Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
تا اینجا رسیدم به سیاره دوم. واقعا اونقدری که تعریف شنیدم زیبا نبوده تا اینجا. محیط های بزرگی که بیشتر مواقع خالی هستن! خیلی راحت میتونستن مثل بقیه بازی ها مشخص کنن شما باید دقیقا چیکار کنی و کجا بری. صرفا یه نقشه درهمی هست بدون قابلیت مارک کردن
امیدوارم رفته رفته بهتر بشه چون تا اینجا برای من هیچی نداشته

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
تا اینجا رسیدم به سیاره دوم. واقعا اونقدری که تعریف شنیدم زیبا نبوده تا اینجا. محیط های بزرگی که بیشتر مواقع خالی هستن! خیلی راحت میتونستن مثل بقیه بازی ها مشخص کنن شما باید دقیقا چیکار کنی و کجا بری. صرفا یه نقشه درهمی هست بدون قابلیت مارک کردن
امیدوارم رفته رفته بهتر بشه چون تا اینجا برای من هیچی نداشته
ساختار کلی طراحی بازی همین نقشه های در هم و بعضی وقتا پیچیدست و متاسفانه اگه خوشتون نمیاد قراره تو بازی یه مقدار اذیت شید :D
هرچند کاری که باید بکنید کاملا مشخصه ولی خب طراحی مراحل مترویدونیا هست و از طرفی هم یه بخش زیادی از جذابیت بازی گشتن تو محیط های باز نشدست تا سیکرت های بازی رو کشف کنید (که البته داستان های این اکو ها هم اگر طرفدار استار وارز نباشید براتون جذابیتی نداره احتمالا)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,475
نام
Nightwing
خب بازی همون روندی و داره که بالا نوشتم اما حقیقتا خیلی بهتر میشه رفته رفته و یه سری اتفاقای تو خط داستانی بازی رخ میده و یه سری قابلیت ها به دست میاریم که به شدت بازی رو جذاب تر میکنه از قبل

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان آپدیت نسل بعدی برای بازی منتشر شده که میتونید دانلود کنید و لذت ببرید
رزولوشن بالا تر رفته و همچنین فریم ریت بازی بهتر شده و میشه به صورت 60فریم بر ثانیه تجربش کرد اما متاسفانه انگار ری تریسینگ به بازی اضافه نشده

• Like
Reactions: VENOMEM

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
دوستان بازی تخفیف خورده نزدیک به 13 دلار شده.ارزش خرید داره؟خیلی دلم میخواست یه بازی تو سبک جنگ ستارگان بازی کنم.جذاب هست بازیش؟

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
دوستان بازی تخفیف خورده نزدیک به 13 دلار شده.ارزش خرید داره؟خیلی دلم میخواست یه بازی تو سبک جنگ ستارگان بازی کنم.جذاب هست بازیش؟

هم بین منتقدین و هم پلیرها مقبول واقع شد. هرچند من خودم با وجود علاقه به یونیورس SW باهاش ارتباط نگرفتم و ولش کردم همون اوایل..
پس توصیه میکنم حتما یکی دوتا گیم پلی (تریلر سینماتیک نه! گیم پلی) ببینید ازش قبل خرید.

• Like
Reactions: rabin88

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من برعکس دوستمون با تمام عشقی که به استار وارز دارم از تک تک ثانیه های عمرم که با این بازی گذشت لذت بردم
مخصوصا که گیمپلیش یکم سولزلایکه و طراحی مراحل مترویدونیا بود و دیگه داستان غنی دنیای استار وارز با یه گیمپلی ایده آل ترکیب شد
فقط توصیه میکنم قبل از بازی کردنش ۶ فیلم اصلی استار وارز رو ببینید
به ترتیبی که میگم
اول قسمت ۴ و ۵ و ۶
بعد قسمت ۱ و ۲ و ۳

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
من برعکس دوستمون با تمام عشقی که به استار وارز دارم از تک تک ثانیه های عمرم که با این بازی گذشت لذت بردم
مخصوصا که گیمپلیش یکم سولزلایکه و طراحی مراحل مترویدونیا بود و دیگه داستان غنی دنیای استار وارز با یه گیمپلی ایده آل ترکیب شد
فقط توصیه میکنم قبل از بازی کردنش ۶ فیلم اصلی استار وارز رو ببینید
به ترتیبی که میگم
اول قسمت ۴ و ۵ و ۶
بعد قسمت ۱ و ۲ و ۳
فیلمهاش رو دیدم همشونو قدیمیهاشو که دو بار دیدم و به استار وارز علاقه دارم.مرسی از نظرتون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
chapter 2 کپی آنچارتدـه، از نظر پازل حل کردن
از این نظر بازی کلا ترکیب دارک سولزو آنچارتد و توم ریدر و ... ـس با اینکه حرکت و خلاقیت جدیدی نزدن ولی نتیجه نهایی بنظرم عالیه.
هر دفعه این تاپیک میاد بالا به امید اینم یکی بیاد خبر از نسخه بعدی بده :D

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
از این نظر بازی کلا ترکیب دارک سولزو آنچارتد و توم ریدر و ... ـس با اینکه حرکت و خلاقیت جدیدی نزدن ولی نتیجه نهایی بنظرم عالیه.
هر دفعه این تاپیک میاد بالا به امید اینم یکی بیاد خبر از نسخه بعدی بده :D
کم کم مراسم EA PLAY جدید داره از راه میرسه، خدا را چه دیدی شاید نسخه جدیدش اونجا معرفی شد:D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
هم بین منتقدین و هم پلیرها مقبول واقع شد. هرچند من خودم با وجود علاقه به یونیورس SW باهاش ارتباط نگرفتم و ولش کردم همون اوایل..
پس توصیه میکنم حتما یکی دوتا گیم پلی (تریلر سینماتیک نه! گیم پلی) ببینید ازش قبل خرید.
من گیم پلی دیدم ازش تو یوتوب ،
الان دو دلم چون اطلاعی از دنیای SWندارم به اون صورت ، هم‌ یه سری چیزای دیگه مثل طراحی مراحل خاص و نوع مپ‌بازی و اینا ،
اینو واسه آپگریدش‌ روی فایو میخوام بگیرم ، حقیقت گرافیک و گیم پلی خوبی داره ،
ولی خب نگران اونایی هستم که گفتم ،
نظرتون چیه در کل ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر