Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
کم کم کل بازی رو دارن بصورت تریلر عرضه میکنن- تا دیگه کسی نره بخره:biggrin1:
اینو واقعا خوب اومدی.;) واقعا هم همینطوره. از پس تریلر دیدم دیگه فکر نکنم خود بازی برام هیجانی داشته باشه. حداقل تو این تریلر جدید چندین تا سکانس مهم از بازی رو لو داد.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
تقویم رو ورق میزدیم
دیدیم 13 April میشه سه شنبه 24 فروردین خودمون:love:

اینو واقعا خوب اومدی.;) واقعا هم همینطوره. از پس تریلر دیدم دیگه فکر نکنم خود بازی برام هیجانی داشته باشه. حداقل تو این تریلر جدید چندین تا سکانس مهم از بازی رو لو داد.
انا کلا برای 15 دقیقه ی اول بازی هست!اکثرش هم اول بازی نشون میده!این فکر نکنم چیزی از بازی رو spoil کنه!
چون به چیزهایی خواهی رسید که اصلا فکرش رو نمیتونی بکنی که برای ما اسپویل شد:(!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,023
نام
نـــــــویـــــــــد
دوباره تريلر رو ديدم البته اين بار كامل واقعا ديوانه كنندست ! لامذهبا چي ساختن . اين آخرش خيلي باحال بود ! اونجا تو دستشوئي يارو رو ميكوبونه به در و ديوار يا همونجا كه 2 تا تير ميزنه تو پاي يارو كه قبلا اشاره كردم واقعا لذت بخش هستن :biggrin1:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تقویم رو ورق میزدیم
دیدیم 13 April میشه سه شنبه 24 فروردین خودمون:love:

24فروردین splinter c حدوده 1ماه و 4 روز بعد alan wake ....

چه شود .....

با این تحولاتی که تو این بازی اتفاق افتاده و sam دیگه واسه کسی کار نمیکنه و ....

واقعا تا 24 فروردین صبر کردن سخت میشه ....

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دیگه درستم که 24 فروردین که ایران نمیاد :biggrin1:
ولی احتمالش هست که 1 هفته زود ترم بیاد :-"
یه نکته ای که تازه یادم افتاد این بود که اگه یادتون باشه تو sc قبلی می گفتن دیگه از اون گاگل ویژن خبری نیست که به راحتی می شه دید که این عینک در بازی نقش مهمی داره :cool:

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه نکته ای که تازه یادم افتاد این بود که اگه یادتون باشه تو sc قبلی می گفتن دیگه از اون عینک خبری نیست که به راحتی می شه دید که این عینک در بازی نقش مهمی داره :cool:
تو SC قبلی هیچ گاه همچین حرفی نزدن و گاگل ویژن هم بود.... (نه عینک) تو این نسخه جدید این رو گفتن که بعدا بعد از تغییراتی که انجام شد؛ در اولین نمایشش به طور رسمی اعلام شد که گاگل ویژن رو برگردوندن.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
24فروردین splinter c حدوده 1ماه و 4 روز بعد alan wake ....

چه شود .....

با این تحولاتی که تو این بازی اتفاق افتاده و sam دیگه واسه کسی کار نمیکنه و ....

واقعا تا 24 فروردین صبر کردن سخت میشه ....
A W یک ماه و 4 روز بعده!اون 28 اردیبهش هست:biggrin1:

میکرو سافت مثل سونی از این ضایع بازیا در نمیاره! که KZ2 رو همزمان با پک انیمشن FF بفروشه:D
و کلا تعطیلات بزنه برای پخش بازیهاش(ماه دیگه اخرت کر کر خنده رو داریم- یارو میمونه بین GOW - BF:bd2-yakuza-FF XIII کدوم رو بخره :D ته خندست فروششون!):D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
اقا فردین مگه تو این ورژن (که بعد عوض کردن) نگفته بودن گاگل ویژن نیست چون تجهیزات نداریم و فلان...:confused:
کلا بی خیال اون ورژن شدن و بازی رو از اول ساختن تو این ورزن جدید گاگل ویژن هست تو تریلر اخرشم کاملا مشخصه...

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
کلا بی خیال اون ورژن شدن و بازی رو از اول ساختن تو این ورزن جدید گاگل ویژن هست تو تریلر اخرشم کاملا مشخصه...
بابا باور کنید منم این رو می دونم که دور اون کلا خط کشیدن.
من فقط خواستم بگم که اگه یادتون باشه تو اون قبلی گفته بودن نیست.
ولی این رو خودمم می دونم که تو جدیده هست.
چون به حد کافی ازش تریلر دیدم.:-"

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا باور کنید منم این رو می دونم که دور اون کلا خط کشیدن.
من فقط خواستم بگم که اگه یادتون باشه تو اون قبلی گفته بودن نیست.
ولی این رو خودمم می دونم که تو جدیده هست.
چون به حد کافی ازش تریلر دیدم.:-"
خوب امین همین رو میگه!بی خیال!بابا اصلا فکر کنید همچین چیزی نگفتن!و اصلا نبوده!:biggrin1:

اصل این جدیدس که خودت میدونی چی به چیه!

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شما که جلویی داداش یه زحمت بکش از همون تریلرهایی که اومده یه splitescreen ش رو برای من بذار...
ببینیم که عمودی بوده یا افقی....
حمید جان تریلر از حالت Splite Screen نیومده ولی عکس خیلی وقته که از حالت SS اومده!
عمودی هم بوده!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر