SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
آخرین آپدیت تعداد بمب اتم های مونده داخل بازی :Here are the numbers for nuclear weapons owned per platform.
By Nov 26th- PS4:349、
PS3:215、
One:81、
360:75
、Steam:15206
پیشرفتش کمه متاسفانه
ولی مطمئنا داستانی در پی خواهد بود،چون اکانت توییتر کونامی خیلی پیگیرانه داره این تعداد مونده ها رو آپدیت میکنه.
۱۱ آذر هم مراسم vgaه احتمالا یه سر نخی بدن

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
یعنی باید یه دیسک دیگه بخریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه،اهرچی هست تو همون دیسکه...
LOST TAPES قراره تو دو دیسک عرضه شه که به گفته ی یه فروشنده ژاپنی موزیک های داخل بازیه...
CD JAPAN
به اسمش می خوره که بیشتر از دو دیسک OST باشه،
ولی هنوز باید صبر کرد...

آخرین ویرایش:

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
وقتی آنلاین میشی تو اولین صفحه آمار بمب ها رو میده
جالبه:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
برادران تو یوتیوب برین کاتسین ماله نوکیلرش هست خودتونو اذیت نکنید چیزه خاصی نداره!

بچه ها تئوری دادن بسه! باید قبول کنیم بازی همونیه که بازی کردیم ما از کوجیما بت ساختیم و ازش اتظارات بالایی داریم ولی بیخیال ! کوجیما نمیدونسته باید چیکار کنه خودش با خودش چهار چهار دو نبوده !
شما ببینید قرار بود آخرین متال گیر پیس واکر باشه که بخاطر سیاست سونی قرار شد انحصاری بشه و کوجیما مجبور شد بعد از چندین سال تو سریه متال گیر یه تجدید نظر کلی بکنه!

ازینا که بگذریم تا حالا حتما از خودتون پرسیدید که چرا بازی کات سین نداره خوب من جوابشو بهتون میدم: یه دلیل بیشتر نداره و اونم بودجه ی بازیه! بودجه ی ساخت بازی همش 80 ملیونه ! واقعا شرم آوره لعنت به کونامی با این کاراش! هزینه ی ساخته ویچره 2 120 ملیون بوده زمان خودش یعنی کونامی انقدرم پول نداره!

خداییش دست از تئوری دادن بکشید تا ببینید چپتر 3 در کار هست یا نه اگه بود که بازی میکنیم و مجهولات روشن میشه اگرم نه که!!!! بازی همین بود !! چه بخواین قبول کنید چه نکنید
مشکل از ما بود که زیادی هایپ شدیم

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
کیفر ساترلند هم فرداشب تو vga هست
ساترلند نامزد هم نشده، فکر کنم خبرهایی باشه
کوجیما هم که رفته آمریکا اونم احتمالا هست
تاریخ انقضای تئوری هامون تا فرداس، چون اگه خبری نشه تمومه
چپتر ۳ تو راهه...

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
خدا کنه بزودی تکلیف متال گیر معلوم بشه. من که دارم دیونه میشم.

- - -ویرایش - - -

کیفر ساترلند هم فرداشب تو vga هست
ساترلند نامزد هم نشده، فکر کنم خبرهایی باشه
کوجیما هم که رفته آمریکا اونم احتمالا هست
تاریخ انقضای تئوری هامون تا فرداس، چون اگه خبری نشه تمومه
چپتر ۳ تو راهه...
خداکنه تو راه باشه یا اگرم تو راه نیست حداقل یه اطلاعیه ای یا چیزی درباره ی پایان بازی بدند.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
واقعاً متاسفم!
اين شما و اين secret content
Konami just gives up and tells people how to trigger MGS 5's secret ending

Konami just gives up and tells people how to trigger MGS 5***39;s secret ending | GamesRadar
اين هم پاداشتون!

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز این لینک که شما گذاشتی فقط می گه چطوری Unlock کنیم داخل Youtube هم من این Secret Ending که جدیدا آپلود شده باشه را پیدا نکردم . اگر لینک این Cutscene را کسی داره ممنون میشم اینجا قرار بده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
ویدئوی مربوط به بمب های اتمی اگه همون چیزی باشه که ملت چند ماه پیش از توی نسخه PC بیرون کشیدن، چیز خاصی به داستان اضافه نمیکنه. به جز تیکه آخرش که Big Boss یا Venom Snake صحبت هایی میکنن و فکر کنم باز بشه در مورد این تیکه هم دو نوع تفسیر انجام داد!! :D
صفحه سیاه هست و صدای کیفر ساترلند رو میشنویم که اینا رو میگه:

I havent forgotten what you told me, Boss
We have no tomorrow, but there's still hope for the future
In our struggle to survive the present, we push the future farther away
Will I see it in my lifetime? Probably not
Which means there's no time to waste
Someday the world will no longer need us
No need for the gun, or the hand to pull the trigger
- I have to drive out this demon inside me
build a better future
- That's what I
- what we
will leave as our legacy
?Another mission, right Boss

به جز اون جملات آخر، بیشتر ویدئو یه حالت سیــاسی و انتقادی نسبت به وضعیت جهان داره تا اینکه ارتباط خیلی مستقیمی به داستان MGSV داشته باشه. البته شاید توی این مدت یه سری چیزها از طریق آپدیت ها بهش اضافه کرده باشن یا مثلاً توی خود گیم پلی تغییراتی ایجاد کنه، ولی به هر حال ویدئوی مورد نظر اینه:
watch?v=V7VxGn7Piew
فقط امیدوارم یه دفعه به صورت اتفاقی (!) همه بمب ها دقیقاً سر مراسم The Game Awards ناکار نشن و کوجیما بیاد بگه دقیقاً همین یه ساعت پیش به این اتفاق مبارک رسیدیم و این هم ویدئوش! :D

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
@Dinosaur
فکر نکنم منظورشون این ویدئو باشه ، چون این CUtscene را که فکر کنم همه دیدن. یعنی اینا برای چیزی که همه دیدن این بساط را راه انداختن که nuke هاشون را Disarm کنند و از این جور کارها؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
@Dinosaur
فکر نکنم منظورشون این ویدئو باشه ، چون این CUtscene را که فکر کنم همه دیدن. یعنی اینا برای چیزی که همه دیدن این بساط را راه انداختن که nuke هاشون را Disarm کنند و از این جور کارها؟!
آخه بعیده این 7،8 دقیقه ویدئو رو دور بندازن! :D اینا کاتسین رو توی خود بازی گذاشته بودن و قرار بوده بعد از این قضیه باز بشه، ولی یه عده از توی نسخه PC با روش های ناپسند (!) بیرونش کشیدن و لو رفت. همون طور که گفتم شاید توی این مدت یه چیزایی بهش اضافه کرده باشن، ولی فکر نکنم کلهم یه چیز کاملاً متفاوت با این ویدئو نشون بدن. ولی خب باید صبر کرد و دید چی میشه. :D

.::Snake::.

کاربر سایت
Feb 8, 2014
105
نام
یوحنا
بعد از اون میان‌پرده مطمئناً بازم یه چیزی ادامه پیدا می‌کنه. یکی از دیتاماینرهای معروف فروم‌ MGS گفته که بعد از اون کات‌سین دوباره یه چیز دیگه پخش می‌شه و مثل این‌که بعدش هم اپیزود 51 فعال می‌شه.

https://www.reddit.com/r/NeverBeGam...in_the_legendary_data_miner_from_mgs_forums/?

there is some sort of event or mission named p51! Hype!!!!

تو اینجا هم که Saladin (همین دیتاماینر) برداشتش از معنی Epigraph تو فایل‌ها اینه که چپتر سوم شروع می‌شه. (100٪ ببینید عکس رو)

More info regarding the nuclear disarmament cutscene, OP in comments - Imgur

پ.ن: این مدت که خودم به‌کل ناامید شده بودم نسبت به ادامه. فکر می‌کردم این رفرنس‌های کونامی به فروم‌های تئوری‌پرداز و برگردوندن کوآیت و... فقط یه بازارگرمی باشه که بحث سر بازی داغ بمونه. اما این‌که به‌نوعی با این Nuclear Disarnament دارن یه صلح و یک‌پارچگی بین گیمرها درست می‌کنن واقعاً دارم به این نتیحه می‌رسم که بالاخره یه خبرهایی می‌شه. مخصوصاً این‌که کیفر سادرلند، صداپیشه کوآیت، لودویگ فورسل و کوجیما هم تو TGA هستن. به هرحال کوجیما فردا سکوتش رو می‌شکنه و امیدوارم بالاخره یه شفاف‌سازی درست انجام بده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر