SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
مگه یک ماه پیش خداحافظی نکردی ؟ برو درست رو بخون دیگه سر کنکور که تئوری کوجیما نمیپرسن :D ردیت و بچه ها هم ول کردن ولی تو یکی ول کن نیستی :D من جای والدینت بودم مدام میگفتم همونقدر که از کوجیما میدونی الان درس خونده بودی دکتر شده بودی :D

من در حالت تعلیق به سر می برم. میرم میام :d
دکتر هم هیچ وقت نمیتونم بشم.ولی مهندس چرا :d
دقیقا من هم به این نتیجه رسیدم که اینا همش بازی خود کوجیماست. دلیلش را هم می گم.
اول اینکه اگه کونامی اختلافی با کوجیما داشته باشد رسانه ای کردنش اونم تا این حد به شدت به ضررش تموم میشه. شرکت های دیگه اعضای کم ارزش تر از کوجیما را از دست می دهند و سعی می کنند صداش در نیاد. مثلا امی هنینگ که رفت از ناتی داگ کاملا اروم و بی سر و صدا بود.
یا رفتن ایتاکاگی یا رفتن میکامی. یا مارتین ا دانل. همشون فقط خبر رسید که رفتند و نهایتش مثلا ادانل نتیجه دادگاهش هم اعلام کرد که پیروز شد. کونامی هم که احمق نیست که.میدونه که کوجیما چقدر محبوبه. از لحاظ منطقی، اگه مغز خر هم خورده باشند نمیان تو گیم اواردز جلو اون همه بگن که کوجیما حق گرفتن جایزه را نداره تا ملت هو و فحش را بکشند بهشون. و در ضمن جونشون که در نمیومد. تهش خود کوجیما جایزه را میداد به کونامی.
من یه فرضیه دارم که قریب به یقین درسته :
اگه توجه کنید تو این چند ساله گذشته کونامی هر بازی زد از لحاظ نمره و فروش همه بین افتضاح تا متوسط بودند. مثلا Los 2 که خرج زیادی روش شد و بزرگترین گروه ارکستر را بین همه بازی ها داشت فروشی سر جمع 50000 داشت که ماورای فاجعست. سایلنت هیل و pes هم که مالی نبودند. پس در نتیجه اوضاع مالی کونامی خیلی خرابه. اگه دقت کرده باشید گراند زیرو را که سر جمع 5 تا مرحله نبود را 30 دلار به ملت قالب کردند و خوب هم فروخت و سود خوبی عایدشون کرد. احتمالا این بامبول را کوجیما راه انداخت که مثلا اختلاف بین کونامی و کوجیما بالا بگیره و کونامی بیاد بقیه مراحل را که کوجیما می خواسته مثلا رایگان در اختیار ملت بذاره بیاد در قالب dlc یا یه چیزی مثل گراند زیرو بفروشه تا یه پول درست حسابی هم ازون طریق گیرش بیاد. بعد یه مدت هم میان با هم آشتی می کنند. این وسط نه سیخ می سوزد نه کباب. چون با اینکه کونامی منفور شده، محبوبیت کوجیما رفته بالا و این فروش نسخه های بعدی را تضمین می‌کند.
درضمن قبل از انتشار بازی تستر ها گفتن یه مرحله تو آمریکاست. خب وقتی تستر یه چیز را تست کرده یعنی اون مرحله کاملا ساخته شده.
گیم استاپ هم قبل انتشار تو پروفایل بازی نوشته بود بازی تو آمریکا و شوروی هم جریان داره.
ولی فکر کنم یه یه سال این قضیه را کش بدن.

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
توصیه میکنم حتما ردیت را چک کنید. به شدت چیز های مهمی اونجا هست

- - -ویرایش - - -

PROJECT OGRE: "There are no facts only interpretations".
Kojima made a plan. A social experiment called PROJECT OGRE. It involves MGSV, P.T., KONAMI and the so called KONAMI and KOJIMA PRODUCTION "INSIDERS" that leak "INFO".
KOJIMA wanted players to wrongfully jugde KONAMI by spreading rumors through so called INSIDERS. The reason why is to re-anact what happened to Big Boss. He didn't become evil. Rumors and mis-information made people believe he's evil. Which evidently "makes" him evil. Hideo Kojima's favorite song "Here's To You" is about this TABOO. A planned series of event that made people believe KONAMI is evil based on NO FACTS.
Just like Big Boss, It doesn't matter what happens, His fate is already set. As we all know from previous games, Big Boss is "EVIL". So no matter how you play the game, big boss is already a DEMON.
"We're already demons" -On KONAMI's Official Twitter- Is a reference to that.
PROJECT OGRE is making someone EVIL. This PROJECT is the "MISSING LINK". The missing link being HOW did big boss become evil in MG1 and MG2? By rumors. "THE ULTIMATE STORY" is this real life reanactment of big boss's demise. "A chain of retaliation" is what we see now. Konami punishing KOJIMA back for making them evil. HOW? By removing his LOGO and NAME. And barring him from the TGA(or VGA). Of course this is not REALLY happening. It's all part of the PROJECT OGRE.
It's a social experiment. At the end of the day, what FACTS are there. So far, everything we know is INFORMATION we got from OFFICIAL and UNOFFICIAL sources. It all comes from a small PR group. Part of the PROJECT OGRE is giving us a game with no ending, just to create more context to KONAMI being evil. Showing us Episode 51 is throwing fuel to the fire. Canceling PT is adding insult to injury. There's no way konami is canceling Silent Hills. The praises given to PT is unreal. PT was a test to see how people would react to a new Silent Hill game announcement. Announcing a game takes a lot of planning in developing and producing a demo means they are far enough in planning/development, that makes it unlikely to cancel without giving an explanation to why. At that point, it pretty much is a sure thing.
It was all planned. PROJECT OGRE is not a game, it's a social experiment. Otherwise Kojima would refer to it as "THE NEXT GAME" not "THE NEXT PROJECT". He said he found an ally who would happely support him in that risk. The ally is Guillermo Del Toro. Guillermo said in a interview that He and Kojima got together, exchanging idea's on a so called SOCIAL EXPERIMENT.... After reading all this, assuming I'm right, Kojima's Interview back in 2010 makes more sense then ever.
KOJIMA in 2010 interview: "The next project will challenge a certain type of taboo," Kojima explains. "If I mess up, I'll probably have to leave the industry. However, I don't want to pass by avoiding that. I turn 47 this year. It's been 24 years since I started making games. Today, I got an ally who would happily support me in that risk. Although it's just one person. For a start, it's good."
1# EDIT: He created an alter-ego called JOAKIM MOGREN. He made a fake development team called MOBY DICK STUDIOS which took him 6 months to set up. He wore a mask at the TPP reveal and hired an actor for the interviews prior.
2# EDIT: THE END GAME is a couple of months after TPP Release. Kojima will come clean and KONAMI's name will be cleared. The sales are good. and It's a good PR stunt if you think about it. It's not that complicated or difficult to pull off. It takes more time and patients then work.
The rest of THE PHANTOM PAIN will be added on a later date. Silent Hills is still in the making.
NOTE: This is just a theory. Please vote responsibly. Like the mod said, UP/DOWN vote for relevance. These are not facts, just interpretation. YES a lot of people posted similar theories like this. But this is my version made from scratch. Don't down-vote because it's done before. This is not a copy. No copy or paste except for the Interview quoted.
به جمله کوجیما توجه کنید :
If I mess up, I have to leave the industry

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
توصیه میکنم حتما ردیت را چک کنید. به شدت چیز های مهمی اونجا هست

- - -ویرایش - - -

PROJECT OGRE: "There are no facts only interpretations".
Kojima made a plan. A social experiment called PROJECT OGRE. It involves MGSV, P.T., KONAMI and the so called KONAMI and KOJIMA PRODUCTION "INSIDERS" that leak "INFO".
KOJIMA wanted players to wrongfully jugde KONAMI by spreading rumors through so called INSIDERS. The reason why is to re-anact what happened to Big Boss. He didn't become evil. Rumors and mis-information made people believe he's evil. Which evidently "makes" him evil. Hideo Kojima's favorite song "Here's To You" is about this TABOO. A planned series of event that made people believe KONAMI is evil based on NO FACTS.
Just like Big Boss, It doesn't matter what happens, His fate is already set. As we all know from previous games, Big Boss is "EVIL". So no matter how you play the game, big boss is already a DEMON.
"We're already demons" -On KONAMI's Official Twitter- Is a reference to that.
PROJECT OGRE is making someone EVIL. This PROJECT is the "MISSING LINK". The missing link being HOW did big boss become evil in MG1 and MG2? By rumors. "THE ULTIMATE STORY" is this real life reanactment of big boss's demise. "A chain of retaliation" is what we see now. Konami punishing KOJIMA back for making them evil. HOW? By removing his LOGO and NAME. And barring him from the TGA(or VGA). Of course this is not REALLY happening. It's all part of the PROJECT OGRE.
It's a social experiment. At the end of the day, what FACTS are there. So far, everything we know is INFORMATION we got from OFFICIAL and UNOFFICIAL sources. It all comes from a small PR group. Part of the PROJECT OGRE is giving us a game with no ending, just to create more context to KONAMI being evil. Showing us Episode 51 is throwing fuel to the fire. Canceling PT is adding insult to injury. There's no way konami is canceling Silent Hills. The praises given to PT is unreal. PT was a test to see how people would react to a new Silent Hill game announcement. Announcing a game takes a lot of planning in developing and producing a demo means they are far enough in planning/development, that makes it unlikely to cancel without giving an explanation to why. At that point, it pretty much is a sure thing.
It was all planned. PROJECT OGRE is not a game, it's a social experiment. Otherwise Kojima would refer to it as "THE NEXT GAME" not "THE NEXT PROJECT". He said he found an ally who would happely support him in that risk. The ally is Guillermo Del Toro. Guillermo said in a interview that He and Kojima got together, exchanging idea's on a so called SOCIAL EXPERIMENT.... After reading all this, assuming I'm right, Kojima's Interview back in 2010 makes more sense then ever.
KOJIMA in 2010 interview: "The next project will challenge a certain type of taboo," Kojima explains. "If I mess up, I'll probably have to leave the industry. However, I don't want to pass by avoiding that. I turn 47 this year. It's been 24 years since I started making games. Today, I got an ally who would happily support me in that risk. Although it's just one person. For a start, it's good."
1# EDIT: He created an alter-ego called JOAKIM MOGREN. He made a fake development team called MOBY DICK STUDIOS which took him 6 months to set up. He wore a mask at the TPP reveal and hired an actor for the interviews prior.
2# EDIT: THE END GAME is a couple of months after TPP Release. Kojima will come clean and KONAMI's name will be cleared. The sales are good. and It's a good PR stunt if you think about it. It's not that complicated or difficult to pull off. It takes more time and patients then work.
The rest of THE PHANTOM PAIN will be added on a later date. Silent Hills is still in the making.
NOTE: This is just a theory. Please vote responsibly. Like the mod said, UP/DOWN vote for relevance. These are not facts, just interpretation. YES a lot of people posted similar theories like this. But this is my version made from scratch. Don't down-vote because it's done before. This is not a copy. No copy or paste except for the Interview quoted.
به جمله کوجیما توجه کنید :
If I mess up, I have to leave the industry
آقا این کلیت حرفشو میشه ترجمه کنی چی گفته اصل مطلب؟

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
آقا این کلیت حرفشو میشه ترجمه کنی چی گفته اصل مطلب؟
کوجیما میخواست که گیمرها با توجه به اطلاعات درز کردهتوسط منبع داخلی درباره کونامی قضاوت کنند. دلیل این امر شبیه سازی اتفاقی بود که برای بیگ باس افتاد (دوستان معنی re-anact را نفهمیدم. ولی احتمالا تو همین مایه هاست :d)

برای دوستانی که متوجه متن نشدند :
در ابتدا باید بگم پروژه اوگر، پروژه ای بود که کوجیما موقع ساخت فاکس انجین اعلام کرد که در حال انجامش هست. "یک منبع داخلی "(با این منبع داخلی اینجا خیلی کار داریم) گفت که پروژه اوگر دارای اوگر هست (اوگر ها موجوداتی خیالی هستند شبیه غول ها ولی با جثه ای کوچک تر و معمولا با یک چشم و گاها با دو سر. خشونت آنها از حماقتشان ناشی می شود. پ.ن:با سایکلوپس اشتباه نشود). با گذشت زمان مشخص شد که کوجیما MGS V را در دست ساخت دارد و همه پروژه اوگر را منتفی می دونستند ولی تا جایی که من می‌دانم رسما کنسل شدنش اعلام نشد. در متن زیر به این موضوع پرداخته می شود که شاید پروژه اوگر همان MGSV و ماجرا ها و هیاهوی پیرامون آن باشد.
"هیچ حقیقتی وجود ندارد، تنها تفاسیرند که وجود دارند " نیچه
پروژه اوگر :
کوجیما نقشه ای طراحی کرده است. یک آزمایش جمعی (اجتماعی) که پروژه اوگر نامیده می شود.بازیگران اصلی این پروژه MGSV, P.T, Kojima, KONAMI و فردیست که به عنوان منبع داخلی کوجیما پروداکشنز و کونامی اطلاعات مسائل مربوط به اتفاقات داخلی کونامی و بازیهای کوجیما پروداکشنز را لیک و منتشر می کند.
کوجیما میخواست که گیمرها با توجه به اطلاعات درز کردهتوسط منبع داخلی درباره کونامی قضاوت کنند. دلیل این امر شبیه سازی اتفاقی بود که برای بیگ باس افتاد (دوستان معنی re-anact را نفهمیدم. ولی احتمالا تو همین مایه هاست :d). بیگ باس تبدیل به فردی پلید نشد. این اطلاعات ناقص و شایعات بودند که سبب شد که مردم او را فردی پلید بپندارند. که این مسئله او را فردی پلید جلوه داد.آهنگ محبوب کوجیما "Here's To You " در مورد این تابوست (باید ذکر کنم که آهنگ مورد اشاره توسط joan baez خونده شده و آهنگ بسیار زیبایی هست. همون آهنگی هست که اول گراند زیرو پخش میشه. درضمن دوستان گراند زیرو یعنی منطقه اتمی نه سطح صفر و ازین چرت و پرت ها :d)
کوجیما سلسله ای از نقشه های از قبل برنامه ریزی شده را اجرا کرد که سبب شد مردم فکر کنند کونامی شرکت پلیدی است بر اساس هیچ نوع حقیقتی.
درست مانند بیگ باس.مهم نیست چه اتفاقی بیافتد. سرنوشت اون تعیین شده. همونطور که ما از بازی های قبل میدونیم، بیگ باس فردی پلیده. مهم نیست چطوری بازی کنید. اون همین حالا هم یه هیولاست.
ما همین حالا هم هیولا هستیم (جمله ای که کونامی در جواب اعتراض ها به عملش تو TGA به تیتر صفحه رسمی توییترش اضافه کرد و البته الان پاک شده این جمله) جمله ای که در توییتر کونامی بود داره اشاره می‌کند که پروژه اوگر داره کسی را پلید می کند. این پروژه، رابط گمشده است. رابط گمشده ای که بیان می کند که بیگ باس در طی MG 1تا 2 چگونه توسط شایعات تبدیل به هیولا شد. (یعنی این پندار مردم بود که باس را پلید کرد). داستان پیشرفته (اصل قضیه) در این دنیای واقعی بازسازی نمایشگونه ی مرگ بیگ باس است."سلسله ای از بازخورد های جدی "چیزیست که ما اکنون شاهدش هستیم. کونامی نام و لوگو استدیو کوجیما را حذف کرد از کاور و در TGA اونطور باهاش رفتار کرد چون کوجیما اون ها را در دید همه پلید کرد.
صد البته این مسایل واقعا اتفاق نمی افتد. همه اینها بخشی از پروژه اوگر هست. این یه آزمایش اجتماعی است. و در نهایت چه حقایقی وجود داره؟ تاحالا همه اطلاعاتی که ما در یافت کرده ایم همه از طرف منابع رسمی و غیررسمی بوده. که گروه کوچکی اند که به ما می گویند چه خبره.
دادن یه بازی بدون پایان به ما بخشی از پروژه اوگر هست و هدفش تنها اینه که در دید ما کونامی را پلید تر کنه.نشون دادن مرحله 51 و کنسل کردن p.t هم به منظور نمک زدن به این زخم هست. هیچ دلیلی وجود ندارد که کونامی بخواد p.t را کنسل کنه. ستایش هایی که از p.t شد غیر واقعی است. PT آزمایشی بود برای مشاهده بازخورد مردم نسبت به معرفی یک silent Hill جدید.
معرفی یک بازی به مدت زمان زیادی برنامه ریزی نیاز داره و دادن یک دمو نشان دهنده این است که بخش زیادی از مراحل برنامه‌ریزی /ساخت طی شده. و نامحتمل هست که بیان در این مرحله یه بازی را بی هیچ دلیلی کنسل کنند. در این موقع این چیزی است که با قطعیت میشه ازش حرف زد.
همه اینها برنامه‌ریزی شده بود. پروژه اوگر یه بازی نیست بلکه یه آزمایش اجتماعی است. در غیر اینصورت کوجیما بهش می گفت "بازی بعدی " نه "پروژه بعدی ".کوجیما گفت که اون یه دوست /متحد پیدا کرده که با خوشحالی حاضره در این ریسک بهش کمک کنه.گیلمرو دل تورو (کارگران هل بوی، پسیفیک ریم و...) همون متحده. دل تورو تو یه مصاحبه گفت که او و کوجیما با هم در مورد یه آزمایش اجتماعی تبادل نظر کردند....
بعد از خوندن همه اینها و فرض کردن اینکه من درست می گم، مصاحبه کوجیما در سال 2010 حتی بیشتر معنا پیدا می کند :
پروژه بعدی برای به چالش کشیدن نوع خاصی از تابو (تابو چیزی است در نظر مردم قبح داره و مردم بد میدونندش) است.اگه من شکست بخورم احتمالا باید صنعت گیم را ترک کنم،با این حال من نمیخوام ازش بگذرم. امسال من 47 ساله میشم. 24 سال هست که دارم بازی می سازم. اکنون من یه متحد پیدا کردم که در این ریسک با خوشحالی به من کمک می کنه. اگرچه یه نفره، ولی برای شروع خوبه.
ادیت :کوجیما یه همزاد برا خودش ساخت به اسم JOAKIM MOGREN
او یه استدیو تقلبی با اسم موبی دیک ساخت که ایجادش 6 ماه براش زمان برد. اون در مراسم معرفی tpp یه ماسک پوشید و برای مصاحبه ها یه بازیگر را از قبل استخدام کرد.
ادیت 2:پایان این بازی/ماجرا چند ماه بعد از انتشار tpp است.کوجیما حقیقت را میگه و اسم کونامی هم پاک میشه. فروش بازی خوبه. این یه کار ریسکی خوب از یه گروه کوچک است و ایجادش کار سخت و پیچیده ای نیست. و کار و صبر بیشتری نسبت به کار می طلبه.
بقیه tpp بعدا افزوده خواهد شد. Silent Hills هم هنوز در حال ساخت است.
توجه کنید این فقط یک تئوری است. ولی شاید واقعیت یه چیزی تو همین مایه ها باشه.
این متن ترجمه متن بالا از ردیت به همراه توضیحاتی از خودم است.
امیدوارم همه عزیزان خوششون بیاد و ایرادات ترجمه ام را هم ببخشند:d

• Like
Reactions: mahdi-kool

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها این عکس مربوط به کدوم قسمت بازی ؟

aiyjnslftqfzua6m7xxc_thumb.jpg

تو تریلر هم بود اما یادم نمیاد تو بازی دیده باشم

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
تو رديت اين مسئول يرگذاري tga امسال را كه رفيق صميمي سوال پيچ كردند درباره چپتر 3.دو تا جواب خوب داد:
1.چند سال پيش كوجيما به من يه تايم لاين از سري يهم نشون داد كه بگه فنتوم پين كجا قرار ميگيره و گراند زيرو هم به عنوان مقدمه فنتوم پين جاش كجاست.وقايع گراند زيرو و فانتوم پين را توضيح داد اما وقتي به انتهاي توضيح درباره فانتوم پين رسيد،كاغذي را كه تايم لاين روش بود پاره كرد.
2.من چيزي درباره چپتر 3 از شما مخفي نمي كنم اما ميدونم كه كوجيما دوست داره هميشه بقيه را سورپرايز كنه(از جمله خود من را).

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دوستان کوجیما دوباره یه عکس درباره چپتر 3 توییت کرد.
عملا چپتر 3 را تایید کرد. :d
محسن مدیونی اگه برام پیام نذاری :d

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
عکس رسمی که فکر کنم نبوده.....
ولی کوجیما این چند وقته یه بیماری گرفته که همه ی توییتاش با عدد "3" مرتبط شده،

مثل این توییت آخریش:
73cb2010ed68ae661.jpg

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
دوستان کوجیما دوباره یه عکس درباره چپتر 3 توییت کرد.
عملا چپتر 3 را تایید کرد. :d
محسن مدیونی اگه برام پیام نذاری :d

تا دلت بخواد از این عکس ها توییت کرده!
بیست سی تا بمب اتم تو 360 مونده، اونا هم تموم بشن تکلیف ما مشخص میشه

What was end

کاربر سایت
Dec 10, 2015
3
ﺧﺐ ﻣﻨﻢ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﺗﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺗﻤﻮﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﻣﻄﻤﻌﻨﻢ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﻦ ﺍﯾﻦﺑﺎﺯﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻌﺪ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﺑﺎ ﺍﺑﻬﺎﻣﺎﺕ ﻭ ﺳﻮﺍﻻﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﯿﻤﺮﺍ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﻨﺪﻩﭘﯿﺶ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﺷﺪﻥ ﻭ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺑﻮﺩﻥ ... ﮐﻼ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ 2 ﮔﺮﻭﻩ ﺍﺻﻠﯽﺗﻘﺴﯿﻢ ﻣﯿﺸﻪ :1 ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺳﻮﺗﯽ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﮐﻪ ﮔﺮﺩﻥ ﻣﺎﺳﺖ ﻣﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﮐﻮﺟﯽ ﺟﺎﻥ ﻭ ﮐﻮﻧﺎﻣﯽ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﻭﺍﻣﺎ ﮔﺮﻭﻩ 2 ﮐﻪ ﺟﺮﯾﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﮐﻪ ﻣﺦ ﺁﺩﻡ ﺳﻮﺕﻣﯿﮑﺸﻪ ﺍﺯ ﺗﺌﻮﺭﯾﻬﺎﯼ ﺳﻔﺮ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺷﯿﺰﻭﻓﺮﻣﯽ ﺑﻮﺩﻥ BB ﻭ ﺗﻮﻫﻢﺯﺩﻧﺶ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎﺍﺍ ... ﺧﻮﺩ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﻪ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﻭﻟﻢ ... ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦﻧﻈﺮﯾﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﻦ ﻫﺎ ﻣﯿﺪﻥ ﻭ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺎﻟﺒﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﺨﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﺟﺎﻟﺒﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺨﺎﺩ ﮐﻮﺟﯿﻤﺎ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪﻫﺎ ﺑﺴﺎﺯﻩ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﻫﯿﻮﻻﯾﯽ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻣﯿﺸﯿﻢ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻣﻤﮑﻨﻪmgsv ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺑﺮ ﺷﺎﻫﮑﺎﺭ ﻗﺮﻥ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﺠﻼﺏﺑﮑﺸﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ... ﺧﻼﺻﻪ ﺣﺮﻓﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺣﺴﻪ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺑﻮﺩ ﺗﺠﺮﺑﺶ ... ﻭﻟﯽ ﺩﺭﺁﺧﺮ ﻣﯿﺨﺎﻡ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯾﻮ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻧﻈﺮﺷﻮﻧﻮ ﺑﺪﻭﻧﻢاون صحنه فرار ونوم با آسلات رو یادتون میاد که یهو پل زیر پاشون خراب شد؟ﺧﺐ ﺣﺎﻻ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺻﺤﻨﻪ ﭼﭗ ﺷﺪﻥ ﺁﻣﺒﻮﻻﻧﺲ ﮐﺰﺍﯾﯽ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻝ ﮐﻪﺁﺳﻼﺕ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﺎﻻ ﺳﺮﻩ ﻭﻧﻮﻡ ﻭ ﺍﻭﻧﻮ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ man on fire ﺩﺍﺭﻩﺩﻧﺒﺎﻟﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺳﻮﺍﺭ ﺍﺳﺒﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﺎﻫﻢ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺗﺎ ﺟﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﯾﯿﮑﻪ ﻣﯿﺮﺳﻦﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﻞ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﭘﻞ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ ﻭ ﯾﻬﻮﯾﯽ ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﺳﺎﻋﻘﻪ ﯾﺎ ﺣﺎﻻ ﻫﺮﭼﯽﻓﺮﻭ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ . ﺗﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺍﯾﻨﻮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ .... ﺣﺎﻻ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﺁﺧﺮﺑﺎﺯﯼ ﺑﻌﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﻭ ﭼﭗ ﺷﺪﻥ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﻭﻝ ﺍﻭﻥ ﭘﻞ ﺧﺮﺍﺏ ﺭﻭ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻭﻧﻮﻡ ﺗﻮﺷﻪ ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺳﻼﺕ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﻭ ﺩﺍﺯﻩ ﺭﺍﺣﺖﺑﺎ ﺑﯿﮓ ﺑﺎﺱ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻣﯿﮑﺸﻦ .... ﺣﺎﻻ ﺍﯾﻨﺠﺎ 2 ﺗﺎ ﺳﻮﺍﻝ ﭘﯿﺶ ﻣﯿﺎﺩ _1ﺗﻮ ﺍﻭﻥﺷﺮﺍﯾﻂ ﺑﺤﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﺩ ﺁﺗﺸﯿﻦ ﺩﺍﺭﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﺯﻣﺎﻥ ﺭﻭ ﯾﮑﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺗﺎ ﻭﻧﻮﻡ ﺭﻭﺑﮑﺸﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﺧﺒﺮﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺁﺗﺸﯿﻦ ﻭ ﺳﺎﯾﮑﻮ ﻣﺎﻧﺘﯿﺲﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺁﺳﻼﺕ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎ ﺑﯿﮓ ﺑﺎﺱ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻﺍﺳﺘﺮﺱ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺩﺷﻤﻦ ﺳﺮ ﺑﺮﺳﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﺎ ﻣﯿﺮﻩ ﮐﻪ ﻭﻧﻮﻡ ﺭﻭ ﺍﺯﺁﻣﺒﻮﻻﻧﺲ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺪﻩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺳﺮﻭ ﮐﻠﻪ man on fire ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﺸﻪ .._2 ﺳﻮﺍﻝ ﻣﻬﻤﺘﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﭘﻠﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻝ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪﺩﯾﺪﯾﺪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺻﺤﺒﺖ ﺑﯿﻦ ﺁﺳﻼﺕ ﻭ ﺑﺎﺱ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﭘﻞ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﻭﻟﯽﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺳﻼﺕ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺻﺤﺒﺖ ﺑﺎ ﺑﺎﺱ ﺭﻓﺖ ﺳﺮ ﻭﻗﺖ ﻭﻧﻮﻡ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﺐ ﻓﺮﺍﺭﮐﻨﻦ ﺍﻭﻥ ﭘﻞ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻓﺮﺍﺭ ﺑﺎ ﺑﺎﺱ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﺷﻮﻥ ﺧﺮﺍﺏﺷﺪ .. ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﻭﻡ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﻩ ... ﺑﺮﺩﺍﺵﺕ ﺷﻤﺎﭼﯿﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺎﺭﺍﺩﻭﮐﺲ

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
چه جالب اصلا به این قسمتش دقت نکرده بودم.
ولی خود کوجیما گفت که اگر بخواد دوباره mgs و mgs 4 رو remake بکنه داستانش رو تغییر میده چون داستان کل سری با هم جور در نمیاد چون اول که ای داستانو نوشت یع رویه دیگه ای در نظر داشت ولی بعد نظرش عوض شد.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ﺧﺐ ﻣﻨﻢ ﭼﻨﺪ ﻣﺪﺗﯽ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺗﻤﻮﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﻣﻄﻤﻌﻨﻢ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﻦ ﺍﯾﻦﺑﺎﺯﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻌﺪ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﺑﺎ ﺍﺑﻬﺎﻣﺎﺕ ﻭ ﺳﻮﺍﻻﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﯿﻤﺮﺍ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺑﻨﺪﻩﭘﯿﺶ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﺷﺪﻥ ﻭ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﺑﻮﺩﻥ ... ﮐﻼ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﻫﺎ ﺑﻪ 2 ﮔﺮﻭﻩ ﺍﺻﻠﯽﺗﻘﺴﯿﻢ ﻣﯿﺸﻪ :1 ﮐﺴﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺳﻮﺗﯽ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﮐﻪ ﮔﺮﺩﻥ ﻣﺎﺳﺖ ﻣﺎﻟﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﮐﻮﺟﯽ ﺟﺎﻥ ﻭ ﮐﻮﻧﺎﻣﯽ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﻭﺍﻣﺎ ﮔﺮﻭﻩ 2 ﮐﻪ ﺟﺮﯾﺎﻧﺎﺕ ﻭ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﮐﻪ ﻣﺦ ﺁﺩﻡ ﺳﻮﺕﻣﯿﮑﺸﻪ ﺍﺯ ﺗﺌﻮﺭﯾﻬﺎﯼ ﺳﻔﺮ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﮕﯿﺮ ﺗﺎ ﺷﯿﺰﻭﻓﺮﻣﯽ ﺑﻮﺩﻥ BB ﻭ ﺗﻮﻫﻢﺯﺩﻧﺶ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎﺍﺍ ... ﺧﻮﺩ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺷﺨﺼﻪ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﻭﻟﻢ ... ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﯾﻦﻧﻈﺮﯾﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﻦ ﻫﺎ ﻣﯿﺪﻥ ﻭ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺎﻟﺒﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﺨﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﺟﺎﻟﺒﺘﺮ ﮐﻪ ﺍﮔﻪ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺨﺎﺩ ﮐﻮﺟﯿﻤﺎ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪﻫﺎ ﺑﺴﺎﺯﻩ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﺎ ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﻫﯿﻮﻻﯾﯽ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻣﯿﺸﯿﻢ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻣﻤﮑﻨﻪmgsv ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺍﺑﺮ ﺷﺎﻫﮑﺎﺭ ﻗﺮﻥ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺧﻮﺩﺷﻮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﺠﻼﺏﺑﮑﺸﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ... ﺧﻼﺻﻪ ﺣﺮﻓﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺣﺴﻪ ﻋﺠﯿﺒﯽ ﺑﻮﺩ ﺗﺠﺮﺑﺶ ... ﻭﻟﯽ ﺩﺭﺁﺧﺮ ﻣﯿﺨﺎﻡ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯾﻮ ﺑﭙﺮﺳﻢ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻧﻈﺮﺷﻮﻧﻮ ﺑﺪﻭﻧﻢاون صحنه فرار ونوم با آسلات رو یادتون میاد که یهو پل زیر پاشون خراب شد؟ﺧﺐ ﺣﺎﻻ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺻﺤﻨﻪ ﭼﭗ ﺷﺪﻥ ﺁﻣﺒﻮﻻﻧﺲ ﮐﺰﺍﯾﯽ ﺑﺎﺭ ﺍﻭﻝ ﮐﻪﺁﺳﻼﺕ ﻣﯿﺎﺩ ﺑﺎﻻ ﺳﺮﻩ ﻭﻧﻮﻡ ﻭ ﺍﻭﻧﻮ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ man on fire ﺩﺍﺭﻩﺩﻧﺒﺎﻟﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺳﻮﺍﺭ ﺍﺳﺒﺶ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﺎﻫﻢ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺗﺎ ﺟﺎﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﯾﯿﮑﻪ ﻣﯿﺮﺳﻦﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﻞ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﭘﻞ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ ﻭ ﯾﻬﻮﯾﯽ ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﺳﺎﻋﻘﻪ ﯾﺎ ﺣﺎﻻ ﻫﺮﭼﯽﻓﺮﻭ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ . ﺗﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺍﯾﻨﻮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ .... ﺣﺎﻻ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﯾﻢ ﺑﻪ ﺁﺧﺮﺑﺎﺯﯼ ﺑﻌﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﻭ ﭼﭗ ﺷﺪﻥ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﻭﻝ ﺍﻭﻥ ﭘﻞ ﺧﺮﺍﺏ ﺭﻭ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﻭﻧﻮﻡ ﺗﻮﺷﻪ ﯾﻌﻨﯽ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺳﻼﺕ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﻭ ﺩﺍﺯﻩ ﺭﺍﺣﺖﺑﺎ ﺑﯿﮓ ﺑﺎﺱ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻣﯿﮑﺸﻦ .... ﺣﺎﻻ ﺍﯾﻨﺠﺎ 2 ﺗﺎ ﺳﻮﺍﻝ ﭘﯿﺶ ﻣﯿﺎﺩ _1ﺗﻮ ﺍﻭﻥﺷﺮﺍﯾﻂ ﺑﺤﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﺮﺩ ﺁﺗﺸﯿﻦ ﺩﺍﺭﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﻭﺯﻣﺎﻥ ﺭﻭ ﯾﮑﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺗﺎ ﻭﻧﻮﻡ ﺭﻭﺑﮑﺸﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﻌﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﺧﺒﺮﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺁﺗﺸﯿﻦ ﻭ ﺳﺎﯾﮑﻮ ﻣﺎﻧﺘﯿﺲﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺁﺳﻼﺕ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎ ﺑﯿﮓ ﺑﺎﺱ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻫﯿﭻﺍﺳﺘﺮﺱ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺩﺷﻤﻦ ﺳﺮ ﺑﺮﺳﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﺎ ﻣﯿﺮﻩ ﮐﻪ ﻭﻧﻮﻡ ﺭﻭ ﺍﺯﺁﻣﺒﻮﻻﻧﺲ ﻧﺠﺎﺕ ﺑﺪﻩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺳﺮﻭ ﮐﻠﻪ man on fire ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯿﺸﻪ .._2 ﺳﻮﺍﻝ ﻣﻬﻤﺘﺮ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﭘﻠﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻝ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩ ﻫﻤﻮﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪﺩﯾﺪﯾﺪ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺻﺤﺒﺖ ﺑﯿﻦ ﺁﺳﻼﺕ ﻭ ﺑﺎﺱ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﭘﻞ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﻭﻟﯽﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﺳﻼﺕ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺻﺤﺒﺖ ﺑﺎ ﺑﺎﺱ ﺭﻓﺖ ﺳﺮ ﻭﻗﺖ ﻭﻧﻮﻡ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﺐ ﻓﺮﺍﺭﮐﻨﻦ ﺍﻭﻥ ﭘﻞ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺵ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﻓﺮﺍﺭ ﺑﺎ ﺑﺎﺱ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﺷﻮﻥ ﺧﺮﺍﺏﺷﺪ .. ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﻭﻡ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﻩ ... ﺑﺮﺩﺍﺵﺕ ﺷﻤﺎﭼﯿﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺎﺭﺍﺩﻭﮐﺲ
سرهم بندی کردن اخر داستان بازی و عجله ای جمع و جورش کردن...سوتی...نمیتونم بپذیرم کلیت داستان هم که 1 بیگ باس داریم چون بازی متال گیر سالید ونوم هست اصلا! اولش که شروع میشه میگه V hase to come.ولی اینجوری جمع کردن داستان بازی سر هم بندی بوده از چپتر 2 هم معلومه دیگه...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر