه خیلی آزار دهنده باشه و همچنین زمان لودینگ بازی بعد از مرگ هم واقعا زیاد بود
مشکل تنوع حرکت ها و کمبودها رو بازی داره کاملا ربطی هم به H&S بودن ندارن این دوستمون قبلاً کامل توضیح دادن
@hercule-poirot
این رو همچنان قبول ندارم بازی در حد خودش و به عنوان یه بازی اکشن ادونچر خیلی خوب ظاهر شده دیگه تنوع کمبو ها مسئله ای نیست واقعا
بازی بخش زیادیش داج و پریه با دوتا ضربه برای پانیش
کم پیش میاد بیشتر از دو سه تا ضربه بشه پشت سر هم زد که بگیم انیمیشن های خوبی نداره کمبو های طولانی نداره و ...نیازی نداشت به همچین چیزی اصلا

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان. گیم پلی و کامبت بازی عالیه، چرا ایراد میگیرین، h&s نیست که،
شما بازی سکیرو رو در نظر بگیر کلا باید از اول تا اخرین باس دیفلکت کنی و ضربه بزنی، نیازی به کومبوی دیگه ای نداره، ولی با این حال بهترین بازی سال شد،

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
482
نام
Sera
اتفاقا خیلی بازی راحتی بود،سختی این بازی در مقابل سکیرو جوکی بیش نیست،شما توجه کن تو این بازی برای یسری چیزا به یسری قدرت ها و تجهیزات نیاز هست که بخاطرش باید در این پنج سیاره به کاوش بپردازی.
اینکارو بکن اگه حوصله شو داری بعد بیا حرفاتو پس بگیر.

KavehFrootan

کاربر سایت
Apr 5, 2020
87
مشکلات فنی رو کاملا قبول دارم من افت فریم توی این بازی بیشتر از هر بازی دیگه ای آزارم میداد مخصوصا زمانی که نیاز به زمانبندی مناسب برای مبارزات حساس هست افت فریم میتونه خیلی آزار دهنده باشه و همچنین زمان لودینگ بازی بعد از مرگ هم واقعا زیاد بود

این رو همچنان قبول ندارم بازی در حد خودش و به عنوان یه بازی اکشن ادونچر خیلی خوب ظاهر شده دیگه تنوع کمبو ها مسئله ای نیست واقعا
بازی بخش زیادیش داج و پریه با دوتا ضربه برای پانیش
کم پیش میاد بیشتر از دو سه تا ضربه بشه پشت سر هم زد که بگیم انیمیشن های خوبی نداره کمبو های طولانی نداره و ...نیازی نداشت به همچین چیزی اصلا
موضوع تنوع نیست تعداد حرکات کلا محدوده این مشکله احتمالا بخاطر کمبود وقت بوده یا هر چیز دیگه..

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
اتفاقا خیلی بازی راحتی بود،سختی این بازی در مقابل سکیرو جوکی بیش نیست،شما توجه کن تو این بازی برای یسری چیزا به یسری قدرت ها و تجهیزات نیاز هست که بخاطرش باید در این پنج سیاره به کاوش بپردازی.
اینکارو بکن اگه حوصله شو داری بعد بیا حرفاتو پس بگیر.
خب این بازی درجات سختی قابل تنظیم داره و قطعا روی سختی های پایین شبیه سکیرو و ... نیست و بیشتر به سری the force unleashed نزدیک میشه
اما رو درجات سختی بالاتر بازی واقعا چالشی میشه

• Like
Reactions: KavehFrootan

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
482
نام
Sera
خب این بازی درجات سختی قابل تنظیم داره و قطعا روی سختی های پایین شبیه سکیرو و ... نیست و بیشتر به سری the force unleashed نزدیک میشه

می دونم چی میگی،اون حالت ها رفتم.حالا قرار نیست سر این موضوع پافشاری کنم که آره سکیرو خیلی سخت تره و براش دلیل و منطق بیارم که فرض مثال چیزی رو ثابت کنم.مضمون حرف من اینکه یکم تاب و تحمل داشته باشین یکم به بازی زمان بدین.

• Like
Reactions: Kiarash_united7

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من رو درجه سختی نرمال رفتم و بازی نسبت به بازیهای دیگه سخت تر بود، و این نقطه قوت بازی بود، بازی هک اند اسلش نیست که چشماتو ببندی و کومبو بزنی و اِنمی ها لت و پاره بشن، مثل بازی های دارک سولز و بلاد و nioh باید با فکر و تاکتیک مبارزه کنی، باید به موقع دوج کنی یا پری کنی، البته یکم اسون تر از بازی های ذکر شده هست، ولی در کل من با مبارزات بازی زیاد حال کردم و عالی بود، مبارزات سولز بورنی و طراحی مراحل متروییدونیا باهم تو این بازی یه معجول خوبی ساخته بودن،
فقط یکم مشکل فنی داشت بازی که اونم زیاد لطمه نمیزد به بازی،

• Like
Reactions: Dr. Ariamax

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
می دونم چی میگی،اون حالت ها رفتم.حالا قرار نیست سر این موضوع پافشاری کنم که آره سکیرو خیلی سخت تره و براش دلیل و منطق بیارم که فرض مثال چیزی رو ثابت کنم.مضمون حرف من اینکه یکم تاب و تحمل داشته باشین یکم به بازی زمان بدین.
روی این که بازی های میازاکی سخت ترن اصلا جای بحثی نیست ولی خب کل حرف من اینه که این بازی شاید نتونه به سختی سولز یا سکیرو باشه ولی توی دسته ی بازی های سخت قرار میگیره و از بابت چالشی بودن خیلی بازی خوش ساختیه
با این حال امیدوارم توی این بحث کوتاهی که کردیم کسی ناراحت نشده باشه :D

پ.ن: @AMIN-PASHA با تک تک نظراتت در مورد بازی موافقم
اصلا بیس سیستم مبارزه ی این بازی رو دیفلکت و پانیشه و مراحل هم که کاملا مترویدونیا طراحی شدن که اتفاقا خیلیم به داستان و تم استار وارز خوب نشستن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این بازی کیوت ترین و بامزه ترین شخصیت همراه رو با خودش داره BD-1
عالیه واقعا مخصوصا وقتی یه دشمن رو میزنی و یه صدای شیطنت آمیز درمیاره >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر