Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
کاور بازی sc5:

2s7fi2d.jpg

این شماره پنجش خیلی باحال میشه.
هنوز که خبر درست و حسابی ازش نیومده:biggrin1:
یه چند تا عکس ازش اومده بود که خیلی خوفناک بود....:)

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
چطوري امين اقا من چند روزي نبودم بي زحمت يه لينك بده من برم عكساي اسپلينتر 5 رو كه ميگي ببينم فعلا عين خر تو امتحانم نميتونم بيام تو بزار تا من دفعه بعد اومدن ببينم بعد اين واقعا باكس شات اسپلينتره خيلي اشنا مياد به نظر واسه پي سي مياد ديگه نه؟:biggrin1:
خب حلا وظيفتو انجام بده امين :biggrin1: :biggrin1: :p :biggrin1: :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
چطوري امين اقا من چند روزي نبودم بي زحمت يه لينك بده من برم عكساي اسپلينتر 5 رو كه ميگي ببينم فعلا عين خر تو امتحانم نميتونم بيام تو بزار تا من دفعه بعد اومدن ببينم بعد اين واقعا باكس شات اسپلينتره خيلي اشنا مياد به نظر واسه پي سي مياد ديگه نه؟:biggrin1:
خب حلا وظيفتو انجام بده امين :biggrin1: :biggrin1: :p :biggrin1: :biggrin1:
فقط واسه pc و xbox360 میاد این شمارش:)

عکسهاش رو هم هر چی گشتم پیدا نکردم! حالا دوباره سعی میکنم بگردم...;)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
تو این سایت تمام عکسای لو رفته بازی یوبی موجوده... فارکرای2 و این sc5 از همش باحالتره:
http://www.gamersreports.com
درسته به اینجا ربط نداره ولی اینم مال فارکرای 2 هست:
http://www.gamersreports.com/media/720/
اینم اطلاعاتی از بازی:دوباره سام فیشر شخصیت اوله(زحمت کشیدم) 2 اولین بازی 360 خواهد بود که 1080p را ساپورت میکند3 از انجین تازه ای بهره خواهد برد.4این نسخه آخرین نسخه از این بازی خواهد بود... شایعه هم نیست میگی نه نگاه کن.تا نیمه سوم 2008 صبر کنید تا به حقیقت این گفته هام پی ببرید.:biggrin1: :)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد بهترین راه برای مقابله با باگ مشکل گاو صندوق و قفل هایی که بازی نمیشن رو من خودم کشف کردم و چند صفحه قبل توی تاپیک گفتم ، ولی با اینکه همه این مشکل رو داشتن ، نمیدونم چرا حتی یک نفر هم استقبال نکرد ! :((
من چندین بار همینجا سوال کردم کسی جوابم رو نداد... آخر سر رفتم فرووم یوبی پرسیدم ... و اونها جوابم رو دادند... صد رحمت به خارجی ها

کاور بازی sc5
100% فیکه... چون هنوز بازی درست حسابی تایید نشده

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
اتفاقا scda یا scct تمام نو اوری بود.. دیگه چه جوری نو آوری کنن ما دیگه نمیدونیم شما بگو

کاملا تأیید میشه .
این بازی بسیار جالب و تماما نوآوری بود .
شاید منظور دوستمون اینه که همه جا باید مخفیانه کار انجام داد ، این تکراره . که البته من مخالفم .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
اینم اطلاعاتی از بازی:دوباره سام فیشر شخصیت اوله(زحمت کشیدم) 2 اولین بازی 360 خواهد بود که 1080p را ساپورت میکند3 از انجین تازه ای بهره خواهد برد.4این نسخه آخرین نسخه از این بازی خواهد بود... شایعه هم نیست میگی نه نگاه کن.تا نیمه سوم 2008 صبر کنید تا به حقیقت این گفته هام پی ببرید.:biggrin1: :)

فکر نمیکنم این اطلاعات رسما اعلام شده باشه;)

اتفاقا scda یا scct تمام نو اوری بود.. دیگه چه جوری نو آوری کنن ما دیگه نمیدونیم شما بگو

scct یکم نواوریش پایین بود:biggrin1: scpt باز نواوری بیشتری داشت:cool:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من چندین بار همینجا سوال کردم کسی جوابم رو نداد... آخر سر رفتم فرووم یوبی پرسیدم ... و اونها جوابم رو دادند... صد رحمت به خارجی ها

جواد شما زودتر از من بازیو شروع کردی ، برای همین من نمیتونستم اون موقع کمکی بکنم. :blushing:

scct یکم نواوریش پایین بود scpt باز نواوری بیشتری داشت

من با این موافقم ;)
خداییش PT اون swat turn ش ، به کل بازی می ارزید ! :love:
این DA که مسلمه نوآوری داره.

ولی ct به نظر من هیچ چیز جدیدی به جز اون سنسور صدا نداشت .
همون Pt بود با مراحل جدید و البته گرافیک بالاتر. ;)

پ.ن. بچه ها ! ( مخصوصا جواد و امین و مجتبی و البته خودم) یه نگاه به عقب بکنید . . . ببینید توی این مدت کمی که بازی عرضه شده ( و البته یکی دو هفته قبلش ) 61 صفجه تاپیک پر کردیم ! :eek:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
scct یکم نواوریش پایین بود:biggrin1: scpt باز نواوری بیشتری داشت
اتفاقا شدیدا باهات مخالفم... اضافه کردن knife بازی رو کلی هیجان انگیز کرده بود.... تازه قسمت هایی که از درو دیفال آویزون میشدی کسی بیاد پایینت ترتیبش رو بدی هم خیلی حال میداد...
83.gif

ولی ct به نظر من هیچ چیز جدیدی به جز اون سنسور صدا نداشت .
کدوم سنسور صدا؟؟؟؟ ای خدا خفه کنه این star force رو که من بیشتر از 10 بار نتونستم بازی کنم و چیزه خاصی در این مورد یادم نمیاد
13.gif

خداییش PT اون swat turn ش ، به کل بازی می ارزید ! :love:
خداییش .. وحید قبول کن سوات ترن خیلی تخیلی بود.... از 1 متری یارو از یه گوشه به یه گوشه دیگه میرفتی بعد گارد ها تو رو نمیدیدن... :eek: همون بهتر که حذف شد :-"

جواد شما زودتر از من بازیو شروع کردی ، برای همین من نمیتونستم اون موقع کمکی بکنم. :blushing:
شماخودشو ناراحت نکن...

پ.ن. بچه ها ! ( مخصوصا جواد و امین و مجتبی و البته خودم) یه نگاه به عقب بکنید . . . ببینید توی این مدت کمی که بازی عرضه شده ( و البته یکی دو هفته قبلش ) 61 صفجه تاپیک پر کردیم ! :eek:
به نظر من این تعدا صفحه واسه این بازی به این پرباری کم هم هست
85.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
پ.ن. بچه ها ! ( مخصوصا جواد و امین و مجتبی و البته خودم) یه نگاه به عقب بکنید . . . ببینید توی این مدت کمی که بازی عرضه شده ( و البته یکی دو هفته قبلش ) 61 صفجه تاپیک پر کردیم !

تازه شانس اوریدن من بازی رو نگرفتم مگه نه...:)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
حالا خودتو سرزنش نكن كه نتونستي;) به جواد كمك كني

آخه وقتی گفت مجبور شده بره فوروم های خارجی ، وجدان درد گرفتم ، شبا کابوس میبینم ! :-"

تازه قسمت هایی که از درو دیفال آویزون میشدی کسی بیاد پایینت ترتیبش رو بدی هم خیلی حال میداد...

اونا که توی ورژن های قبلی هم بود. ;)

کدوم سنسور صدا؟؟؟؟ ای خدا خفه کنه این star force رو که من بیشتر از 10 بار نتونستم بازی کنم و چیزه خاصی در این مورد یادم نمیاد

نشانگر "نور" رو یادته ؟
همونکه نشون میداد چقدر توی نوری و . . .
توی ct یک نشانگر صدا وجود داشت که نشون میداد صدای محیط (مثل بارون ، صدای موتوخونه ، صدای امواج آب در کشتی ، . . . ) چقدره و سر و صدایی که تو تولید میکنی (دویدن ، تیر اندازی ، . . . ) چقدره. ;)
که باید صدایی که تولید میکردی ، از صداهای محیطی کمتر می بود تا صدات توی سروصدای محیط گم بشه و دشمن ها صداتو نشنون. ;)

خداییش .. وحید قبول کن سوات ترن خیلی تخیلی بود.... از 1 متری یارو از یه گوشه به یه گوشه دیگه میرفتی بعد گارد ها تو رو نمیدیدن... همون بهتر که حذف شد

مگه من قبول ندارم ؟ :eek:
اتفاق کاملا قبول دارم که خیلی تخیلی بود و اصلا واقع گرا نبود . . . ولی خداییش خیلی کیف میداد ! :love:
تهه حال بود ! :love:
همیشه که نباید دنبال واقع گرایی باشی . . .این همه بازی و فیلم تخیلی ! :p

آبلیویون با اون عظمتش 105 صفحه داره . . . تازه بعد از از 5 ، 6 ماه ! :)
حالا توی یکی دو ماه ما 61 صفحه برای این بازی که خداییش عظمت و پیچیدگیش 20% آبلیویون هم نیست پر کردیم ! تا چند وقت دیگه تاپیک آبلیویون باید برامون بوق بزنه ! :cheesygri
(البته خداییش 105 صفحه ی آبلیویون واقعا خیلی پر بار و پر مطلبه . . . مخصوصا اولاش که احمد و محمدرضا هم بودن محشر بود
43.gif
)
تازه شانس اوریدن من بازی رو نگرفتم مگه نه...
همین که بازیو نگرفتی نصف پستای تاپیک مال توئه ! :)
اگه میگرفتی که دیگه . . .
210.gif
هممونو از تاپیک مینداختی بیرون فقط خودت پست میدادی ! :)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
حالا خودتو سرزنش نكن كه نتونستي;) به جواد كمك كني

آخه وقتی گفت مجبور شده بره فوروم های خارجی ، وجدان درد گرفتم ، شبا کابوس میبینم ! :-"

تازه قسمت هایی که از درو دیفال آویزون میشدی کسی بیاد پایینت ترتیبش رو بدی هم خیلی حال میداد...

اونا که توی ورژن های قبلی هم بود. ;)

نشانگر "نور" رو یادته ؟
همونکه نشون میداد چقدر توی نوری و . . .
توی ct یک نشانگر صدا وجود داشت که نشون میداد صدای محیط (مثل بارون ، صدای موتوخونه ، صدای امواج آب در کشتی ، . . . ) چقدره و سر و صدایی که تو تولید میکنی (دویدن ، تیر اندازی ، . . . ) چقدره. ;)
که باید صدایی که تولید میکردی ، از صداهای محیطی کمتر می بود تا صدات توی سروصدای محیط گم بشه و دشمن ها صداتو نشنون. ;)

خداییش .. وحید قبول کن سوات ترن خیلی تخیلی بود.... از 1 متری یارو از یه گوشه به یه گوشه دیگه میرفتی بعد گارد ها تو رو نمیدیدن... همون بهتر که حذف شد

مگه من قبول ندارم ؟ :eek:
اتفاق کاملا قبول دارم که خیلی تخیلی بود و اصلا واقع گرا نبود . . . ولی خداییش خیلی کیف میداد ! :love:
تهه حال بود ! :love:
همیشه که نباید دنبال واقع گرایی باشی . . .این همه بازی و فیلم تخیلی ! :p

آبلیویون با اون عظمتش 105 صفحه داره . . . تازه بعد از از 5 ، 6 ماه ! :)
حالا توی یکی دو ماه ما 61 صفحه برای این بازی که خداییش عظمت و پیچیدگیش 20% آبلیویون هم نیست پر کردیم ! تا چند وقت دیگه تاپیک آبلیویون باید برامون بوق بزنه ! :cheesygri
(البته خداییش 105 صفحه ی آبلیویون واقعا خیلی پر بار و پر مطلبه . . . مخصوصا اولاش که احمد و محمدرضا هم بودن محشر بود
43.gif
)
تازه شانس اوریدن من بازی رو نگرفتم مگه نه...
همین که بازیو نگرفتی نصف پستای تاپیک مال توئه ! :)
اگه میگرفتی که دیگه . . .
210.gif
هممونو از تاپیک مینداختی بیرون فقط خودت پست میدادی ! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر