PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
الله اکبر چه میکنه این لیکر :-"
فقط مونده کل بازی یا سورس کدش رو لیک کنه :D
+
در مورد هیکل ابی هم، دختر های اسکاندیناوی رو دریابید :-"
+
در کل اینکه حیف که در این حد و انقدر با جزییات هستن لیک ها ( ~o) در دست شروع به دیدن ویدئو های لیک شده میکند :-" )

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
الله اکبر چه میکنه این لیکر :-"
فقط مونده کل بازی یا سورس کدش رو لیک کنه :D
+
در مورد هیکل ابی هم، دختر های اسکاندیناوی رو دریابید :-"
+
در کل اینکه حیف که در این حد و انقدر با جزییات هستن لیک ها ( ~o) در دست شروع به دیدن ویدئو های لیک شده میکند :-" )
این کانالی که تو تلگرام زده همینجوری داره آپدیت میشه و هی لیک میذاره :D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
هیکل که داره
باید آمپولایی که واسه بدن سازی زده و پروتئین هایی که این چند ساله خورده رو هم تو بازی نشون بدن و مربی بدن سازیشم بیارن بگه با چه روشی هیکلش شده این وگرنه که مسلما آنیتا سرکیزیان تو بازی دست برده

در ضمن بچه ی دینا هم پسره
شایعه اول میخواستن دختر باشه بعد یکی گفته What if it's a boy?

• Like
Reactions: D.ace

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
الان فقط اندینگ نهایی بازی مونده که نیومده بیرون وگرنه گیم پلی مبارزه جلوی الی هم لو رفته اونم حس عجیبی بود یه صحنه داشت الی رو خفه میکرد باید مربع میزدی نمیدونستی بزنی یا نه :))
داش بی زحمت بذارش اینجا همه فیض ببریم

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یه اشکالی که انتقاد شما دوستان نسبت به آنیتا سرکیزیان هست اینه که همه ی حرفاشو نشنیدید. آنیتا سرکیزیان سال 2014 آدمی بود که انتقاداتش به صنعت گیم کاملا وارده. حرفش این بود که زنان تو خیلی از بازیا سکشوآلایز میشن. مثالش بازیای بازی ساز مورد علاقه خودم کوجیماست. شما شخصیت کوآیت رو در نظر بگیر پوششی که تو افغانستان دهه 70 داره واقعا قابل توجیه نیست حتی تو لندن و پاریس همچین چیزی نمیبینی مگر بری تو منطقه سرخ آمستردام اونم به دلایل واضح. خیلیم راحت پوشش رو با یه دلیل مسخره ای توجیه میکنه. اونایی که بازی کردن میدونن دلیلش چیه.

بعد میرسی به آنیتا سرکیزیان سال 2018 یا 2019 که کلا تبدیل میشه به یه آدم تندرو و حرف مفت زن. حالا اگر من سال 2014 تاییدش کردم و تو گیم اواردزم آوردمش معنیش این نیست که تا آخر عمرش هر زری بزنه من مسئولشم.
این نوع استدلال مثل این گیرای صد من یه غاز بازی سنتریه که گیر میدن چرا زیر یه پستو لایک کردی؟ آقا من شاید دستم خورد لایک شده. شاید ترولش با مزه بوده لایک کردم. شاید از آواتارش خوشم اومده. دلیل نمیشه که چون پست یکیو لایک کردم یعنی اون طرف داره زندگی منو کنترل میکنه یا من هر چی تو بازی سنتر پست کنم اون به من القا کرده
یکم از این نوع نگاه دست برداریم و به حقایق نگاه کنیم. اینکه یه زنی بدن سازه معنیش این نیست الان نیل دراکمن شبا داره خواب میبینه چطور نقش مردان رو در جامعه کم کنه. یا تمام دخترارو لزبین کنه و پسرارو گی.
این نوع استدلالا فقط در خور امثال رائفی پور هست و بس

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
یه اشکالی که انتقاد شما دوستان نسبت به آنیتا سرکیزیان هست اینه که همه ی حرفاشو نشنیدید. آنیتا سرکیزیان سال 2014 آدمی بود که انتقاداتش به صنعت گیم کاملا وارده. حرفش این بود که زنان تو خیلی از بازیا سکشوآلایز میشن. مثالش بازیای بازی ساز مورد علاقه خودم کوجیماست. شما شخصیت کوآیت رو در نظر بگیر پوششی که تو افغانستان دهه 70 داره واقعا قابل توجیه نیست حتی تو لندن و پاریس همچین چیزی نمیبینی مگر بری تو منطقه سرخ آمستردام اونم به دلایل واضح. خیلیم راحت پوشش رو با یه دلیل مسخره ای توجیه میکنه. اونایی که بازی کردن میدونن دلیلش چیه.

بعد میرسی به آنیتا سرکیزیان سال 2018 یا 2019 که کلا تبدیل میشه به یه آدم تندرو و حرف مفت زن. حالا اگر من سال 2014 تاییدش کردم و تو گیم اواردزم آوردمش معنیش این نیست که تا آخر عمرش هر زری بزنه من مسئولشم.
این نوع استدلال مثل این گیرای صد من یه غاز بازی سنتریه که گیر میدن چرا زیر یه پستو لایک کردی؟ آقا من شاید دستم خورد لایک شده. شاید ترولش با مزه بوده لایک کردم. شاید از آواتارش خوشم اومده. دلیل نمیشه که چون پست یکیو لایک کردم یعنی اون طرف داره زندگی منو کنترل میکنه یا من هر چی تو بازی سنتر پست کنم اون به من القا کرده
یکم از این نوع نگاه دست برداریم و به حقایق نگاه کنیم. اینکه یه زنی بدن سازه معنیش این نیست الان نیل دراکمن شبا داره خواب میبینه چطور نقش مردان رو در جامعه کم کنه. یا تمام دخترارو لزبین کنه و پسرارو گی.

داداش من فقط میخواستم بگم که از کجا inspiration گرفته ، نه به سیاست چپ کار دارم نه راست ، ولی تجربه نشون داده هر وقت فیلم یا بازی خواسته یه ذره Identity politics را قاطی داستانش کنه یا اومده fan-service گذاشته بدون یک فضا سازی مناسب اون اثر بازخورد

منفی شدیدی داشته ، هم در Witcher 2 و هم نسخه سوم بازی ما شخصیت LGBT ، Feminist و هر مدل دیگه ای بگی داریم ولی چرا backlash نخوردن ، چون از ابتدا بخشی از داستان بودن و صرفاً برای جلب رضایت یه گروه خاص خلق نشدن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
داداش من فقط میخواستم بگم که از کجا inspiration گرفته ، نه به سیاست چپ کار دارم نه راست ، ولی تجربه نشون داده هر وقت فیلم یا بازی خواسته یه ذره Identity politics را قاطی داستانش کنه یا اومده fan-service گذاشته بدون یک فضا سازی مناسب اون اثر بازخورد

منفی شدیدی داشته ، هم در Witcher 2 و هم نسخه سوم بازی ما شخصیت LGBT ، Feminist و هر مدل دیگه ای بگی داریم ولی چرا backlash نخوردن ، چون از ابتدا بخشی از داستان بودن و صرفاً برای جلب رضایت یه گروه خاص خلق نشدن
بازم میرسیم به سوالی که من ده بار تو این تاپیک پرسیدم ولی هنوز جواب نگرفتم چه چیزی در خود بازی وجود داره که توی بازیهای دیگه نیست که TloUII رو تبدیل به یه بازی Woke میکنه

تو اسیسین کرید اودیسه اگر با شخصیت مرد بازی کنید یه ماموریت داره که شما باید برید داروی تقویت جنسی برای یه پیرمرد پیدا کنید که با خود شما بعنوان یه مرد رابطه جنسی برقرار کنه ( اونم با شرایطی که کاراکتری که شما در نقشش بازی میکنید مفعوله). میخوام بدونم شما دوستان اونموقع کجا بودید؟ چه چیزی در تلو 2 هست که در لفت بیهایند نبوده در AC اودیسه نبوده. در فارنهایت نبوده ولی تو این هست؟

چیزایی که تلو تا الان فهمیدیم اینه دو تا دختر گی عاشق همن. یه زن بدنساز هم هست.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

همونطور که الان کسی حق نداره از نیل دراکمن انتقاد کنه اون موقع هم حق نداشتن از کوجیما انتقاد کنن
کوجیما یا هر بازی ساز دیگه حق داره به عنوان خالق اثر هرجور دوست داره بازی بسازه شخصیت کوآیت لاراکرافت یا کورتونا هرجوری هستن خالق بازی خواسته اینجوری باشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395

اینکه توی اول کارش (مخصوصاً زمان کیک استارتر) سعی میکرد خودش رومنطقی نشون بده رو قبول دارم اما فقط همون اول بود و اون زمان هم با خبرهای که بعداً پخش شد مشخصه فیلم بازی میکرده. نمونش اینکه بعد سری اول برنامش تو یوتوب توی یک مهمونی گفته کلا از بازیهای ویدئوی خوشش نمیاد و بازی نمیکنه (در حالی کلی تو کیک استارتر به عنوان خرید بازی پول جمع کرد که مثلاً هرچی در موردش حرف میزنه از تجربه شخصیش باشه) دروغگویی هاش در خصوص خود بازیها (البته شاید مخفی کردن بخشی از موضوع رو همه دروغگویی ندونن) هم از همون اول شروع شد. الان هم که خودتون بهتر میدونید تبدیل شده به یک قلچماغ درست و حسابی که از آزار دادن یک آدم با مشکل فیزیکی مثل بوگی هم ترسی نداره
حالا اینکه بگیم دراکمن اون زمان فریب این خانم رو خورده درسته ولی کسی که برای خودش از پول کیک استارتر حقوق انچنانی مقرر میکنه از اول یک شارلاتان فریبکار بوده.

پ.ن: اون کوایت رو که تو داستان پوشش کاملا مشخص میشه برای چی هست.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
همونطور که الان کسی حق نداره از نیل دراکمن انتقاد کنه اون موقع هم حق نداشتن از کوجیما انتقاد کنن
کوجیما یا هر بازی ساز دیگه حق داره به عنوان خالق اثر هرجور دوست داره بازی بسازه شخصیت کوآیت لاراکرافت یا کورتونا هرجوری هستن خالق بازی خواسته اینجوری باشن

اتفاقا موضع خود منم همینه. هیچ کس حق نداره به بازی ساز بگه در مورد موضوعی بازی بسازه یا نسازه. ولی میشه به نحوه اجراش گیر داد. میشه گفت دنیایی که خلق کردی درست نیست, شخصیت پردازیات ایراد داره و .... . چی میسازی بخودت ربط داره اما چجوری میسازی به گیمر و منتقد.

در مورد کوجیما هم من حرفم اینه شخصیتش و بازیسازیش اینجوریه یه جوری Cringe درش هست که خودم خیلی دوست دارم. ولی خوب انتقاداتی هم گاهی بهش وارده اما نه در اون حدی که حتی به اکانت توئیترشو و رستوران رفتنش هم کار دارن

اینکه توی اول کارش (مخصوصاً زمان کیک استارتر) سعی میکرد خودش رومنطقی نشون بده رو قبول دارم اما فقط همون اول بود و اون زمان هم با خبرهای که بعداً پخش شد مشخصه فیلم بازی میکرده. نمونش اینکه بعد سری اول برنامش تو یوتوب توی یک مهمونی گفته کلا از بازیهای ویدئوی خوشش نمیاد و بازی نمیکنه (در حالی کلی تو کیک استارتر به عنوان خرید بازی پول جمع کرد که مثلاً هرچی در موردش حرف میزنه از تجربه شخصیش باشه) دروغگویی هاش در خصوص خود بازیها (البته شاید مخفی کردن بخشی از موضوع رو همه دروغگویی ندونن) هم از همون اول شروع شد. الان هم که خودتون بهتر میدونید تبدیل شده به یک قلچماغ درست و حسابی که از آزار دادن یک آدم با مشکل فیزیکی مثل بوگی هم ترسی نداره
حالا اینکه بگیم دراکمن اون زمان فریب این خانم رو خورده درسته ولی کسی که برای خودش از پول کیک استارتر حقوق انچنانی مقرر میکنه از اول یک شارلاتان فریبکار بوده.

پ.ن: اون کوایت رو که تو داستان پوشش کاملا مشخص میشه برای چی هست.

خوب حرف منم همینه. بحثم بیشتر اینه که حالا آنیتا سرکیزیان مردم رو گول زده یا واقعا عوض شده نمیشه کل بازیای یه نفر رو از دریچه ی آنیتا سرکیزیان نقد کنیم چون بازی ساز یه بار باهاش فالوده خورده. هم این قضیه غیر منطقیه هم ناعادلانه

در مورد کوآیت هم اجازه بده من قانع نشم. ولی در کل قصدم انتقاد از کوجیما هم نیست چون خودم عاشق این دیوونه بازیاشم

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE

خیلی ببخشید، ولی این جاده ۲ طرفه هست
نمیتونی به کارای بقیه گیر بدی و ایراد بگیری
وقتی خودت هالک هوگان وارد بازیت کردی انتظار داشته باشی کسی چیزی نگه :-":D
چطور ما یچی میگیم میشه بازیه خودشه و اگه میخواین نخرین.
خودشون ایراد میگیرن چیزی نیست؟
درمورد نیل هم ایشون خودش چندین بار گفته آنیتا روی کارهاش تاثیر گذاشته و میزاره پس فقط محدود به لایک نمیشه موضوع :D
نقد آنیتا هم محدود به مواردی که اشاره کردی نمیشه بعضی جاها حتی femenine بودن رو هم ایراد میدونه
--------------------------------------------------
139481

در هر صورت هر دو دسته بازی هستن مهم این هست که کدوم دسته خودش رو برتر میدونه طرف مقابل رو نقد میکنه، ولی وقتی
ملت کارای خودش رو نمیپسندن گارد میگیره.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
بازم میرسیم به سوالی که من ده بار تو این تاپیک پرسیدم ولی هنوز جواب نگرفتم چه چیزی در خود بازی وجود داره که توی بازیهای دیگه نیست که TloUII رو تبدیل به یه بازی Woke میکنه

تو اسیسین کرید اودیسه اگر با شخصیت مرد بازی کنید یه ماموریت داره که شما باید برید داروی تقویت جنسی برای یه پیرمرد پیدا کنید که با خود شما بعنوان یه مرد رابطه جنسی برقرار کنه ( اونم با شرایطی که کاراکتری که شما در نقشش بازی میکنید مفعوله). میخوام بدونم شما دوستان اونموقع کجا بودید؟ چه چیزی در تلو 2 هست که در لفت بیهایند نبوده در AC اودیسه نبوده. در فارنهایت نبوده ولی تو این هست؟

چیزایی که تلو تا الان فهمیدیم اینه دو تا دختر گی عاشق همن. یه زن بدنساز هم هست.

بازی به شخصه Woke نیست ولی و بعضی های دیگه دوست داشتن این game را تبدیل به یه mascot برای LGBT movement کنن مثل Dragon Age Inquistion ، برای همین یکی از Voice Actor ها را به نام Ian Alexander گنده کردن ، این PR ضعیف باعث شد گیم

بازخورد منفی پیدا کنه ولی دلیل backlash ای که الان می بینی بخاطر Retcon جدید هست ، میشه احتمال داد چون روند داستان بازی را از نزدیک تجربه نکردیم و پرداخت شخصیت یا Character Building درستی ندیدیم ، شخصیت های جدید برامون منفور باشن ولی من که چشمم

آب نمیخوره ، در ضمن AC Odyssey یه کپی بد از Witcher هست مخصوصاً همون mission که گفتی را از Goodness, Gracious, Great Balls of Granite در Blood and Wine کپی کردن ، تازه در همون AC به شما حق اتتخاب داده میشه که قبول کنی یا نکنی

چی ؟ نمیدونم حرفتون کنایه هست یا جدی ولی باید انتقاد بشه ، حتی اگر بازی Zelda BOTW باشه باید نقد درست انجام بشه ، تعریف و تمجید بخاطر peer pressure باعث خلق آثار فاجعه بار مثال مثله Fallout 76 میشه، پس انتقاد کنید ولی با مثال و Fact

• Like
Reactions: Arima Kishou

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اتفاقا موضع خود منم همینه. هیچ کس حق نداره به بازی ساز بگه در مورد موضوعی بازی بسازه یا نسازه. ولی میشه به نحوه اجراش گیر داد. میشه گفت دنیایی که خلق کردی درست نیست, شخصیت پردازیات ایراد داره و .... . چی میسازی بخودت ربط داره اما چجوری میسازی به گیمر و منتقد.

در مورد کوجیما هم من حرفم اینه شخصیتش و بازیسازیش اینجوریه یه جوری Cringe درش هست که خودم خیلی دوست دارم. ولی خوب انتقاداتی هم گاهی بهش وارده اما نه در اون حدی که حتی به اکانت توئیترشو و رستوران رفتنش هم کار دارن

خوب حرف منم همینه. بحثم بیشتر اینه که حالا آنیتا سرکیزیان مردم رو گول زده یا واقعا عوض شده نمیشه کل بازیای یه نفر رو از دریچه ی آنیتا سرکیزیان نقد کنیم چون بازی ساز یه بار باهاش فالوده خورده. هم این قضیه غیر منطقیه هم ناعادلانه

در مورد کوآیت هم اجازه بده من قانع نشم. ولی در کل قصدم انتقاد از کوجیما هم نیست چون خودم عاشق این دیوونه بازیاشم

حرف من و اگر درست حدس زده باشم بیشتر بچه های اینجا هم به خود سارکازیان و این جریان قشنگی که امثالش راه انداختن برمیگرده.
در خصوص وک بودن بازی هم به نظر من حالا تا بازی نیامده نمیشه نظر قطعی داد فقط چیزی که نگران کننده هست این شایعه هست که در مورد داستان و کاراکترها با سارکازیان مشورت کردن، که باز اونم از نظر من دلیلی برای کوبیدن بازیسازها نیست چون خیلی راحت بخوام بگم اونها باید سیاست های کلان کمپانی مادرشون رو اجرا کنن و فعلاً از اونجای که صدای امثال سارکازیان خیلی بلند هست سیاست کلی اکثر شرکت های بزرگ (چه بازیسازی چه فیلم سازی) تو دیواره از نظر من.

پ.ن: جالبه سارکازیان توی یکی از ویدئوهاش به TLOU انتقاد کرده بود که چرا توی یک صحنه جول میره تو آب تا کلکی که الی توش هست رو حل بده اونور آب (نه پس انتظار داری دختر بچه بره مرد گنده رو حل بده اونور :)) ) در این حد این خانم منطقی هست.
پ.ن2: جالبه بدونید به عقیده خیلی ها دلیل عدم انتشار بازی MOTHER 3 توی غرب ترس از واکنش امثال سارکازیان هست.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خیلی ببخشید، ولی این جاده ۲ طرفه هست
نمیتونی به کارای بقیه گیر بدی و ایراد بگیری
وقتی خودت هالک هوگان وارد بازیت کردی انتظار داشته باشی کسی چیزی نگه :-":D
چطور ما یچی میگیم میشه بازیه خودشه و اگه میخواین نخرین.
خودشون ایراد میگیرن چیزی نیست؟
درمورد نیل هم ایشون خودش چندین بار گفته آنیتا روی کارهاش تاثیر گذاشته و میزاره پس فقط محدود به لایک نمیشه موضوع :D
نقد آنیتا هم محدود به مواردی که اشاره کردی نمیشه بعضی جاها حتی femenine بودن رو هم ایراد میدونه
--------------------------------------------------
View attachment 139481

در هر صورت هر دو دسته بازی هستن مهم این هست که کدوم دسته خودش رو برتر میدونه طرف مقابل رو نقد میکنه، ولی وقتی
ملت کارای خودش رو نمیپسندن گارد میگیره.
دوست من فکر میکنم شما پست منو خوب نخوندی. من نصف پستم داشتم میگفتم که آنیتا سرکیزیان حرفاش مفته. منتها نه صد در صد حرفاش. یه سری نکاتش درسته. اینکه تو صنعت بازی سازی و فیلم سازی گاها زنان سکسوآلایز میشن حقیقته ولی اینکه اینکه این قضیه خیلی کمتر شده هم حقیقته. ما نباید یه بازی رو با حاشیه های پیرامونش نقد کنیم باید به محتوای خودش بپردازیم.
یه مثال خوبش سری توم ریدره. توم ریدرهای قدیم رو با جدید مقایسه کن. لارا کرافت خیلی باور پذیرتر شده شخصیتش. قبلا یه سینه داشت اندازه هندونه الان هیکلش طبیعی شده باور پذیر شده. (کاری با کیفیت خود بازی ندارم اون یه بحث دیگست).
گیر من به کوآیت هم باورپذیر نبودنش تو خود بازیه. برای مثال هیچ گیری به عریانی زن توی فضای قابل قبول ندارم. مثلا سایبرپانک هم ازین داستانا داره ولی تو دنیای اون بازی کاملا قابل باوره.

تا اینجا حرف سارکزیان قبوله. منتها جدیدا ایشون به نشستن کاراکترهای زنم کار داره. نمیدونم طرف جلیقش سرش بالا باشه گیر میده. اینجاهاش داره حرف مفت میزنه دیگه. علی الخصوص که معلوم شد گیمر نیست اصلا صرفا رو هوا حرف میزنه

@east&west

اشکال من به حرف شما این نیست که میگید بازی وک بده من میگم خوبه. جفتمون میگیم بده. حرف من اینه شما برای اینکه بگی بازی وک هست باید دلیل داشته باشی. میای میگی تو فضاسازی بازی نمیخوره من میگم مگه شما فضاسازی بازی رو دیدی؟
صرفا چون کاراکتر بازی گی هست دارید هزار تا داستان بهش میچسبونید.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,393
نام
محمد
حرف من و اگر درست حدس زده باشم بیشتر بچه های اینجا هم به خود سارکازیان و این جریان قشنگی که امثالش راه انداختن برمیگرده.
در خصوص وک بودن بازی هم به نظر من حالا تا بازی نیامده نمیشه نظر قطعی داد فقط چیزی که نگران کننده هست این شایعه هست که در مورد داستان و کاراکترها با سارکازیان مشورت کردن، که باز اونم از نظر من دلیلی برای کوبیدن بازیسازها نیست چون خیلی راحت بخوام بگم اونها باید سیاست های کلان کمپانی مادرشون رو اجرا کنن و فعلاً از اونجای که صدای امثال سارکازیان خیلی بلند هست سیاست کلی اکثر شرکت های بزرگ (چه بازیسازی چه فیلم سازی) تو دیواره از نظر من.

پ.ن: جالبه سارکازیان توی یکی از ویدئوهاش به TLOU انتقاد کرده بود که چرا توی یک صحنه جول میره تو آب تا کلکی که الی توش هست رو حل بده اونور آب (نه پس انتظار داری دختر بچه بره مرد گنده رو حل بده اونور :)) ) در این حد این خانم منطقی هست.
پ.ن2: جالبه بدونید به عقیده خیلی ها دلیل عدم انتشار بازی MOTHER 3 توی غرب ترس از واکنش امثال سارکازیان هست.
مادر 3 مگه مال یک قرن پیش نیست؟
قبل از ظهور این بشر فک کنم نینتندو ریلیزش نکرد.
مگه اینکه میگی ریلیز الان روی سوییچ یا Wiiu دلیلش این بوده...که من نمیدونم ولی بعید نیست.
---
اینطوری هم دیگه نیست نیل رو گول زدن که الان از انیتا بدش میاد... قشنگ خود انیتا میگه بهش گفته بود از حرفاش برای بازی های آینده اش استفاده میکنه:D

• Like
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر