Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقا MOSTAFA جای این لینکا این جا نیست تو تاپیک خودش بزن اگرم خواستی بزاری تو اسپویل بزار ممنون

واسه من زده 1 روز تا دانلود کامل شه :biggrin1: فردا داریم میریم تو فضا این دور و برا پیدامون نمیشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
جای لینک دانلود اینجا نیست رعایت کنین!

+++++

9 تا تریلر جدید بازی رو دیدیم! فکر میکردم بازی خیلی شاخه ولی نه به این حد! واقعا تریلرهای خوبی بودن! حرکات سم فوق العاده طبیعی هست...
مرحله ی تعقیب و گریز واقعا عالیه!

آخرین ویرایش:

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
دوستان کسی دانلود نکرده لینکا رو بگه درسته یا نه؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
مردیم از بس تو کف موندیم:biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام
دوستان کسی دانلود نکرده لینکا رو بگه درسته یا نه؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
مردیم از بس تو کف موندیم:biggrin1:

به احتمال خیلی زیاد نسخه درست هست.......چون من تو تعدادی از فرومها دیدم که دانلود کردن و نتیجه مثبت بوده در عین حال برای اطمینان کسی که بازی رو اپ کرده تست ABGX رو گذاشته که مشخصه بدرد لایو از لحاظ امنیتی نمیخوره........
اینم عکس
SCCABGX.png

مورد بعد خواهشا دیگه اینجا هی نپرسید کسی دانلود کرده چجوریه....فلانه بهمانه.......در ضمن کسایی هم که بازی رو گرفتن 100% برای گفتن نکات بازی خصوصا داستان بازی حتما از SPOILER استفاده کنن در غیر اینصورت متاسفانه مجبورم به مدیریت سایت جناب حامد خان(Konami) گزارش کنم.......ممنونم.

blackidea

کاربر سایت
Aug 26, 2009
26
خوب لینکهای تورنت بازی امد!
زدیم تو کارش!
ایشالا تا ساعت 5-6 تمومه و خبرش رو به دوستان میدم!
البته نه این لینکهایی که اینجاست!

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
به احتمال خیلی زیاد نسخه درست هست.......چون من تو تعدادی از فرومها دیدم که دانلود کردن و نتیجه مثبت بوده در عین حال برای اطمینان کسی که بازی رو اپ کرده تست ABGX رو گذاشته که مشخصه بدرد لایو از لحاظ امنیتی نمیخوره........
اینم عکس
SCCABGX.png

مورد بعد خواهشا دیگه اینجا هی نپرسید کسی دانلود کرده چجوریه....فلانه بهمانه.......در ضمن کسایی هم که بازی رو گرفتن 100% برای گفتن نکات بازی خصوصا داستان بازی حتما از SPOILER استفاده کنن در غیر اینصورت متاسفانه مجبورم به مدیریت سایت جناب حامد خان(Konami) گزارش کنم.......ممنونم.

بالاخره کسی نفهمید که این لینک ها درسته یا نه ؟
سلام
دقت میکردید چند پست بالا تر Dragon جان جواب داده بودند:biggrin1::-"

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این لینک هایی که دارید دانلود میکنید مال کودوم گروه هست؟؟؟!!!!!!!

همین الان 5 دقیقه نسخه گروه STRANGE توی ABGX ثبت شد. مواظب باشید الکی به خاطر 1 روز نسخه های ناجور دانلود نکنید.
یک نمونش رو که من خودم دیدم توی irfree هم بود گروه HHH بود که اصلا تاحالا اسمشم نشنیدم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
فردین جون چند جا دیدم که گفتن مشکل نداره!
ولی این که اول اومد فری هست ولی چیزی که تو ABGX ثبت شده پال هست! امیدوارم فری باشه...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین جون چند جا دیدم که گفتن مشکل نداره!
ولی این که اول اومد فری هست ولی چیزی که تو ABGX ثبت شده پال هست! امیدوارم فری باشه...

Mr_Danlod_24

کاربر سایت
Apr 18, 2009
10
اقا بالاخره کسی دانلود کرد بازی رو و تونست اجرا کنه یا این ایمیج ها مشکل دارند همشون؟

در ضمن تو پست های قبلی گفته بودند که این نسخه که abgx اعلام کرده رو تو لایو نمیشه بازی کرد؟؟؟

بعد جالبه که تو agbx الان فقط ورژن Pal این بازی رو درج کرده ولی اعلام کرده که stealth patch نیستش؟ یعنی رو خود 360 اجرا میشه ولی تو لایو جواب نمی ده؟؟؟؟؟اقا دیگه دارم دیونه می شم......:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر