Split/Second vs. Blur

بهترین بین این دو !

• مجموع رای دهنده‌ها
    134

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اتفاقا هوش مصنوعیش خوبه s/s
شما تا حالبا ندیدین یهو یه ماشین ازتون سبقت میگیره بعد یهو جاده پیچ میزنه طرف crash میشه ؟ :eek:
نکنه میخوای بگین هوش مصنوعیش شبیه juiced هست :biggrin1: که فقط ماشین خودت داغون می شد بقیه تو بدترین شرایط براشون پیچیدن کار ساده ای بود :laughing:

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
به نظر من هر کدوم از این بازی ها به نوعی عالی بودند.
گرافیک:
split/second : realistic بود ولی گرافیک blur فانتزی بود ولی باید گفت که هر کدومشون در بخش گرافیک عالی بودند.
گیم پلی:
بلور گیم پلی سریعتری نسبت به اسپلیت داشت ولی هر دو گیم پلی داشتند که آدم را مجذوبه خودش میکرد (مخصوصا انفجار های اسپلیت که دهن آدم را باز می کرد:eek:)ولی گیم پلی هر کدام از هیجان بالایی برخوردار بود.
داستان:
دیگه رو این قسمت حرفی نیست که اسپلیت یه داستانی داشت که موجب می شد آدم را بیشتر مجذوبه خودش کند.
آهنگ و صدا:
در این بخش هر دو در بک رتبه قرارداشتند چرا که هردو بازی از آهنگ هایی برخوردار بودند که به هیجان بازی می افزودند. و صدایی که در هر دو بازی وجود داشت نیز از کیفیت بالایی برخوردار بود.
(ببخشید اگه با حرف هایی که زدم تعصب یه عده را برانگیختم منظوری نداشتم تنها یک مقایسه بود.)
حرف آخر: در انتها باید بگویم که هر دوی این بازی ها از ارزش بالایی برای بازی برخوردار هستند و به همه پبشنهاد می کنم که این هر دو بازی را بگیرند و امتحان کنند و این مقایسه به نظر من بی فایده است چرا که این دو بازی هر کدام به تنهایی ارزش زیادی برای بازی کردن دارند و حرف های زیاذی برای گفتن دارند.:love: (باز هم می گویم اگر کسی را ناراحت کردم از همین جا عذر خواهی می کنم)

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
دوستان من دوتا سوال دارم ممنون میشم یکی که هردو بازی رو تا نصف یا بیشتر رفته جواب بده

1.دلیل اینکه Blur رو بازی نکنم چیه؟
2.دلیل اینکه split second رو بازی نکنم چیه؟

ممنون

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من دوتا سوال دارم ممنون میشم یکی که هردو بازی رو تا نصف یا بیشتر رفته جواب بده

1.دلیل اینکه Blur رو بازی نکنم چیه؟
2.دلیل اینکه split second رو بازی نکنم چیه؟

ممنون

چه سوالهاي جالبي !

دوست عزيز هردو اين بازي ها عالي هستن - و هر دو ارزش بازي كردن رو دارن ...

از امتيازاتشون هم مشخصه ...

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
چه سوالهاي جالبي !

دوست عزيز هردو اين بازي ها عالي هستن - و هر دو ارزش بازي كردن رو دارن ...

از امتيازاتشون هم مشخصه ...

ممنون

بلاخره هردو بازی اوقدر خوبی دارن که هیچکدوم برتری نداشته باشه ولی بدیا شاید باعث اختلاف بشه

خوب حالا اگه بخوایم یدونه رو بگیریم چی؟ :biggrin1:

این بحث سختی بازی و هوش مصنویی که ماشین حریف چسبیده پشتت ولت نمیکنه مال کدوم بازیه؟ کلا از بازیای سخت روی اعصاب خوشم نمیاد :-"

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ممنون

بلاخره هردو بازی اوقدر خوبی دارن که هیچکدوم برتری نداشته باشه ولی بدیا شاید باعث اختلاف بشه

خوب حالا اگه بخوایم یدونه رو بگیریم چی؟ :biggrin1:

این بحث سختی بازی و هوش مصنویی که ماشین حریف چسبیده پشتت ولت نمیکنه مال کدوم بازیه؟ کلا از بازیای سخت روی اعصاب خوشم نمیاد :-"
s/s! ولی اینیکی فرق داره.نه تنها رو اعصاب نیست بلکه بینهایت هیجانش بالاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر