Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خوب منم فرصت شد چند دستی بازی کردم ... بازی از نظر گرافیک ، گیم پلی و صداگذاری کامل و بدون نقص هستش و وضعیت سرورها هم اوکی هستش و راحت با پینگ 170 من بازی میکردم

تنها نکته منفی بازی تا اینجا کمبود سلاح و محدود بودن مپ ها تو بعضی از مدها هستش که اونم کار EA هستش که گیمر رو مجبور میکنه بره سیزن پس رو بخره

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
خیلی خوش ساخته و واسه فن های sw عالیه ولی بقیه هم گفتن کانتنت به خصوص مپ هاش کم به نظر میاد شاید نهایت 200-100 ساعت اینا سرگرم کنه :d بعد تا لول 25 هم فک کنم همه چیز رو باز میکنید یعنی 25 تا لول بعدی به جز یه سری کاراکتر چیزی نداره. من تا لول 16 رفتم اکثر چیزا انلاک شد.
همونطور که قول داده بودن بازی بالانس شده و با Rebel ها راحت تر میشه برد.
در کل من راضیم و 100 درصد توصیه میکنم به خصوص فن هاش ولی بزرگ ترین مشکلش همون کمبود کانتنت هست :d دقیقا همون بلایی که سر Destiny اومد اینجا هم همونه.
مپ 40 نفره هاش فک کنم 4تاس :d خیلی کمه . حداقل 6 تا باید میبود. حالا 2-3 هفته دیگه هم مپ مجانی میاد باز بد نیست.
اسلحه ها هم به نظرم تعدادش خوبه چون در کنارش Starcard ها هستش
سرور ها هم که مثل همیشه عالیه. باگ خاصی ندیدم.
همین سرور داشتنش برای من کافیه. حوصله Matchmaking بازیا رو ندارم.

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
از همون زمانی که بتاشو بازی کردم میدونستم بازی فوق العاده خوبی خواهد شد. البته الان از اون چیزی که فکر میکردم هم بهتر شده :D کسانی که اهل بازی آنلاینن تو‌ خریدش شک نکنن!
خیلی خوش ساخته و واسه فن های sw عالیه ولی بقیه هم گفتن کانتنت به خصوص مپ هاش کم به نظر میاد شاید نهایت 200-100 ساعت اینا سرگرم کنه :D
کافیه آدم Season Pass رو‌ بگیره که اون ۲۰۰-۱۰۰ ساعت تبدیل بشه به ۵۰۰+ ساعت :D

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
EA اومده یه بازی بدون سینگل پلیر و فقط مولتی که اونم کمبود محتوا داره رو ۶۰ دلار میفروشه و پلیرها رو مجبور به خرید season pass میکنه تا بازی تکراری نشه بعد یه مدت......انصافا در زمینه ی سودجویی و پول پرستی زده رو دست اکتیویژن!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بازی 12 مپ داره که در 4 سیاره جریان دارن و 9 حالت بازی داره، در کنار چلنج های Single Player و Tutorial

Season Pass بازی با قیمت 50$ در دسترس هست و کسایی که Season Pass رو دارن 2 هفته زودتر به Expansion ها دسترسی دارن
بازی دارای 4 تا Expansion اه که اولینشون در اوایل 2016 ریلیز می شه
محتویات اضافه شامل 16 مپ جدید،20 عدد galactic tech که شامل اسلحه های جدید، وسایل نقلیه و Star Card های جدید می شن، 4 مد جدید و 4 عدد Hero و Villian جدید هست

60$ + 50$ = 110$ ناقابل

اکثرا از تکراری شدن بازی و محتویات کم بازی انتقاد می کنن
یک آخر هفته رو بشینید سفت و سخت بازی کنید (2 روز تعطیل) می تونید کل اسلحه ها، آیتم ها و آیتم های شخصی سازی رو آزاد کنید

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
بازی 12 مپ داره که در 4 سیاره جریان دارن و 9 حالت بازی داره، در کنار چلنج های Single Player و Tutorial

Season Pass بازی با قیمت 50$ در دسترس هست و کسایی که Season Pass رو دارن 2 هفته زودتر به Expansion ها دسترسی دارن
بازی دارای 4 تا Expansion اه که اولینشون در اوایل 2016 ریلیز می شه
محتویات اضافه شامل 16 مپ جدید،20 عدد galactic tech که شامل اسلحه های جدید، وسایل نقلیه و Star Card های جدید می شن، 4 مد جدید و 4 عدد Hero و Villian جدید هست

60$ + 50$ = 110$ ناقابل

اکثرا از تکراری شدن بازی و محتویات کم بازی انتقاد می کنن

سلام تعداد مپاش که زیاد می گفتن کمه منتقدا

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام تعداد مپاش که زیاد می گفتن کمه منتقدا

برای مقایسه (مقایسه نابود کننده :d )

Halo 5 با 21 مپ لانچ شده
18 مپ دیگه در DLC ها به صورت رایگان عرضه می شن

منتقد ها کمبود محتوا رو هم بیشتر برای آنلاک ها و اسلحه ها اشاره می کنن