PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
وای خدای من برای من لیک شد یدون اینکه اصلا خبر داشته باشم. دارم میسوزم ها. هم برای اینکه لیک شد بازی هم برای اتفاقاتی که تو بازی قراره بیفته. لعنت تو روحت نیل دراکمن
همه ی حدساییم که میزدیم غلط بود

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
من کل لیکارو دیدم فقط توصیه میکنم آموزش فیلتر کردن بازی توی یوتیوب رو توی پست اصلی بازی بذارین وگرنه امکان نداره لیک نبینید

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
فکر کنم من اولین نفری بودم که توی یوتیوب رندوم برام لیک شد یکی از مهمترین اتفاقات بازی. گندش بزنن!!!!
کدومش لیک شد برات امین اگه فکر میکنی بدش اونه صبر کن تا بقیش برات لیک شه
رسما نیمه دوم بازی رو باید با شکنجه بازی کنی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
با اینکه این تاپیک لیک هست ولی لطفا پست هارو داخل اسپویل بذارین خیلیا با tapatalk میان محتوای تاپیک رو نشون میده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
تو این چند وقته لیک شده بود که جوئل ممکنه بمیره ولی اینکه نیمه دوم بازی را باید با abby بازی کنیم رسما یه شکنجه تمام عیاره.
تازه یه لیک هم اومده که ممکنه الی هم اخر بازی توسط abby کشته بشه که اونم اگه صحت داشته باشه رسما ری..... به بازی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
تو این چند وقته لیک شده بود که جوئل ممکنه بمیره ولی اینکه نیمه دوم بازی را باید با abby بازی کنیم رسما یه شکنجه تمام عیاره.
تازه یه لیک هم اومده که ممکنه الی هم اخر بازی توسط abby کشته بشه که اونم اگه صحت داشته باشه رسما ری..... به بازی
اون صحت نداره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر