Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

دوستان من یه سوال نسبتا مسخره دارم .
این که شما میگید که مثلا درصد اعتبار در نزد مثلا Nsa فلان مقدار عدد باشه . پایان بازی فرق می کنه ، این عدد رو کجای بازی زده ؟ آخه به جز اون دو تا نمودار افقی که زده که دیگه عددی نوشته نشده . F1 رو هم که میزنم توی اون عددی نوشته نشده ؟؟؟!!!

كسي كرك براي patch ورژن 1.2 اين بازيو نداره؟
يه جورايي حتما بايد با نصب اين patch بازي اجرا شه چون بازي شديدا داراي باگ هست و تقريبا بدون نصب اين ورژن بازي غير قابل بازي كردنه مخصوصا براي اونايي كه كارتهاي گرافيك nvidia دارن
اگه كسي كرك اين نسخه patch بازيو داره و روش كركش رو بگه ممنون ميشم

اول به این لینک برو http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_splinter_cell_4.shtml
بعد زیر این نوشته Splinter Cell: Double Agent v1.0 - v1.02 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE
یه مربع آبیه کوچیکه روش کلیک کن

فكر كنم اين نسخه كرك مولتي بازي باشه ها
شما خودت امتحان كردي؟
با كلي گشتو گذار براي كرك ورژن 1.02 به لينك تورنت زير رسيدم:
http://thepiratebay.org/tor/3579940/Splinter_Cell_Double_Agent_Patch_1.02
فايلو گرفتم بازش كردكم ديدم يه فايل كرك برا مد single(يا همون offline) داره يكي multi(همون
online)
1.02 رو ريختم , فايل single(به اسم SplinterCell4) رو هم پست سرش تو محل مورد نظر(دايركتوري offline) همينطور , اما ظاهرا به نسخه 1.02 ارتقا’ پيدا نكرده بازي...يكي از نشا نه هاي پچ نشدن به نسخه 1.02 اينه كه وقتي تنظيمات گرافيكي بازي رو كه فرضا برا سيستم من رو حالت next generation انتخاب شده به حالت custom ميبرم تا برخي تنظيماتشو تغيير بدم وقتي از بازي ميام بيرون و ميرم داخل تا تغييرات انجام شه ميبينم برگشته به حالت قبل يعني next generation اين خودش يكي از باگهاي بازيه كه تازه اين كوچكترينشه متاسفانه برا همينه كه پچ كردن اين بازي به ورژن 1.02 شديدا لازمه...

بازي برا شركت "تكين" هست كه با daemon tools 4 و راهنماي نصبي كه داده بود mount شده وقتي پچ 1.02 كردم بازيو , بعد از ريختن كرك فايل كه اسمش SplinterCell4 هست اجراش كردم كه يه ارور از طرف " ++microsoft c" ميده كه قابل فهم نيست
فايل اصلي اجرايي بازي هم كه اسمش Splinter Cell Double Agent هست بازيو اجرا ميكنه اما همونطور كه گفتم ظاهرا بدون تغييرات...

بهر حال شرمنده ولی وقتی اون next generation باشه یا نباشه فرقی نمیکنه مثل tomb rider :legend نیست این از اشکالات بازیه ولی من patch 1.2 رو ریختم کرک نخواست;)

خوب بالاخره بازی رو روی X360 با بهترین پایان و مرحله اضافی تموم کردم
فقط در یک کلام بگم که عالی بود !!
قشنگ ترین مرحله ها هم یکی مرحله مکزیک ( کشتی ) بود یکی هم شانگهای که فکر کنم توی PC این مرحله رو نداره .
راستی آخر بازی که Credits رو مینویسه دمویی چیزی داره ؟
آخه من دستم خورد به دکمه و رد شد .
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or