Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
دوست عزیز چه ربطی داره آخه برای پشتیبانی از dx10 باید بازیو بر اساس اون ساخته باشند!!!

یعنی من میخوام ویندوز ایکس پی را پاک کنم بجاش ویستا نصب کنم دیگه اینکار را نکنم
و بازی روی ویستا اجرا نمیشه

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام
خواهش میکنم!
فقط وحید مواظب باش من تو sc3 سیوش رو برداشتم بازی رو دوباره نصب کردم سیو رو ریختم پروفایل رو میشناخت فقط باید از اول بازی رو میرفتی شاید این Sc4 هم اینطوری باشه...
من رو به شک انداختی؛به خدا با زحمت تا اینجا اومدم:p ،البته زیاد مهم نیست،حداقل اینه که
مراحل رو بلدم رد کنم.
من الآن توی پشت بام گیر کردم (توی مرحله زندان).هر کاری می کنم نمی تونم رد کنم مرحله رو!!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام دوستان
شرمنده اینقدر سوال میپرسما !
من الان مرحله کشتی مکزیک رو هم تموم کردم ! عجب منظره هایی داشت !
بگذریم . الان رسیدم Jba Hq 3
و میخوام از انفجار کشتی جلوگیری کنم .
پس باید برم آزمایشگاه انریکا . حدود 3 دقیقه طول کشید مکعب رو کامل کنم و 1 دقیقه تا اونجا برسم . الان 21 دقیقه وقت دارم .
اگه بخوام تا اونجا برم وقتم از بین نمیره ؟
برای کارهای دیگه چقدر وقت لازمه ؟
کسی نبود ؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بگذریم . الان رسیدم Jba Hq 3
و میخوام از انفجار کشتی جلوگیری کنم .
پس باید برم آزمایشگاه انریکا . حدود 3 دقیقه طول کشید مکعب رو کامل کنم و 1 دقیقه تا اونجا برسم . الان 21 دقیقه وقت دارم .
اگه بخوام تا اونجا برم وقتم از بین نمیره ؟
برای کارهای دیگه چقدر وقت لازمه ؟

جلوگیری از انفجار کشتی موکول میشه به وقتی که وقتت تموم شد.
یعنی لازم نیست کار خاصی بکنی وقتی وقتت تموم شه خودش توی دمو نشون میده و انتخابت رو انجام میدی.
فقط اگر میخوای انریکا رو فدای خودت بکنی برو توی اتاقی که توشه و کامپیوتر رو هک کن و اطلاعات رو بردار. یعنی با هک کردن کامپیوتر انریکا یک انتخاب به انتخابهات اضافه میشه.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فقط اگر میخوای انریکا رو فدای خودت بکنی برو توی اتاقی که توشه و کامپیوتر رو هک کن و اطلاعات رو بردار. یعنی با هک کردن کامپیوتر انریکا یک انتخاب به انتخابهات اضافه میشه.
فکر کنم منظورت همون گزینه frame enrica هست دیگه؟؟؟ من هر کاری کردم این گزینه فعال نمیشد..
کدوم کامپیتر رو هک کنم؟؟؟ همونی که طبقه دوم هست؟؟؟؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
پس لازم نیست وقتمو تلف کنم ؟
مگه مرض دارم این خواهر گرامی رو فدای خودم بکنم ! :)
حالا اگه اینکارو بکنم ( فدا کردن ! ) حسنی هم داره ؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
فکر کنم منظورت همون گزینه frame enrica هست دیگه؟؟؟ من هر کاری کردم این گزینه فعال نمیشد..
کدوم کامپیتر رو هک کنم؟؟؟ همونی که طبقه دوم هست؟؟؟؟

پس لازم نیست وقتمو تلف کنم ؟
مگه مرض دارم این خواهر گرامی رو فدای خودم بکنم !
حالا اگه اینکارو بکنم ( فدا کردن ! ) حسنی هم داره ؟

این بمبی که توی کشتی کار گذاشته میشه ، شما همون موقع یک خنثی ساز رو هم روش نصب میکنید تابتونید اگه لازم شد بمب رو از راه دور خنثی کنید.
پست تا اینجا 2 تا انتخاب دارید : بذارید بمب منفجر شه - یا بمب رو خنثی کنید. ;)

انریکا هم یک کد اضطراری و سرّی داره برای خنثی کردن ِ بمب ، که اگه لازم شد ازش بتونه استفاده کنه. ;)

شما با هک کردن کامپیوتر انریکا اون کد رو برمیدارید و در نتیجه یک گزینه ی دیگه به گزینه هاتون اضافه میشه.

وقتی میخوان کشتی رو منفجر کنن ، شما میتونید با زدن گزینه ی frame enrica ، بمب رو با رمز ِ اضطراری انریکا خنثی کنید.
در این صورت اون مرده میفهمه ( اسم لعنتیش رو یادم رفته ! ) و با اون کلت ِ جنگ جهانی دومش ، انریکا رو در جا به قتل میرسونه و میاد و کلت رو به سمت شما میگیره.
یه چند لحظه نگاهتون میکنه ، و بعد میگه تا کار دستتون ندادم از جلوی چشمام گم شید ! :)

من این انتخاب رو کردم و در عوض اونجاهایی که جواد میگفت انریکا گروگان گرفته میشه و نجاتش میدید و . . . رو نداشتم. ( این هم از انعطاف پذیری بازیه ) ;)

سود اینکار هم اینه :
اگه این رو انتخاب کنید که بمب منفجر شه ، اعتماد NSA حسابی کم میشه. ;)
اگه اینو انتخاب کنید که بمب با دستگاهی که روش نصب کردین خنثی شه ، اعتماد JBA حسابی کم میشه.;)

ولی اگه انریکا رو فدا کنید ، اعتماد NSA اصلا کم نمیشه و از اعتماد JBA هم فقط یک ذره کم میشه . . . که میتونه انتخاب مناسبی باشه :)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
پس من میرم کارهای دیگه رو میکنم
بعد اگه وقت شد برمیگردم سراغ همون کامپیوتر انریکا
خوبه ؟! :)
بعد یه سوال دیگه
اگه اعتماد JBA کم بشه ، تاثیری رو Restirected Area ها هم داره ؟
که مثلا اونا کمتر بشن ؟

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
پس من میرم کارهای دیگه رو میکنم
بعد اگه وقت شد برمیگردم سراغ همون کامپیوتر انریکا
خوبه ؟!

!
اگه نمیخوای انریکا رو بکشی اصلا لازم نیست بری سراغ کامپیوترش! ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی اگه انریکا رو فدا کنید ، اعتماد NSA اصلا کم نمیشه و از اعتماد JBA هم فقط یک ذره کم میشه . . . که میتونه انتخاب مناسبی باشه :)
وحید من دفعه اول که بازی رو تموم کردم اعتماد nsa در حد 50 درصد و اعتماد jba در حد نیم درصد بود... و این مشکل رو به خاطر باز کردن در گاو صندوق ها داشتم... چون باز نمیشد وقتم تموم میشد از اعتمادشون کم میشد

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وحید من دفعه اول که بازی رو تموم کردم اعتماد nsa در حد 50 درصد و اعتماد jba در حد نیم درصد بود... و این مشکل رو به خاطر باز کردن در گاو صندوق ها داشتم... چون باز نمیشد وقتم تموم میشد از اعتمادشون کم میشد

جواد بهترین راه برای مقابله با باگ مشکل گاو صندوق و قفل هایی که بازی نمیشن رو من خودم کشف کردم و چند صفحه قبل توی تاپیک گفتم ، ولی با اینکه همه این مشکل رو داشتن ، نمیدونم چرا حتی یک نفر هم استقبال نکرد ! :((

ببینید

هروقت دیدین کلید ها موقع قفل یا گاو صندوق باز کردن کار نمیکنن ، یه کم با scroll موس ور برید درست میشه . ;)
خیلی بی ربطه ولی برای من 100% همه ی جاها عمل کرد.
یعنی همینطوری که دارید قفل یا گاو صندوق باز میکنید ، با چرخونک ِ ماوس ور برید. ;)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
کاور بازی sc5:

2s7fi2d.jpg

این شماره پنجش خیلی باحال میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر