Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

MGS3_CL_T2T

کاربر سایت
Dec 15, 2005
48
نام
س.م.م.د
سلام
من بازی اسپلینتر سل رو بازی کردم. همون که Versus Mode و Coupraitiv Mode هم داره.ولی نتونستم Coupraitiv Mode رو با دداشم بازی کنم.
همین که مرحله تمرینی رو میری می خوای که بری به مرحله بعد از بازی خارج می شه.
خوب حالا کسی Versus Mode بازی کرده؟؟
حتما جواب بدهید

متشکرم

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من این پچ 1.2 بازی را دانلود کردم ولی وقتی بازش میکنم با ارور زیر مواجه میشم

could not retrieve installation folder!installation will abort.

لطفا راهنمایی کنید
بازی که نکوست از دمویش پیداست

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من این پچ 1.2 بازی را دانلود کردم ولی وقتی بازش میکنم با ارور زیر مواجه میشم

could not retrieve installation folder!installation will abort.

لطفا راهنمایی کنید
بازی که نکوست از دمویش پیداست

خوب اول باید بازی رو نصب کنی ، بعد پچ رو نصب کنی ! ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
نخیر.... عزیز شما اگر بعد از نصب بازی ویندوز خودتون رو عوض کردین... و حالا چون بازی رو ویندوز جدید نصب نشده با این مشکل مواجه میشی!!!
سیو هات رو نگه دار بازی رو دوباره نصب کن

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
نخیر.... عزیز شما اگر بعد از نصب بازی ویندوز خودتون رو عوض کردین... و حالا چون بازی رو ویندوز جدید نصب نشده با این مشکل مواجه میشی!!!

مهم اینه که بازی روی ویندوز کنونی نصب نیست ;)

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام

سلام بچه ها من بعد تمام کردن مرحله ی سیبری به چین رفتم ولی یجا گیر کردم اونجا که می رم بالای ساختمان و یک چیزی وجود دارد که می تونم تناب بهش وصل کنم همون جا که دارن جشن می گیرن و یک اژدها است اگر هم سعی کنم با تناب پایین بیایم اعتماد jba صفر میشه اگر هم توی اون اتاقه بروم که فکر کنم دارن پول میشمرن هر کاری می کنم نمیشه امروز با خوشحالی سیبری تموم کردم و تنها ارزوم اینه که به مرحله ی کنگو برسم لطفا کمک کنین از این مرحله حالم به هم می خوره لطفا کمک کنین ممنون.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام بچه ها من بعد تمام کردن مرحله ی سیبری به چین رفتم ولی یجا گیر کردم اونجا که می رم بالای ساختمان و یک چیزی وجود دارد که می تونم تناب بهش وصل کنم همون جا که دارن جشن می گیرن و یک اژدها است اگر هم سعی کنم با تناب پایین بیایم اعتماد jba صفر میشه اگر هم توی اون اتاقه بروم که فکر کنم دارن پول میشمرن هر کاری می کنم نمیشه امروز با خوشحالی سیبری تموم کردم و تنها ارزوم اینه که به مرحله ی کنگو برسم لطفا کمک کنین از این مرحله حالم به هم می خوره لطفا کمک کنین ممنون.
اتفاقا مرحله شانگهای یکی از قشنگترین مرحله های بازیه !
ببین اونجا که اومدی پایین و به همون اتاقه که توش اعضای JBA هستن رسیدی ، یه مقدار بیا پایین تر .
بعد توی فهرست وسایلت یه وسیله Microphone هست .
اونو انتخاب کن و مثل اسلحه بگیر طرف اتاق که نشونه اش قرمز بشه .
بعدش یه خطی اون پایین پر میشه . وقتی پر شد سریع با دکمه پرش بیا پایین تا جاییکه دیگه نتونی بعد از کنار دیوار حرکت کن به سمت چپ تا به یه پنجره بسته برسی . در همین حال هلیکوپتر هم میخواد نورشو بندازه روی تو . وقتی نور میره سمت چپ تو برو سمت راست وقتی میره بالا تو با دست از اون لبه آویزون شو . بعد به همین شکل که با دست آویزونی بیا زیر پنجرهه . یه سرباز پنجره رو باز میکنه . تو اونو پرت کن پایین و برو تو ....

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
اتفاقا مرحله شانگهای یکی از قشنگترین مرحله های بازیه !
ببین اونجا که اومدی پایین و به همون اتاقه که توش اعضای JBA هستن رسیدی ، یه مقدار بیا پایین تر .
بعد توی فهرست وسایلت یه وسیله Microphone هست .
اونو انتخاب کن و مثل اسلحه بگیر طرف اتاق که نشونه اش قرمز بشه .
بعدش یه خطی اون پایین پر میشه . وقتی پر شد سریع با دکمه پرش بیا پایین تا جاییکه دیگه نتونی بعد از کنار دیوار حرکت کن به سمت چپ تا به یه پنجره بسته برسی . در همین حال هلیکوپتر هم میخواد نورشو بندازه روی تو . وقتی نور میره سمت چپ تو برو سمت راست وقتی میره بالا تو با دست از اون لبه آویزون شو . بعد به همین شکل که با دست آویزونی بیا زیر پنجرهه . یه سرباز پنجره رو باز میکنه . تو اونو پرت کن پایین و برو تو ....

اقای samfisher من منظورتان رو دقیق نفهمیدم بعد از اون که میکرون رو گذاشتم باید از تناب بیام پایین؟ یعنی اگر میکروفن گذاشتم باید از اون بالای اژدها تناب بندازم پایین اگر رسیدم به اون میله ها اعتماد jba صفر نمیشه منظورتان رو از یکم بیا پایین نفهمیدم یک مقدار واضحتر کمک کنین ممنون بعد شانگهای مرحله ی جالبی ولی من در هر مرحله ای گیر کنم میشه مرحله بده ولی موقعی میفهمم که چه خوب بود که تمومش کنم راستی تعجب نکنین که من تو هر مرحله گیر می کنم چون اولین بارم که بازی های splinter cell بازی می کنم لطفا کمک کنین ممنون.

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
می خواستم بدونم سیو های بازی در کجا ذخیره میشه؟؟ .چون یه فولدر به نام سیو در
E:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent\SCDA-Offline\Save
وجود داره ولی هیچ گونه فایلی درون اون نیست!!!(در ضمن مرحله چهارم هستم!!)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اقای samfisher من منظورتان رو دقیق نفهمیدم بعد از اون که میکرون رو گذاشتم باید از تناب بیام پایین؟ یعنی اگر میکروفن گذاشتم باید از اون بالای اژدها تناب بندازم پایین اگر رسیدم به اون میله ها اعتماد jba صفر نمیشه منظورتان رو از یکم بیا پایین نفهمیدم یک مقدار واضحتر کمک کنین ممنون بعد شانگهای مرحله ی جالبی ولی من در هر مرحله ای گیر کنم میشه مرحله بده ولی موقعی میفهمم که چه خوب بود که تمومش کنم راستی تعجب نکنین که من تو هر مرحله گیر می کنم چون اولین بارم که بازی های splinter cell بازی می کنم لطفا کمک کنین ممنون.
ببین شما قشنگ بگو کجایی ؟ وقتی از طناب میای پایین ، اون اتاقی که جلوش میرسی چجوریه ؟ توش دارن میرقصن ؟ قشنگ بگو .
============================================================
منم یه مشکل دارم . منو کمک کنین !!

یه راهنمایی تو بازی میخواستم . من الان مرحله JBA HQ 2 هستم . بعد از شانگهای .
الان رفتم اتاق انریکا و اون کشو رو چک کردم و اسناد رو برداشتم الان میخوام برم توی Emile Safe . همون جلوی دریکه اتاق انریکا بود یه در دیگه هست . رفتم اونجا . از پله ها رفتم بالا و از در رفتم تو . حالا اینجا یه در هست سمت راست که بقلش نگهبانه خوابیده . پشت در هم یکی دیگه هست . طرف دیگه ی سالن هم 2 نفر هستن
اینجا باید چیکار کنم ؟

راستی توی این مرحله حتما باید هر 5 تا نمونه صدا رو بگیرم یا 2تا بسه ؟
یه سوال دیگه . اونجایی که باید جسد خلبان رو بندازم توی کوره ی آدم سوزی ! اون کوره هه کجاست ؟
مرسی

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
یه راهنمایی تو بازی میخواستم . من الان مرحله JBA HQ 2 هستم . بعد از شانگهای .
الان رفتم اتاق انریکا و اون کشو رو چک کردم و اسناد رو برداشتم الان میخوام برم توی Emile Safe . همون جلوی دریکه اتاق انریکا بود یه در دیگه هست . رفتم اونجا . از پله ها رفتم بالا و از در رفتم تو . حالا اینجا یه در هست سمت راست که بقلش نگهبانه خوابیده . پشت در هم یکی دیگه هست . طرف دیگه ی سالن هم 2 نفر هستن
اینجا باید چیکار کنم ؟

راستی توی این مرحله حتما باید هر 5 تا نمونه صدا رو بگیرم یا 2تا بسه ؟
یه سوال دیگه . اونجایی که باید جسد خلبان رو بندازم توی کوره ی آدم سوزی ! اون کوره هه کجاست ؟
مثلا خود فیشری اونوقت گیر میکنی!!!:cheesygri
ببین اولا اون مدارک وصدا وو..... فرعین وحتما لازم نیست همشو انجام بدی !!! فقط دوصدا فعلا کافیه اونم برای رفتن به بالا !!!!
شما برو طبقه بالا بعد برو اتاق انریکا که سمت راستیه آخر راهرو هست!!! از اونجا تو مسترا یه پنجره هست که میخوره به حیاط برو تو حیاط اونطرف حیاط اتاق امایل از دیوار میری بالا بعد میری تو اتاق که انایل میاد یکم صبر کن در یک فرصت مناسب گاو صندوق باز کن!!!
البته من از راه حیاط رفتم فکر کنم از در خود اتاقم بشه رفت!!!
بعدشم اگه خواستی قسمت 16+ ببینی از همون حیاط برگرد اتاق انریکا و....

در مورد خلبان مطمئنی !!!! من که نمیدونستم ونکردم ولی همون جا که سلول خلبان بود از اونجا میری ته راهرو یه آتیش مانند هست فکر کنم اگه باید اینکارو بکنی اونجا باشه!!!!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
توی اتاق انریکا که Wc نیست !! کجا رو میگی ؟
وقتی در اتاق انریکا رو با Hack Keypad باز میکنی ، اون جلو پشت به در خود انریکا نشسته با کامپیوتر کار میکنه . میای سمت راست یه کامپیوتر دیگه هست که چیزی نداره .
یه ذره اونورتر به میز هست که توی کشوی اون یه عکس ذره بین میاد و ...
ولی من دستشویی ندیدم !!
اصلا حیاط کجاس ؟
اگه میتونی عکس بذار
راستی من روی 360 بازی میکنم اما مراحل فرقی نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر