Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
Watch: You can play as Darth Vader while Star Wars Battlefront installs • Eurogamer.net
وقتی که دانلود بازی تا 18% برسه یه مینی گیم واستون باز میشه که میتونید با Darth Vader تا جایی که میتونید دشمنانتون رو بدون اینکه کشته بشید از بین ببرید,هدف از این مینی گیم علاوه بر سرگرم شدن تا زمان اتمام دانلود,آشنایی با نحوه کنترل و قدرتهای Darth Vader عنوان شده
jpg

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من یه ساعت دو ساعتی بازی کردم.شخصا زیاد خوشم نیومد از این چنتا مودی که بازی کردم, جذابیتی برام نداشت.بیشتر ترجیح می دم تو دنیای استار وارز یه کمپین خوب بسازن با شخصیت اصلی دارث:d(سرور های بازی بدون نقص وعالی هستن)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
من یه ساعت دو ساعتی بازی کردم.شخصا زیاد خوشم نیومد از این چنتا مودی که بازی کردم, جذابیتی برام نداشت.بیشتر ترجیح می دم تو دنیای استار وارز یه کمپین خوب بسازن با شخصیت اصلی دارث:d(سرور های بازی بدون نقص وعالی هستن)
پینگت چنده داداش

sent with LG G4

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
یکی دو روز هست بازی تو تهران هست عجیبه کسی نگرفته بیاد نظری چیزی بده.شاید اونقد اپیک فیل شده که حوصله تایپ ندارن شایدم ترکونده و غرق بازین :D

sent with LG G4

adolf hitlerr

کاربر سایت
Mar 22, 2014
28
من بازی کردم....بازیه خیلی خوش ساختیه....فقط تنها بدی بازی تا الان کم بود نقشه و اسلحس....اما مطمنم ب مرور زمان کامل میشه....حتما تجربه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر