Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
فوق العادست! :x
یعنی فکر نمیکنم هیچ فن SWـی بگه زشته! :d (کیا فن که نیستی؟ :| اگر هستی امیدوارم دارث ویدر همین امشب سرت رو بزنه:-" )

به نظر من بهترین باندلیه که برای غرب تایید کردن! :x
فن که نه به اون صورت ولی الان دقت کردم کنسول خوبه کنترلر یکم یه جوریه :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فن که نه به اون صورت ولی الان دقت کردم کنسول خوبه کنترلر یکم یه جوریه :D
كنترلش كه اره زشته ولي كنسولش خيلي خوبه:x من PS4 نداشتم اينو ميخرديم:d از بازي هاي كلاسيكشم ٢ تا شو بازي كردم ولي خيلي Starwars هاي بهتري بودن ميتونستن بزارن مثل Knights of the old republic كه Bioware ساخته؛(
فن بيسSW خيلي زياده و اين باندلم چون نزديك عرضه فيلمش مياد ١٠٠ درصد تو فروش PS4 تاثير داره:d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
كنترلش كه اره زشته ولي كنسولش خيلي خوبه:x من PS4 نداشتم اينو ميخرديم:d از بازي هاي كلاسيكشم ٢ تا شو بازي كردم ولي خيلي Starwars هاي بهتري بودن ميتونستن بزارن مثل Knights of the old republic كه Bioware ساخته؛(
فن بيسSW خيلي زياده و اين باندلم چون نزديك عرضه فيلمش مياد ١٠٠ درصد تو فروش PS4 تاثير داره:d

حیف شد که Knights of the old republic نیست ! به نظرم
اما به نظرم کلا خوبه 4 تا بازی قدیمی هم باهاش میاد (بالاخاص enhanced graphics )
هم منتظر فیلمش هستم و هم به خصوص بتل فرانت !
:d
ممنون

original.jpg

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از نسخه Special Edition مخصوص PS4 رونمایی شد ! بنظر من که یکم زشته ! خود کنسول نه کنترلر یکم زشته ! :D

No offense :d
ولی این یکی از افتضاح ترین طراحی های دسته هست که دیدم !
طرح کنسول هم واقعا خودش یه چیزه معمولیه !

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
باکس معمولیش زیاد جالب نیست میارزه 10$ بیشتر بدیم Deluxe Edition بگیریم :x :D

خود باندل نسخه Deluxe رو شامل میشه

The bundle also includes Star Wars Battlefront Deluxe Edition, as well as a digital voucher to download four classic Star Wars titles – Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter and Star Wars Bounty Hunter – playable for the first time on PS4, and sporting enhanced graphics and Trophy support. I’ll give you a minute to take that all in…

در مورد طراحی دسته دلیلش ایشونن

vmpopst1d5f5fqst91is.png

watch?v=L1fn3cgiKHs

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
یعنی بخوایم اون 4 بازی هم باشه داخلش باید دلوکس ادیشن گرفته بشه ؟ رو روی معمولی هم هست اون 4 تا بازی ؟
٤ تا بازي به Deluxe Edition كاري نداره اونا فقط رو باندل هستن نميدونم توي PSN بعدا بيان يا نه
Deluxe اينارو داره:

• Made famous by Han Solo, the DL-44 is the blaster of choice for scoundrels across the universe.
  • Inflict more damage on enemy vehicles with the Ion Grenade.
  • The Ion Torpedo locks on to and delivers extra damage to your opponents’ vehicles.
  • Get electrified with the Ion Shock emote, available exclusively in the Deluxe Edition.
  • Celebrate your win in style and pump your fist in the air with the exclusive Victory emote.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Coming early October to PlayStation 4, Xbox One, and on Origin for PC, the Star Wars Battlefront Beta* is a technical test and will feature Walker Assault on Hoth, a 40-player multiplayer battle featuring Rebels and the Empire.
قراره mode جديد هم به اسمDrop zone معرفي بشهو داخل بتا هستش.
----
مثل اينكه كنسول Server borwser نخواهد داشت:/

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
When approached for comment, EA reiterated that Battlefront will offer a "new skill based matchmaking system" in place of a server browser.

"Our servers will use a skill based matchmaking system to pair players together," the publishers told PCGamesN. "Players just need to fire up the beta and select what game mode they want to play."
خیلی مسخرس.
من الفا که بازی کردم لگ نداشت خیلی عالی با بود با اینه MM بودش ولی روی PC بود.
Matchmaking روی کنسول جالب نیست یه موقع برمیداره با سرور های us میاره طبیعتا پینگمون بالاتره خوب نیستش .
باز پارتی 8 نفره داره میشه با دوستا رفت.
از BF4 نمیدونم چه بلایی سر دایس اومده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر